Fossil Smartwatches je řada chytrých hodinek, které kombinují moderní design, praktické funkce a robustní konstrukci. Americká značka pracuje každý den na zdokonalování svých zařízení a výsledkem je, že na trhu je již pátá generace hodinek Fossil Smartwatch. Využití inovativních technologií láká každý den nové zákazníky, kterým multifunkční chytré hodinky usnadňují rychlý životní styl. Funkce těchto zařízení fungují, ať už jste v práci, v posilovně nebo při každodenních činnostech. Podívejte se, čím vás nejnovější chytré hodinky ještě překvapí.

číst dál

Chytre hodinky Fossil

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Přichází nová generace chytrých hodinek! Chytré hodinky Fossil dosáhly své čtvrté generace! A obsahuje řadu nových funkcí, včetně možnosti platit hodinkami, nového modulu bluetooth s nízkou spotřebou energie a mikrofonu, který umožňuje hlasové povely. Co dalšího tyto hodinky mají?

Chytré hodinky Fossil - čím se liší?

Fossil Smartwatches je řada moderních chytrých hodinek kombinujících originální design a nejnovější technologie. Modely řady Smartwatches svým stylem připomínají klasické hodinky, které tento výrobce, proslulý vysokou kvalitou svých výrobků, vyrábí již řadu let. Fossil je americká značka, založená před 30 lety, která od svého příchodu na trh neustále získává na popularitě a svými jedinečnými řešeními v oblasti hodinářské technologie si získává srdce milovníků hodinek po celém světě. Již na první pohled je patrné, že inspirace značky pro design jejích hodinek sahá až do 50. let minulého století. Stylová, klasická designová řešení v kombinaci s moderními mechanismy ovládání hodinek si získávají srdce jejich nositelů.

Chytré hodinky Fossil - vyberte si technologii, která vám vyhovuje

Kolekce Fossil Smartwatches je odpovědí značky na stále rostoucí očekávání trhu v oblasti chytrých hodinek. Modely této řady lze rozdělit na dva typy: hybridní a dotykové. První z nich kombinují vzhled klasických analogových hodinek s ukazatelem s funkcemi chytrých hodinek: mají připojení Bluetooth, možnost nastavit na ciferníku oznámení (ze sociálních sítí, sms, e-mail), nástroje určené k měření aktivity a řadu dalších funkcí, které nabízí vestavěný operační systém Wear OS, kompatibilní se smartphony se systémy Android a iOS. Hodinky Fossil Smartwatch 6. generace jsou naproti tomu vybaveny dotykovým displejem, který uživatelům umožňuje měnit vzhled ciferníku, ovládat chytrý telefon nebo přizpůsobovat funkce hodinek. Kromě toho je zařízení vybaveno třemi tlačítky. Horní z nich je zodpovědné za spuštění snímku zdravotního stavu, zatímco spodní umožňuje rychlou manipulaci s bezkontaktními platbami NFC. Prostřední otočné tlačítko je zodpovědné za spouštění aplikací a také za návrat na domovskou obrazovku.

Chytré hodinky Fossil - krásný design a moderní technologie

Značka Fossil pokračuje ve vývoji svých řad chytrých hodinek a sahá po nejnovějším vývoji. Netrpělivě očekávaná 6. generace nezklame. Výrobce si dal záležet na tom, aby uvnitř chytrých hodinek byly spolehlivé komponenty. Proto do zařízení umístil procesor Qualcomm® Snapdragon Wear 4100+. Podle slibů značky Fossil má zvýšit výkon až o 30 % a také zajistit aktuální data. Průměrná doba provozu má navíc dosáhnout stropu 24 hodin a 80 % nabití baterie bude dosaženo již po 30 minutách nabíjení. Významným zlepšením a zároveň inovací je způsob nabíjení přístroje.ci krevního kyslíku. Velkým plusem je také vestavěný modul GPS. Výrazným usnadněním a zároveň inovací je způsob nabíjení přístroje, konkrétně připojení kabelu k dokovací stanici pomocí nacvakávacích dělených kroužků, které se otáčejí o 360 stupňů. To výrazně usnadňuje používání zařízení při jeho nabíjení. Kromě toho se obaly chytrých hodinek dodávají ve dvou variantách, první o průměru 42 milimetrů a druhá o něco větší 44 milimetrů.

Chytré hodinky Fossil vybavené systémem Wear OS

Zařízení jsou vybavena operačním systémem Wear OS a komponenty Intel, což umožňuje všestranné využití hodinek a nabízí řadu každodenních užitečných funkcí, které se u jednotlivých modelů liší v závislosti na požadavcích uživatele. Výše uvedené funkce jsou jen zlomkem toho, co modely z řady Smartwatch nabízejí. Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu v modelech Fossil Smartwatches Gen 6 je možné ovládat další zařízení pomocí hlasových příkazů, včetně odpovídání na e-maily a textové zprávy. Chytré hodinky nás také budou informovat o předpovědi počasí nebo dopravě během jízdy. Kromě toho zařízení umožňuje ovládat hudbu i další aplikace Google ze zápěstí.

Chytré hodinky Fossil - pohodlné a moderní řešení

Kromě nesporných technologických výhod si společnost dala záležet i na rozmanitosti materiálů, z nichž jsou hodinky vyrobeny. Podle svých preferencí si můžete vybrat modely z nerezové oceli, silikonu nebo kůže. Použití kvalitních surovin zaručuje ochranu před poškozením nebo alergickými reakcemi po dlouhou dobu používání. Díky klasickému designu a tlumeným barvám budou vyhovovat každému vkusu. Díky svému univerzálnímu designu budou hodinky Fossil Q dokonalým doplňkem pro mnoho vzhledů, zatímco jejich funkčnost zefektivní každodenní rutinu. Tyto modely jsou vybaveny inovativním systémem, který vám umožní nasadit si nový řemínek sami, aniž byste museli navštívit hodináře.

Pokud hledáte vysoce výkonné modely hodinek, které vás vždy podpoří, ať už děláte cokoli, vyberte si chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6. Podívejte se, čím vás tyto pozoruhodné chytré hodinky překvapí nyní!

Oficiální prodejce hodinek Fossil Smartwatches - autorizovaný obchod - distributor

Všechny námi nabízené hodinky Fossil Smartwatch byly získány od licencovaného distributora, což je zárukou jejich originality a vysoké kvality. Zveme vás k nákupu, a to jak v našem stacionárním obchodě, tak online.