Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 20 mm

5904238483763 Dámské Chytre hodinky Garett Lady Elegance RT Garett Lady Elegance RT

Hodnocení zákazníků: 5
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238483763

Garett Lady Elegance RT 5904238483763, zdobené v módní barvě růžového zlata, jsou chytré hodinky pro moderní ženy. Na výrobu kulatého pouzdra a síťovaného náramku modelu použil výrobce nerezovou ocel, dotykový displej s podsvícením kryl hesalitové sklo. Zařízení se spáruje se systémy Android 4.4 a iOS 9.0 (+ novější) a připojuje se k nim pomocí modulu Bluetooth 5.1. Mezi funkce, které vás podpoří v péči o vaše zdraví a systematickou aktivitu, patří: monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr, sportovní režimy, krokoměr, monitor nečinnosti, připomenutí hydratace, monitor spánku, pohybový senzor, přehrávání trasy nebo stopky. Mezi každodenní vymoženosti patří aplikace s možností GPS, vibrační a zvukové upozornění, upozornění na SMS zprávy, hovory a z aplikace, přijímání, odmítání a volání, klávesnice pro vytáčení, ovládání hudby a fotoaparátu z telefonu, vyhledávání zařízení funkce, alarm vybití, informace o počasí, displej buzení, odpočítávací časovač a budík. Můžete si vybrat polskou jazykovou verzi menu. Sada obsahuje přídavný gumový pásek. IP67 je ochrana proti krátkému ponoření do vody a prachu. Na chytré hodinky se vztahuje 2letá záruka.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Garett
 • Přídavný popruh

Více informací Garett 5904238483763

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej LCD, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Růžové zlato
Vzhled pásu Náramek - síťovina
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CHN, JPN, DE, FR, ES, AR, RU, UKR, PT
Značka Garett
Model 5904238483763
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5904238483763

Recenze o Garett Lady Elegance RT 5904238483763 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 08.09.22
  100%
  Zlaté dámské chytré hodinky Garett Lady Elegant RT jsou velmi pěkné, velké a lehké chytré hodinky, s jemným a k pokožce příjemným náramkem (s bezpečným zapínáním), přídavným náhradním dalším páskem (odpovídajícím barvě a také šetrným k pokožce), snadným páskem výměna, zajímavý způsob nabíjení, možnost vybrat si nový štít od ~ 60 ks a vytvořit si vlastní štít, skvělý nápad s upozorněním na příchozí zprávy (SMS, WhatsApp, Twitter, telefonní hovory...), telefonování (používám to otevřít bránu na parkovišti a teď nehledám mobil, ale mám na ruce chytré hodinky - je to rychlejší a pohodlnější), ale i přijímání či odmítání hovorů, měření krevního tlaku, tepu , okysličení, počítání kroků, ušlá vzdálenost, spálené kalorie, analýza kvality spánku a návrhy na správně očekávané chování (chodit dříve spát, dříve vstávat...), můžete jej použít k pořízení snímku, získání informací o aktuálním počasí a předpověď na pár dní vám připomene, abyste zůstali hydratovaní, a když se přes den příliš dlouho nehýbu, navrhuji trénink - je to skvělé !!! Skvělé a praktické pro přepracované a/nebo cvičící lidi všech věkových kategorií, bezplatné a včasné doručení, zmiňuji pouze výhody, které jsou pro mě nejdůležitější (a ty, které jsem se zatím naučil). K využití je ještě více funkcí - např. sport a trénink (které využiji, až budu na dovolené). To vše znamenalo, že tento nákup hodnotím jako velmi dobrý a jediný možný a správný nápad. Garett splnil všechna má očekávání (nebo je ve skutečnosti daleko předčil). Po obdržení balíčku s Garettem jsem si myslel, že ho budu muset vrátit, protože to nebudu zvládat, ale po instalaci aplikace „Da Fit“ se vše vyjasnilo a každý den objevuji její nové možnosti. Teď už pro mě jiné hodinky nemusí existovat.
  Bea Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//