Teď nižší cena!
Bestseller-35%
Na skladě

Model SS050730000 Pánské chytré hodinky Suunto 5 Peak Cave Green Suunto 5 Peak Cave Green

Hodnocení zákazníků: 5
7 170,00 Kč 4 674,00 Kč 2 496,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 674,00 Kč 779,00 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Sportovní hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 je ideálním společníkem všech druhů dobrodružství a sportovních aktivit. Poskytneme nám podporu při tréninku 80 různých sportovních disciplín, jako je triatlon, jízda na horském kole, plavání, lyžování nebo crossfit. Jeho pouzdro bylo vyrobeno z polyamidu vyztuženého ze skleněných vláken a rám byl vyroben z nerezové oceli, díky které je pevné a trvanlivé. Je udržována v zelených barvách, tato barva je oba pouzdro, tak silikonový popruh, pohodlně uspořádat na zápěstí. Displej je chráněn před nepříznivým účinkem vnějších faktorů přes plastovým sklíčko. Suunto 5 Peak je vybaven lepší baterií ve srovnání s jeho předchůdcem Suunto 5, je také lehčí o 41% a váží pouze 39 g. Má také nový, osvěžený design, jasný výběr pozadí a automaticky vyhovuje aktualizacím softwaru.

Suunto 5 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Trekking.cz
Treking.cz
Tyto hodinky, hrdě vyráběné ve Finsku, vytvořili designéři společnosti Suunto v Helsinkách pro uživatele, kteří se aktivně pohybují v přírodě, chtějí prozkoumávat nové terény a chtějí bezpečně a s jistotou dosahovat svých osobních cílů.
Svet behu
Svet behu
Chcete používat hodinky nejen pro sport a máte drobnější ruku? Je rozpětí vašeho sportovního života opravdu široké? Nechcete dávat za sportovní hodinky více než 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděli 3x ano, pak je Suunto Peak 5 vaším favoritem při výběru hodinek.

Watch Faces

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Regenerace
Regenerace

Díky funkci regenerace zkontrolujete sloupcový graf svých zdrojů za posledních 16 hodin a procentuální hodnotu, která je odhadem jejich aktuální úrovně.

Zóny intenzity
Zóny intenzity

Zóny intenzity vám pomohou posílit kondici při cvičení. Každý z nich zatěžuje tělo jiným způsobem a má jiný vliv na celkovou kondici. Existují zóny: lehká, středně těžká, těžká, velmi těžká, maximální.

Trasy
Trasy

Model má zabudovanou funkci navigace po trase. Zobrazení mapy můžete přiblížit nebo oddálit nebo uložit aktuální polohu. Hodinky vám pomohou udržet se na trase pomocí upozornění.

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Denní aktivita
Denní aktivita

Model jasně ukazuje aktuální čas, den v měsíci a den v týdnu. Zobrazuje také informace o procentuálním pokroku při plnění denních cílů - počtu ušlých kroků, uražené vzdálenosti nebo kvalitě spánku.

Funkce

Sledování aktivit

Hodinky sledují celkovou úroveň aktivity po celý den, 7 dní v týdnu. Zařízení počítá kroky a spálené kalorie.

Adaptivní vzdělávací vedení

Zařízení sleduje vaši úroveň aktivity a upravuje pokyny pro školení k vašemu pokroku a cílům. Doporučuje regeneraci po tvrdém tréninku a zvyšuje vaši motivaci.

APNEA TIMER.

Časovač apnoe vám pomůže zlepšit techniku ​​dýchání.

Konektivita Bluetooth.

Sledování SUUNTO používá technologii Bluetooth pro odeslání a přijímání informací z mobilního zařízení, když jste spárovali hodinky s aplikací Suunto Movescount. Stejná technologie se také používá při párování lusků a senzorů.

