Charakteristickým znakem některých značek hodinek je poskytnout zákazníkovi jedinečně vypadající hodinky, které se hodí k jeho stylu nebo ho zcela změní. Ostatní značky se zaměřují na přesnost. Jiní chtějí překvapit prestiží spojenou se jménem značky a designem a kvalitou zpracování, které představuje. Je možné všechny tyto funkce kombinovat? Značka Frederique Constant ano!

číst dál

Hodinky Frederique Constant

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Pokud hledáte hodinky, které dokonale odpovídají vaší bohaté osobnosti a podtrhují vaši individualitu, je značka hodinek Fredrique Constant určena právě vám! Podívejte se, co vám mohou nabídnout, a vyberte si z nich ty nejlepší modely!

Frederique Constant - historie jednoho z největších výrobců hodinek

Frederique Constant je značka, která vznikla relativně nedávno, v roce 1988. Vytvořil ji manželský pár podnikatelů: Peter Constant Stas a Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax, kteří dali jméno spojením jmen svých praprarodičů. Cíl byl jednoduchý - ukázat skutečnou kvalitu a krásu hodinářské výroby a zároveň poskytnout prestižní styl, který se buduje díky publicitě, kterou značka vytváří vydáváním luxusních a pokročilých hodinek. Modely hodinek Frederique Constant jsou navrženy tak, aby představovaly hodinky, které vynikají svým nadčasovým designem, skutečnou klasikou elegance, která se nebojí složitých detailů. Je také zdrojem velké přesnosti díky mimořádnému nasazení, s nímž jsou každé hodinky vytvářeny.

Které hodinky Frederique Constant si vybrat?

Jednou z nejzajímavějších kolekcí je řada Frederique Constant Slimline, která je k dispozici v pánské i dámské verzi. Vyznačují se, jak název napovídá, extrémně tenkými pouzdry s křemenem a (o něco silnějšími) automatickými mechanismy. Tyto hodinky se vyznačují také výrazným, tradičním vzhledem a odkazem na klasický design hodinek.

Pro milovníky trochu jiných hodinek připravila značka Frederique Constant modely z řady Flyback Chronograph. Jedná se o pánské hodinky inspirované modely Flyback Chronograph z roku 1930, ale vzhledem k tomu, že se v hodinářském průmyslu hodně změnilo, rozhodl se výrobce vložit do těchto hodinek moderní, pokročilé mechanismy. Mezi nimi je automatický strojek FC-760 s 32 jewely.

Nakupujte s hodinkami Frederique Constant

Nečekejte - navštivte náš obchod a obohaťte se o jedny z těchto výjimečných hodinek Frederique Constant. Jsme přesvědčeni, že oceníte jejich vysokou kvalitu a jedinečnou eleganci, která charakterizuje jen ty nejlepší hodinky. Hodinky Frederique Constant - v našem obchodě najdete nejlepší ceny!

Oficiální prodejce Frederique Constant - autorizovaný obchod - distributor

Výběr autorizovaného prodejce je zárukou, že obdržíte originální výrobek vyrobený výrobcem s díly nejvyšší kvality. Umožňuje také získat potřebnou pomoc od certifikovaného servisního střediska. Vybírejte pouze autorizované obchody!