Hodinky Frederique Constant potvrzují, jak vynikající je švýcarská hodinářská výroba. Jedná se o společnost, kterou lze označit za manufakturu, protože vytváří vlastní mechanismy montované v halách vlastních továren a závodů. Design, inovace, vášeň, kvalita - to vše charakterizuje tuto značku. Zjistěte, co vám značka Frederique Constant nabízí!

číst dál

Pánské hodinky Frederique Constant

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Design, inovace, vášeň, kvalita - to jsou klíčová slova značky Frederique Constant. Tato jedinečná značka vyrábí hodinky nadprůměrné kvality, které jsou úžasné svým designem. Hodinky Frederique Constant potvrzují, jak vynikající je švýcarská hodinářská výroba. Kromě toho se jedná o společnost, kterou lze nazvat manufakturou, protože vytváří vlastní mechanismy montované v halách vlastních továren a závodů. Za své nesporné postavení na trhu vděčí společnost Frederique Constant bezpochyby tvrdé práci lidských rukou a použití nejmodernějších technologií při výrobě svých produktů.

Historie značky Frederique Constant

Značku Frederique Constant založili Peter Constant Stas a Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax v roce 1988. Jméno Frederique Constant vzniklo spojením jmen praprarodičů zakladatelů. Rozhodli se vytvořit krásné hodinky, které by se vyznačovaly rozsáhlým vybavením. Hodinky této značky měly vyjadřovat prestižní, luxusní styl. Modely Frederique Constant byly vytvořeny jako nadčasové, vkusné a elegantní. Kromě toho jsou hodinky této značky vyvinuty ve vrstvě zařízení. Frederique Constant je dokonalý design a propracovanost každého detailu.

Frederique Constant - hodinky pro muže

K nejklasičtějším řadám značky Frederique Constant patří Slimline. Vyznačují se velmi tenkým pouzdrem, které je vybaveno quartzovým nebo automatickým mechanismem. Výrobky této řady jsou symbolem nadčasového stylu a elegance, které se skvěle hodí ke každému obleku. Druhou řadou, která uspokojí i ty nejnáročnější a technicky zdatné zákazníky, je řada Constant. Je to krok směrem k nejnovějším technologiím. Značka Frederique Constant vytvořila chytré hodinky, které vypadají jako klasické hodinky. Výrobky této řady jsou k dispozici v ocelovém nebo růžově pozlaceném provedení, s černým nebo stříbrným ciferníkem a na koženém řemínku nebo ocelovém náramku. Za zmínku stojí, že chytré hodinky této značky jsou vybaveny senzorem MotionX, který je u těchto modelů zodpovědný za všechna měření. To zaručuje dva roky používání hodinek bez nabíjení! Každý uživatel si proto vybere model, který nejlépe odpovídá jeho stylu.