Bestseller-25%
Šířka řemínku22.00 mm
Materiál řemínkuSilikon
Velikost a rozlišení obrazovky218x218 px 1,1"

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050888000 Sportovní hodinky Suunto 5 Peak All Black Suunto 5 Peak All Black

Hodnocení zákazníků: 5
5 133 Kč 3 862 Kč 1 271 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 5 133 Kč Instalments 0%: 15 x 257 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050888000

Hodinky Suunto 5 Peak All Black SS050888000 jsou špičkové sportovní hodinky, které vám pomohou motivovat se ke cvičení, zlepšit výkon a zajistit optimální odpočinek. Hodinky v klasické černé barvě mají odolný polyamidový plášť vyztužený skelnými vlákny, barevný displej chráněný hessalitovým sklem a perforovaný elastický silikonový řemínek. Oproti verzi Suunto 5 je přístroj lehčí, má výkonnější baterii, vylepšený design, možnost výměny řemínku a systém automatické aktualizace softwaru. Díky aktualizaci hodinky podporují strukturované tréninky, aplikace a průvodce Suunto Plus, včetně například běžeckých cvičení, různých tréninků a tréninkových aplikací, a zařízení podporující Suunto Plus, včetně teplotního čidla. Kromě toho se zde objevuje dalších přibližně 15 aplikací. Vodotěsnost 30 metrů umožňuje s hodinkami na zápěstí plavat, plachtit nebo surfovat. Na výrobek je poskytována dvouletá záruka a je zabalen ve značkové krabičce.

Watch Faces

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Denní aktivita
Denní aktivita

Model jasně ukazuje aktuální čas, den v měsíci a den v týdnu. Zobrazuje také informace o procentuálním pokroku při plnění denních cílů - počtu ušlých kroků, uražené vzdálenosti nebo kvalitě spánku.

Tipy pro adaptivní trénink
Tipy pro adaptivní trénink

Zařízení sleduje úroveň vaší kondice a na základě vašich pokroků a cílů upravuje personalizované tréninkové tipy. Doporučuje regeneraci po náročných trénincích a v případě potřeby vás motivuje.

Měření tepové frekvence na zápěstí
Měření tepové frekvence na zápěstí

Na obrazovce se zobrazí graf vaší tepové frekvence za posledních 12 hodin, který ukazuje její průměrnou hodnotu. Okamžitá tepová frekvence ukazuje aktuální hodnotu tepové frekvence. Model také zobrazuje graf průměrné tepové frekvence pro sportovní aktivity.

Počet kroků za poslední týden
Počet kroků za poslední týden

Model umožňuje zkontrolovat počet kroků za posledních sedm dní. Graf se zobrazí stisknutím prostředního tlačítka.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Sledování aktivity

Sledujte svou aktivitu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zařízení neustále počítá vaše kroky a spálené kalorie.

Tipy pro adaptivní trénink

Přístroj sleduje úroveň vaší kondice a na základě vašich pokroků a cílů vám přizpůsobuje osobní tréninkové tipy. Doporučuje regeneraci po náročném tréninku a motivuje vás ke cvičení, když je to potřeba.

Časovač zadržení dechu

Časovač zadržení dechu vám pomůže zlepšit techniku dýchání.

Připojení Bluetooth

Hodinky Suunto využívají technologii Bluetooth k odesílání a přijímání informací z mobilního zařízení, pokud jsou hodinky spárovány s aplikací Suunto Movescount. Stejná technologie se používá také ke spárování modulů POD a snímačů.

Barevný displej

Model je vybaven barevným displejem


marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let si trvale upevňuje pozici lídra mezi výrobci sportovních hodinek a vytváří přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Sportovní hodinky Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak All Black SS050888000 - ultralehké multisportovní hodinky

HodinkySuunto 5 Peak All Black SS050888000 jsou určeny pro sportovní nadšence, zejména pro milovníky outdoorových aktivit a aktivit, jako je běh, chůze, horolezectví a cyklistika. Model nabízí mimo jiné 80 sportovních režimů, měření srdečního tepu na zápěstí nebo možnost změny zobrazení ciferníku a oznámení z aplikací. Mezi outdoorové funkce patří navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace ve 3D podobě, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti a časy východu a západu slunce.

Sportovní hodinky Suunto 5 Peak

Oproti modelu Suunto 5 se verze Peak může pochlubit lepší baterií, která při zapnutém GPS modulu vydrží až 100 hodin. Kromě toho se model vyznačuje osvěženým designem a hmotností - je o 41 % lehčí a váží pouhých 39 g. Je vybaven automatickými aktualizacemi softwaru a možností světlého pozadí. Mezi funkce zařízení patří připojení Bluetooth, měření srdečního tepu, GPS, budíky pro východ a západ slunce a režim vypalování. Ten ukazuje, jak rychle se během cvičení spalují gramy tuků a sacharidů.

Sportovní hodinky Suunto 5 Peak

Pomocí chytrých hodinek můžeme ovládat hudbu, mapovat trasy podle bodů zájmu a plánovat je prostřednictvím aplikace ve 3D podobě. Sledování zdraví je možné prostřednictvím funkcí, jako je analýza spánku, stresu a tělesné zátěže. Výrobce také klade velký důraz na roli regenerace při sportovním výkonu. Kromě toho model poskytuje tréninkové tipy a sleduje úroveň naší kondice. Díky mnoha senzorům (GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU) se hodinky Suunto 5 Peak osvědčí na výletech. Má tři režimy provozu na baterie, které zajišťují 20 až 100 hodin provozu. Dodává se s dvouletou zárukou.

