Fossil Smartwatches je řada chytrých hodinek, které kombinují moderní design, praktické vybavení a robustní konstrukci. Americká značka pracuje každý den na vylepšování svých zařízení a výsledkem je příchod již páté generace chytrých hodinek Fossil na trh. Využívání inovativních technologií přitahuje každý den nové zákazníky, kterým multifunkční chytré hodinky usnadňují rychlý životní styl. Funkce těchto zařízení fungují stejně dobře v práci, v posilovně i při každodenních činnostech. Podívejte se, čím vás nejnovější chytré hodinky ještě překvapí.

číst dál

Chytre hodinky Fossil

(10)

Nejoblíbenější
 1. -15%
  Chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 050,00 Kč 6 842,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW4071

  Doprava zdarma 24H
 2. -15%
  Chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 050,00 Kč 6 842,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW4070

  Doprava zdarma 24H
 3. Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  9 085,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW6083

  Doprava zdarma 24H
 4. Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 932,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW6082

  Doprava zdarma 24H
 5. Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 374,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW6080

  Doprava zdarma 24H
 6. -15%
  Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  9 085,00 Kč 7 721,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW6078

  Doprava zdarma 24H
 7. Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Dámské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 932,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW6077

  Doprava zdarma 24H
 8. Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 374,00 Kč

  Fossil Smartwatches Gen 6 FTW4061

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 9. Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 932,00 Kč

  Fossil Smartwatches Gen 6 FTW4059

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 10. -21%
  Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6
  Doprava zdarma 24H
  8 142,00 Kč 6 458,00 Kč

  Fossil Gen 6 FTW4062

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Přichází nová generace chytrých hodinek! Chytré hodinky Fossil dosáhly čtvrté generace! A v nich řadu nových funkcí, včetně možnosti platit hodinkami, nového energeticky úsporného modulu bluetooth a mikrofonu, který umožňuje vydávat hlasové příkazy. Co dalšího tyto hodinky mají?

Chytré hodinky Fossil - čím se liší?

Fossil Smartwatches je řada moderních chytrých hodinek kombinujících originální design a nejnovější technologická řešení. Modely řady Smartwatches svým stylem připomínají klasické hodinky, které tento výrobce, známý svými vysoce kvalitními produkty, vyrábí již řadu let. Fossil je americká značka založená před 30 lety, která si od samého počátku svého působení na trhu neustále získává oblibu a svými jedinečnými řešeními v oblasti hodinářské technologie si získává srdce milovníků hodinek po celém světě. Již na první pohled je patrné, že inspirace značky pro vzhled hodinek sahá až do 50. let minulého století. Stylová, klasická řešení v oblasti designu v kombinaci s moderními mechanismy hodinek si získávají srdce uživatelů.

Chytré hodinky Fossil - vyberte si technologii, která vám vyhovuje

Kolekce Fossil Smartwatches je odpovědí značky na stále rostoucí očekávání trhu v oblasti chytrých hodinek. Modely této řady lze rozdělit na dva typy: hybridní a dotykové. První z nich kombinují vzhled klasických analogových hodinek s ukazatelem s funkcemi chytrých hodinek: mají připojení Bluetooth, možnost nastavit na ciferníku oznámení (ze sociálních sítí, textové zprávy, e-mail), nástroje určené k měření aktivity a řadu dalších funkcí, které nabízí vestavěný operační systém Wear OS, kompatibilní s Androidem a iOS v chytrých telefonech. Hodinky Fossil Smartwatch 6. generace jsou naopak vybaveny dotykovým displejem, který umožňuje měnit vzhled ciferníku, ovládat smartphone nebo přizpůsobovat funkce hodinek. Kromě toho je zařízení vybaveno třemi tlačítky. Horní z nich je zodpovědný za spuštění snímku zdravotního stavu, zatímco spodní umožňuje rychlé zpracování bezkontaktních plateb NFC. Prostřední otočné tlačítko slouží ke spouštění aplikací a k návratu na domovskou obrazovku.

