Wenger je především rozsáhlé portfolio kapesních nožů pro švýcarskou armádu. Značka vytváří hodinky podobným způsobem jako nože - dbá na nejlepší materiály a povrchovou úpravu. Čím nás může značka Wenger překvapit?

číst dál

Pánské hodinky Wenger

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Wenger je společnost s dlouholetou tradicí, která nás zvykla na nejvyšší kvalitu svých výrobků. Značka začala s výrobou kapesních nožů a právě tím je nejznámější. Při tvorbě hodinek se řídí stejnými hodnotami - musí to být výrobky z nejlepších materiálů, které vydrží v jakýchkoli podmínkách. Seznamte se se švýcarskou značkou Wenger!

Hodinky Wenger - historie značky

Počátky značky Wenger sahají až do roku 1883, kdy se Paul Boechut, ředitel značky, rozhodl stát se smluvním dodavatelem nožů pro švýcarskou armádu. Ke změně vlastníka a názvu na současný Wenger došlo v roce 1907, kdy Thedor Wenger, kdysi jeden z Boechutových vedoucích pracovníků, převzal akcie společnosti a stal se jejím prezidentem. Od počátku se Wenger musel zaměřit na špičkovou kvalitu zpracování, protože měl silného konkurenta, značku Victorinox, která byla rovněž smluvně vázána na dodávky nožů pro armádu. Ve výrobě hodinek byl Wenger před svým konkurentem pouze o rok napřed. V roce 1988 hodinky zahájily novou etapu značky Wenger. V roce 2005 se osudy konkurenčních značek propletly, když se Wenger stal součástí skupiny Victorinox. Na úrovni jejího podnikání se tím však nic nezměnilo. Hodinky Wenger se stále vyrábějí pod vlastní značkou, která patří do Federace švýcarského hodinářského průmyslu (FHS).

Špičková kvalita hodinek Wenger

Značka Wenger se těší více než stoleté tradici. V průběhu své historie si společnost vytvořila vlastní zásady výroby hodinek, takže se můžeme těšit z modelů nejvyšší kvality. Přístroje této značky mají minerální a safírová sklíčka, řemínky ze špičkové kůže a náramky s keramickými prvky a vodotěsnost až 10 ATM. Tyto vlastnosti ocenili cestovatelé a objevitelé, jako například Mike Horn, který obeplul polární kruh a stal se mimo jiné ambasadorem značky.

Široká nabídka hodinek Wenger

Wenger má celou řadu hodinek, které ocení i ti nejnáročnější muži. Modely z řad Roadster nebo Seaforce jsou určeny pro aktivní muže, kteří mají rádi estetické sportovní hodinky. Jsou vybaveny snadno čitelnými ciferníky, které prezentují své další funkce, jako jsou: tachymetr, chronograf, datumovka, otočný rámeček, šroubovací zadní kryt a luminiscenční povlak na ručičkách a indexech. Celek je zavěšen na pohodlném řemínku nebo náramku. Velkou předností modelů této řady je vodotěsnost, která byla stanovena na minimálně 100 metrů, takže je možné s hodinkami na zápěstí plavat nebo se potápět.

Společnost Wenger vyrábí také hodinky pro běžnější nošení. Patří mezi ně řady jako Avenue, City nebo Urban. Ty zaujmou svým klasickým tvarem a zpracováním. Přehledné ciferníky jsou zavěšeny na kožených nebo silikonových řemíncích či robustních náramcích. Mnohé z nich jsou vybaveny funkcemi, jako je datumový den, chronograf nebo šroubovací lunety, které ještě více zpříjemňují nošení hodinek.

Které hodinky Wenger si vyberete vy?

Hodinářství Wenger ve Varšavě - pořiďte si svůj vysněný model

Prohlédněte si širokou nabídku hodinek v našem obchodě! Wenger je jen jednou z mnoha značek, které u nás najdete. Objednejte si hodinky Wenger v našem internetovém obchodě nebo navštivte náš showroom ve Varšavě - hodinky Wenger čekají jen na vás!

Oficiální prodejce značky Wenger - autorizovaný obchod - distributor

Zegarownia.pl je autorizovaným prodejcem značky Wenger. Všechny hodinky pocházejí z oficiální distribuce. Můžete nakupovat v našem stacionárním a internetovém obchodě. Zaručujeme rychlou expedici.