Tato společnost již mnoho let vyrábí nadčasové modely, které jsou pro mnoho uživatelů těchto hodinek symbolem luxusu. Hodinky Frederique Constant, jako žádné jiné, potvrzují švýcarské hodinářské řemeslo. Co nám tato značka může nabídnout?

číst dál

Dámské hodinky Frederique Constant

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Frederique Constant je jedinečná značka. Tato společnost již mnoho let vyrábí nadčasové modely, které jsou pro mnoho uživatelů těchto hodinek symbolem luxusu. Hodinky Frederique Constant potvrzují švýcarské hodinářské řemeslo jako žádné jiné. Frederique Constant je značka, kterou lze označit za manufakturu. Její výrobky mají vlastní pohyby montované v halách vlastních továren a dílen. Přidejte se k elitní skupině majitelů luxusních hodinek Frederique Constant.

Historie značky Frederique Constant

Značku Frederique Constant založili v roce 1988 manželé Peter Constant Stas a Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax. Název vznikl spojením jmen praprarodičů zakladatelů. Myšlenka tvůrců značky byla velmi jednoduchá - výrobky měly mít klasický a nadčasový design a být synonymem luxusního výrobku. Tyto hodinky se navzdory klasickému designu vyznačují technickou propracovaností a množstvím detailů. Hodinky Frederique Constant jsou proto investicí, která vydrží dlouhá léta.

Frederique Constant - nejzajímavější modely pro ženy

Jednou z klasičtějších verzí hodinek značky Frederique Constant je řada Slimline. Jedná se o elegantní návrh této značky, který je vybaven automatickým nebo quartzovým pohonem. Výrobce si dal záležet na vysoké kvalitě zpracování a věnoval velkou pozornost detailům. Klasické indexy, krásný kotouček s měsíčními fázemi, safírové sklíčko - to vše vytváří hodinky, které jsou ideální pro každou elegantní stylizaci. Modernější nabídkou značky Frederique Constant je řada Constant. Modely této řady jsou chytré hodinky, které svým vzhledem stále připomínají klasické návrhy značky. Výrobci zde dbají i na ty nejmenší detaily. Tipy ukazují nejen čas, ale umožňují také sledovat úkoly stanovené na daný den, které předem zadáváme do chytrých telefonů. Hodinky jsou vybaveny senzorem MotionX, který řídí všechna měření hodinek. Díky tomu chytré hodinky fungují dva roky bez nutnosti nabíjení!