Chytré hodinky Fossil - krásný design a moderní technologie

Značka Fossil pokračuje ve vývoji svých chytrých hodinek s nejnovějším vývojem. Netrpělivě očekávaná generace 6 nezklame. Výrobce se postaral o to, aby uvnitř chytrých hodinek byly spolehlivé komponenty. Proto do zařízení umístila procesor Qualcomm® Snapdragon Wear 4100+. Podle slibů značky Fossil má zvýšit výkon až o 30 % a zajistit aktuálnost dat. Kromě toho se očekává, že průměrná doba provozu dosáhne horní hranice 24 hodin a 80 % nabitého akumulátoru bude dosaženo již po 30 minutách nabíjení. Velkou výhodou a zároveň inovací je způsob nabíjení přístroje.ci kyslíku v krvi. Velkou výhodou je také vestavěný modul GPS. Velkým usnadněním a zároveň inovací je způsob nabíjení zařízení, a to propojení kabelu s dokovací stanicí pomocí západky umístěné na dělených kroužcích, které se otáčejí o 360 stupňů. Díky tomu je používání zařízení během nabíjení mnohem snazší. Kromě toho se obaly chytrých hodinek dodávají ve dvou variantách, z nichž první má průměr 42 milimetrů a druhá o něco větší 44 milimetrů.

Chytré hodinky Fossil vybavené systémem Wear OS

Zařízení jsou vybavena operačním systémem Wear OS a komponenty Intel, což umožňuje všestranné použití hodinek a nabízí řadu každodenních užitečných funkcí, které se u jednotlivých modelů liší v závislosti na požadavcích uživatele. Výše uvedené funkce jsou jen zlomkem toho, co modely z řady Smartwatch nabízejí. Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu v modelech Fossil Smartwatch Gen 6 je možné ovládat další zařízení hlasovými příkazy, včetně odpovídání na e-maily a textové zprávy. Chytré hodinky vás budou během jízdy informovat také o předpovědi počasí nebo dopravě. Zařízení navíc umožňuje ovládat hudbu i další aplikace Google ze zápěstí.

Chytré hodinky Fossil - pohodlné a moderní řešení

Kromě nesporných technologických výhod si společnost dala záležet i na rozmanitosti materiálů, z nichž jsou hodinky vyrobeny. Podle vašich preferencí můžeme vybrat modely z nerezové oceli, silikonu nebo kůže. Použití vysoce kvalitních surovin zaručuje ochranu před poškozením nebo alergickými reakcemi po dlouhou dobu používání. Díky klasickému designu a tlumeným barvám vyhoví každému vkusu. Díky svému univerzálnímu designu budou hodinky Fossil Q dokonalým doplňkem mnoha outfitů a jejich funkčnost zefektivní každodenní rutinu. Tyto modely jsou vybaveny inovativním systémem, který vám umožní nasadit si nový řemínek sami, aniž byste museli navštívit hodináře.

Pokud hledáte efektivní modely hodinek, které vás vždy podpoří, ať už děláte cokoli, vyberte si chytré hodinky Fossil Smartwatch 6. generace. Podívejte se, čím vás tyto úžasné chytré hodinky překvapí!

Chytré hodinky Fossil

Zjistěte, co dalšího nabízí americká značka Fossil Smartwatches. Náš obchod nabízí široký sortiment a množství modelů, takže můžete najít hodinky, které hledáte, za nejnižší ceny na trhu. Náš obchod s chytrými hodinkami Fossil je tou nejlepší volbou - nečekejte a navštivte nás na Hodinkovna.cz.

Oficiální prodejce chytrých hodinek Fossil - autorizovaný obchod - distributor

Všechny námi nabízené chytré hodinky Fossil Smartwatch byly získány od licencovaného distributora, což je zárukou jejich originality a vysoké kvality. Zveme vás k nákupu v našem papírnictví.