Barevná obrazovka

 

Přizpůsobitelná obrazovka

Suunto Watch je dodáván s několika hodinami, které si vyberou z, jak digitální, tak analogové styly.


marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a vytváří zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 - ultralehké multisportovní chytré hodinky

Chytré hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 jsou sportovním modelem, který je ideální zejména pro sportovce a outdoorové nadšence. Díky vysoce kvalitním materiálům jsou chytré hodinky odolné a robustní. Rámeček je vyroben z nerezové oceli a pouzdro z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny. Má zelenou barvu, stejně jako silikonový řemínek. Displej je chráněn před vnějšími vlivy plastovým sklem.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Ve srovnání s hodinkami Suunto 5 je verze Peak vybavena lepší baterií, má nový, osvěžený design a je o 41 % lehčí, váží pouhých 39 g. Kromě toho automaticky aktualizuje software a má možnost jasného pozadí. Chytré hodinky jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi, včetně Bluetooth, měření srdečního tepu, GPS, budíku při východu a západu slunce a funkce vypalovačky. Ukazuje, jak rychle spalujeme gramy tuků a sacharidů během cvičení.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Prostřednictvím chytrých hodinek můžeme ovládat hudbu, navigovat podle bodů zájmu a plánovat trasy pomocí aplikace ve 3D podobě. Umožní nám také sledovat náš zdravotní stav pomocí možností, jako je monitorování spánku, stresu a zátěže organismu, a pomůže nám zotavit se. Usnadní nám také trénink tím, že nám nabídne tipy na trénink a bude sledovat naši kondici. Chytré hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 jsou vybaveny senzory GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU. Má tři režimy provozu na baterie, které zajišťují 20 až 100 hodin provozu. Dodává se s dvouletou zárukou.

Suunto 5 Peak

Hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 mají:

Hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 jsou vybaveny funkcemi, jako jsou:

 • Sledování aktivity - umožňuje sledovat celkovou úroveň aktivity během dne.
 • Počítadlo kroků a kalorií
 • Sledování kvality spánku.
 • Sledování úrovně stresu a odhad jeho vlivu na zdraví uživatele.
 • Navigace GPS, Glonass, Gallileo a QZSS a BEIDOU - umožňuje kompletní navigaci po trase.
Suunto 5 Peak
 • Vylepšená baterie ve srovnání s hodinkami Suunto 5. Vydrží až 100 hodin v cestovním režimu se zapnutým snímačem GPS.
 • Inteligentní systém správy baterie - model je vybaven třemi režimy baterie.
 • Připomínky k úplné přípravě hodinek na začátek tréninku.
 • Více než 80 sportovních režimů, např. triatlon, jízda na horském kole, plavání, lyžování, crossfit.
 • Adaptivní tréninkové plány a vedení.
Suunto 5 Peak
 • Měření tepové frekvence na zápěstí - umožňuje měřit tepovou frekvenci bez nutnosti nosit hrudní pás.
 • Automatické měření úrovně kondice.
 • Sledujte pokroky v tréninku pomocí ukazatele VO2max, který měří aerobní výkonnost.
 • Chytré připojení Bluetooth umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ovládání hudby ze zápěstí.
 • Venkovní funkce: navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti, budík při východu a západu slunce.
Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 na ruku

Suunto 5 Peak - překvapivě lehký a spolehlivě robustní přístroj

Design chytrých hodinek Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 zahrnuje:

 • Zelená obálka z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny s rámečkem z nerezové oceli.
 • Elektronický barevný displej.
 • Zelený silikonový pásek, snadno vyměnitelný.
 • Pružné plastové sklo chránící displej.
Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy.
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Zkontrolujte podrobnosti o dalších funkcích a podporovaných modelech hodinek Suunto Plus™

Aplikace

Partneři

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 30 metrů můžete s hodinkami na zápěstí plavat, surfovat nebo se plavit bez obav z poškození.

Suunto 5 vodotěsné

Snadná výměna řemínků díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 5 Peak Cave Green trvá jen několik sekund díky pohodlnému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože řemínek je vybaven speciální páčkou, která umožňuje jeho rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Záruka

Na hodinky Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny ve značkové krabičce.

Co je v krabička?

 • 2 roky záruka
 • Krátký průvodce
 • Originální krabice Suunto

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, jiný
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Zelená
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Značka Suunto
Model SS050730000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084507549

Recenze o Suunto 5 Peak Cave Green SS050730000 (3)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 22.05.22
  100%
  Manželka je moc spokojená :)
  Ryszard
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 26.04.22
  100%
  Skvěle padne do ruky, velmi lehký. Skvělé měření tepové frekvence, funguje rychle.
  Eru
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 15.02.22
  100%
  Dobré hodinky za rozumnou cenu. Doposud jsem měl to potěšení s ním běhat, plavat v bazénu a podnikat krátký výlet do hor, ale mohu s jistotou říci, že je to velmi dobré vybavení.
  Damian
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT