Bestseller-34%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 50 mm
Šířka řemínku 24 mm

SS050019000 Pánské chytré hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS

Hodnocení zákazníků: 5
7 729 Kč 5 133 Kč 2 596 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 7 729 Kč Instalments 0%: 15 x 342 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050019000

Odolné víceúčelové sportovní hodinky GPS s barometrickým měřením nadmořské výšky a baterií s dlouhou výdrží. Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 patří mezi spolehlivé hodinky finského výrobce, který je proslulý svými přístroji s velmi vysokou funkčností a odolností vůči náročným podmínkám. Polyamidové pouzdro vyztužené skelnými vlákny, safírové sklíčko a více než 80 sportovních režimů jsou jen některé z vlastností, které z tohoto modelu dělají špičkové hodinky.

Watch Faces

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Měření tepové frekvence na zápěstí
Měření tepové frekvence na zápěstí

Na obrazovce se zobrazí graf vaší tepové frekvence za posledních 12 hodin, který ukazuje její průměrnou hodnotu. Okamžitá srdeční frekvence ukazuje aktuální hodnotu srdeční frekvence. Model také zobrazuje graf srdečního tepu pro sportovní aktivity a spánek a uvádí jeho průměrnou hodnotu.

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Zatížení a regenerace
Zatížení a regenerace

Tělesné zdroje se promítají do úrovně energie uživatele, ovlivňují odolnost vůči stresu a schopnost přijímat každodenní výzvy. Přístroj zobrazuje dobu aktivity a odpočinku a dobu jejich trvání.

Měření výkonu
Měření výkonu

Dobrá kondice má vliv na celkové zdraví, pohodu a sportovní výkon. Na základě zjištěné odezvy srdeční frekvence model ukazuje aktuální úroveň kondice, tj. zda tělo dobře využívá dodávaný kyslík.

Safe
Safe

Při horských výpravách nebo lesních túrách je třeba pamatovat na riziko nebezpečných situací. Chytré hodinky shromažďují informace pro záchranáře. To zahrnuje polohu, vzdálenost a nadmořskou výšku od výchozího bodu trasy.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Prémiové sportovní hodinky

Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 jsou prémiovým modelem finského výrobce určeným pro sportovce - profesionály i amatéry. Mezi funkce hodinek z této kolekce patří měření srdečního tepu na zápěstí, které provádí americká společnost Valencell Inc., jež se specializuje na výrobu biometrických senzorů. Tyto hodinky jsou ideálním pomocníkem při tréninku - i v těch nejtěžších podmínkách!

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. Společnost Suunto se v průběhu let trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a vytváří přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

zegarek-meski-suunto-9-baro-black-SS050019000

Vynikající kvalita provedení

Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model je vybaven:

 • Snadno čitelný digitální displej s podsvícením LED.
 • Odolný plášť z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny.
 • Ocelový rámeček dodává zařízení nádech sportovní elegance.
 • Řemínek z extrémně odolného a pohodlného silikonu, který lze snadno vyměnit.
 • Safírové sklíčko chránící displej - minerál, který dokáže poškrábat pouze diamant.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru.
zegarek-meski-suunto-9-baro-black-ss050019000-2

Rozsáhlé funkce

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
 • Barometr
 • Funkce počasí
 • Kompas
 • Výškoměr.
 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Hodinky lze provozovat při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS.
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 80 sportovních režimů.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky tomu je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní, takže nehrozí vybití baterie. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují 25 až 120 hodin nepřetržitého provozu modulu GPS. Chytrá oznámení jsou zodpovědná za návrh změny režimu na vhodnější pro danou činnost. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 50 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání. Hodinky jsou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Suunto 9 maximální odolnost - testováno podle vojenských standardů

Hodinky Suunto 9 a Suunto 9 Baro Titanium Collection byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810), jejichž úspěšné absolvování potvrzuje vynikající kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní zkoušky stanovený Spojenými státy publikací Ministerstva obrany USA za účasti americké armády, letectva a námořnictva a Institutu environmentální vědy a technologie, který zahrnuje zkoušky k ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy prošly chytré hodinky Suunto 9?

 • zkouška 500.6 - nízký tlak
 • zkouška 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • zkouška 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť

Snadná výměna řemínku díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna řemínku díky mechanismu "Quick-release".

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 24 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak to děláte? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Na hodinkySuunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Viz také verze s popruhem HR

Hodinky Suunto 9 Baro SS050089000 s řemínkem

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050019000

Strojek Quartzový
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Barometr, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Plastický
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 24.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 50.00 mm
Tloušťka pouzdra 16.80 mm
Max. obvod zápěstí 220 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Značka Suunto
Model SS050019000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084500212

Recenze o Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 (32)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 11.09.23
  100%
  Hodinky mě tak štvou, že jsem ochoten je dát zdarma pryč , příliš tmavé , neintuitivní , špatná baterie , opravdu nedoporučuji ,, all core black byl o 200 okamžitě lepší - moje poslední Suunto
  Sikora Tomasz
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 06.09.23
  100%
  Skvělé hodinky v každém ohledu.
  Měkké, funkční, designové... třída sama o sobě.
  Konkurenční značky mi na ruce připadají jako hračky.
  Suunto vypadá skvěle .je přesný,senzory jsou přesné.
  SEBA Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 27.06.23
  100%
  Skvělý poměr ceny a kvality. Za cenu kolem 900 liber neexistují srovnatelné hodinky. Super!
  Tor91 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 14.06.23
  100%
  Dárek zakoupen za velmi dobrou cenu. Manžel tento model sháněl více než rok. Baterie vydrží velmi dlouho.
  Magda Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 26.04.23
  100%
  Byl jsem zvědavý, jestli bude správně ukazovat polohu. Jsem mile překvapen.
  Paweł Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 26.04.23
  100%
  doporučené stránky
  Mega
  Miro Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 26.04.23
  100%
  Nejlepší nákup hodinek, jaký jsem kdy udělal. Dostávám oznámení v reálném čase, měření jsou přesná, vidím svůj pokrok a navíc baterie vydrží opravdu dlouho. Perfektní společník a motivátor při cvičení. Upřímně doporučuji!
  Krzysiek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 8. 26.04.23
  100%
  Dlouho jsem přemýšlel o koupi tohoto zařízení a nelituji toho! Jako milovník výprav do hor jsem velmi spokojen s jeho funkcemi, které výrazně usnadňují každý výlet. Kompas, barometr, ukazatele počasí.... Co víc si přát? Hodinky jsou lehké a kvalita provedení odpovídá ceně. Hned po vybalení z krabice je vidět, že se jedná o zařízení, které vydrží roky. Stojí za ty peníze - zejména pokud cestujete nebo sportujete.
  Karolx Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 9. 26.04.23
  100%
  Skvělé hodinky, doporučuji nákup!
  aktywny Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 10. 26.04.23
  100%
  Doporučil bych ho každému, kdo chce mít během tréninku přehled o oznámeních atd., aniž by musel každou chvíli vytahovat telefon. Hodinky se navíc pohodlně nosí a baterie vydrží dlouho.
  Ann Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně