Značka Armitron je synonymem dokonalosti. Společnost dokonale zapadá do trendu výroby hodinek určených pro aktivní lidi. Zajímavá je filozofie značky, protože se aktivně podílí na propagaci amerických sportů. Společnost Armitron se dokonce stala sponzorem populárního baseballového týmu New York Yankees. Hodinky této značky proto ocení fanoušci sportovních emocí.

číst dál

Hodinky Armitron

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Výrobci značky Armitron od samého počátku dbají na to, aby splňovali požadavky všech fanoušků sportovních hodinek a zaručili jim přístup k možnostem, které denně potřebují.

Značka byla založena v roce 1959 jako reakce na rostoucí poptávku po moderních modelech hodinek, které čerpají z moderních technologií, využitelných zejména při sportu - modely amerického výrobce jsou ideální jako stopky nebo časomíry a samotná značka podporuje americký sport jako hlavní sponzor baseballových hráčů New York Yankees.

Úžasná přesnost a skvělý vzhled hodinek Armitron

Modely Armitron lze rozdělit jak podle pohlaví - pánské a dámské/dětské -, tak podle účelu (existují sportovní a elegantní kousky).

Hned na začátku je třeba vyzdvihnout jednu kolekci - elegantní, tedy pánské hodinky Armitron Automatic. Už jejich název prozrazuje, že fungují díky automatickému natahování, což znamená, že nevyžadují pravidelné návštěvy hodináře kvůli výměně baterií. Samotný automatický strojek si lze prohlédnout díky průhlednému typu obálky - skeletu.

Četné kolekce hodinek Armitron

Jiné řady, určené pro muže, ukazují čas v důsledku práce přesných křemenných mechanismů. Mezi nimi můžeme rozlišit elegantní kolekce: Casual, Straps - Casual, Multifunctional; a sportovní Ana - Digitals a LCD. Za zvláštní pozornost stojí hodinky druhé skupiny, které svou funkčností a zpracováním mohou úspěšně konkurovat dražším japonským modelům.

Dámské modely, které lze vzhledem k jejich malé velikosti nazvat dětskými, svým způsobem kopírují funkčnost svých mužských sportovních protějšků. Samotná kolekce se nazývá Kids a lze ji rozdělit na analogové hodinky, často ve velmi výrazných barvách, a digitální modely určené do náročnějších sportovních podmínek.

Hodinky Armitron jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají vysoce sofistikovanou kolekci, mezi níž si mohou najít model na míru svému vkusu. Díky mnoha barevným variantám a designům si můžete vybrat přesně takové hodinky, jaké v danou chvíli potřebujete.

Oficiální prodejce Armitron - Autorizované prodejny - Distributor

V obchodě Hodinkovna najdete hodinky Armitron pocházející výhradně z oficiální distribuce. Nákup můžete provést prostřednictvím našich webových stránek. Poskytujeme služby nejvyšší kvality.

Nakupujte s hodinkami Armitron

Hodinky Armitron jsou výrobky, které splní tréninkové požadavky i těch největších milovníků sportu, ale zároveň potěší oko moderním designem. Díky mnoha variantám modelů si můžete vybrat hodinky, které vám budou dokonale vyhovovat. Navštivte naše webové stránky Hodinkovna.cz a prohlédněte si hodinky Armitron.