Suunto 5 Peak

Funkce přístroje Suunto 5 Peak All Black SS050888000

Chytré hodinky Suunto 5 Peak All Black SS050888000 jsou vybaveny funkcemi, jako jsou např:

 • Sledování aktivity - umožňuje sledovat celkovou úroveň vaší aktivity během dne.
 • Počítadlo kroků a kalorií.
 • Sledování kvality spánku.
 • Sledování úrovně stresu a odhad jeho vlivu na zdraví uživatele.
 • Navigace GPS, Glonass, Gallileo a QZSS a BEIDOU - umožňuje kompletní navigaci po trase.
Suunto 5 Peak
 • Vylepšená baterie ve srovnání s hodinkami Suunto 5. Vydrží až 100 hodin v režimu prohlídky se zapnutým snímačem GPS.
 • Inteligentní systém správy baterie - model je vybaven třemi režimy baterie.
 • Připomínky pro plnou přípravu hodinek na začátek tréninku.
 • Více než 80 sportovních režimů, například: triatlon, jízda na horském kole, plavání, lyžování, crossfit.
 • Adaptivní tréninkové plány a tipy.
Suunto 5 Peak
 • Měření tepové frekvence na zápěstí - umožňuje měřit tepovou frekvenci bez nutnosti nosit hrudní pás.
 • Automatické měření úrovně fyzické kondice.
 • Sledování pokroku v tréninku pomocí ukazatele VO2max, který měří aerobní výkonnost.
 • Chytré připojení Bluetooth umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ovládání hudby ze zápěstí.
 • Outdoorové funkce: navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti, budík při východu a západu slunce.
Suunto 5 Peak Black SS050726000 na zápěstí

Suunto 5 Peak - překvapivě lehký a spolehlivě odolný přístroj

Konstrukce chytrých hodinek Suunto 5 Peak All Black SS050888000 zahrnuje:

 • Černý plášť z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, opatřený rámečkem z nerezové oceli.
 • Elektronický barevný displej.
 • Černý silikonový řemínek se snadnou výměnou.
 • Pružné plastové sklo chránící displej.
Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě plnohodnotněji. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. z Facebooku, Instagramu, WhatsApp a mnoha dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které absolvovali ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby, jako jsou Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve svém chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Zjistěte, jak vytvářet vlastní trasy - .
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Upravujte ciferník hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti hodinek Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky kterým bude trénink s hodinkami Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim spalovače
 • Stoupání
 • Bezpečný
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Aplikace

Partneři

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce, umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost vůči vodě

Díky vodotěsnosti 30 metrů můžete se zařízením na zápěstí plavat, surfovat nebo plachtit bez obav z poškození.

Vodotěsnost přístroje Suunto 5 Peak

Snadná výměna řemínku díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 5 Peak trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Záruka

Na hodinky Suunto SS050888000 se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny ve značkové krabičce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Základní průvodce
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů hodinky vyzvedne kurýr
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050888000

Strojek Smartwatch
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, jiný
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Perforovaný
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Max. obvod zápěstí 200 mm
Dostupné jazyky PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Značka Suunto
Model SS050888000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209276​

Recenze o Suunto 5 Peak All Black SS050888000 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 29.06.23
  100%
  Přešel jsem na hodinky Suunto 5 Peak z opotřebovaných, ale také neúctyhodných hodinek Polar M200. Potřeboval jsem sportovní hodinky pro amatéra, který běhá 3-4 týdně, občas jezdí na kole (vzdálenosti 30-50 km) a pravidelně posiluje. Podmínkou, která pro mě byla nesmírně důležitá (samozřejmě kromě vestavěné GPS!), byla možnost kombinace účtů - speciální aplikace pro hodinky a aplikace Adidas Running (dříve Runtastic). Po krátkém, ale intenzivním hledání padla má volba na Suunto 5 Peak. Ukázalo se, že to byla správná volba! Hodinky Suunto 5 Peak jsou pro mě ideálním přístrojem! Funkce, která si mě získala, byly "průvodce". - Možnost sestavovat strukturované tréninky snadným a intuitivním způsobem. Ty lze vytvořit z aplikace pro chytré telefony a snadno je přenést do hodinek. Hodinky a s nimi spojená aplikace jsou navíc dolem cenných informací: o zdrojích vašeho těla a jejich regeneraci, měření tepové frekvence a jejích změnách v průběhu 12 hodin. Pochvalu si zaslouží přesné, průběžné měření GPS a rychlé - maximálně do několika sekund - nalezení signálu (můj Polar M200 někdy hledal až 5 minut!). Příjemnou možností je zobrazení času východu a západu slunce - v závislosti na poloze GPS. Rád běhám při západu slunce a tato malá, ale příjemná funkce - mi přišla vhod. Samozřejmě: aplikace Suunto a Running - v rámci možností - spolupracují! Vyzkoušel jsem také aplikaci Strava - zde také plná kompatibilita. Vřele (sluníčkově ;) ) doporučuji!
  Michał Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//