Bestseller-22%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 22 mm

725882058696 Chytre hodinky Polar Grit X Pro Czarny M/L Polar Grit X Pro Czarny M/L

Hodnocení zákazníků: 5
13 444 Kč 10 520 Kč 2 924 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 13 444 Kč Instalments 0%: 15 x 701 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Polar 725882058696

Multifunkční smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L 72582058696 osloví lidi, kteří mají rádi trvanlivé praktické vybavení. Black Fluoroolystomer popruh se zde spojuje s kulatou obálkou z nerezové oceli pokryté uhelným povlakem DLC. Barevná dotyková obrazovka byla zajištěna tvrdým safírem. Model se vejde na zápěstí s obvodem 145-215 mm. Zařízení úspěšně prošel dodržováním vojenských standardů (MIL-STD-810G). Jeho vodotěsný je 100 metrů a záruka výrobce se počítá 2 roky.

Funkce

Barevný dotykový displej

Stále zapnutý 1,2" barevný dotykový displej je snadno čitelný i na slunečním světle. Laminované sklo Gorilla s povrchovou úpravou odolnou proti otiskům prstů.

Dechová cvičení Serene

Uvolněte své tělo a uvolněte svou mysl pomocí nových dechových cvičení Serene.

Pokročilé měření srdečního tepu ze zápěstí

Sledujte svou tepovou frekvenci pomocí technologie Precision Prime™ s více snímači.

Nightly Recharge™

Funkce Nightly Recharge™ ukazuje stupeň regenerace během spánku po každodenních povinnostech a tréninku.

Spánek Plus Stages™

Sledujte své spánkové fáze a zajistěte si kvalitu spánku. Funkce Polar Sleep Plus™ automaticky zjišťuje dobu, délku a kvalitu vašeho spánku. Poskytuje také informace, na jejichž základě můžete najít způsoby, jak spát lépe.

Zdroje energie

Zjistěte, jak vaše tělo využívá různé zdroje energie během tréninku. Hodinky Polar rozdělují spotřebu energie podle zdrojů: sacharidy, bílkoviny a tuky.

Polar Grit X Pro - s ohledem na aktivní uživatele

Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 je vybaven mnoha funkcemi, které se vám budou hodit jak při sportovních aktivitách, tak při každodenním nošení. Vybavení vám pomůže sledovat váš aktuální pokrok a usnadní vám zlepšování vašich současných výkonů. Model je vybaven mnoha praktickými možnostmi, jako jsou senzory GPS, GLONASS, Galileo a QZSS, výškoměr, kompas, předpověď počasí, možnost navigace a plánování tras pomocí aplikace Komoot, četné tréninkové funkce a řešení pro efektivní odpočinek a regeneraci. Fanoušci outdoorových a sportovních aktivit budou nadšeni!

Polar Grit X Pro

zegarchy-polar-logo

Polar - nejlepší hodinky pro sportovce.

Moderní značka a inovativní řešení pro milovníky aktivního životního stylu a sportů všeho druhu. Hodinky Polar jsou dokonalou podporou tréninkových výsledků, zatímco hodinky Polar sledují podrobné tréninkové údaje. Od roku 1977 nabízí značka Polar nejpokročilejší podporu, vyrábí měřiče srdečního tepu, monitory tepové frekvence, cyklistické počítače a příslušenství nezbytné nejen pro sportovce, ale i pro začátečníky.

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L

Špičková kvalita provedení - konstrukce a specifikace

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže jsou zárukou odolnosti a pevnosti. Jeho konstrukce se skládá z:

 • Odolný plášť, pro který byla použita nekorodující nerezová ocel s DLC uhlíkovou vrstvou. Zadní strana je vyrobena z polymeru vyztuženého skleněnými vlákny.
 • Černý, pohodlný řemínek (vhodný pro zápěstí o obvodu 145-215 mm) , vyrobený z fluoroelastomeru, vysoce odolné syntetické pryže.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Barevný dotykový displej má úhlopříčku 1,2" s rozlišením 240 × 240 px a je krytý tvrdým safírovým sklem. Obrazovka je transreflexní a zcela čitelná na slunci.
 • Lithium-polymerovábaterie má kapacitu 346 mAh. V tréninkovém režimu vydrží běžet až 40 hodin (se zapnutou GPS a měřením tepové frekvence na zápěstí) nebo až 7 dní v režimu hodinek se zapnutým 24hodinovým měřením tepové frekvence.
 • Zvuková nebo vibrační signalizace.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Tlačítkový zámek.
 • Kompatibilnís operačním systémem Mac OS X 10.13 nebo novějším, s počítači s operačním systémem Windows 8 nebo novějším, s webovou službou Polar Flow, s aplikací Polar Flow pro mobilní zařízení přes Bluetooth Smart.
 • Kompatibilita se službami třetích stran.
 • Vyhovuje vojenským požadavkům - zařízení úspěšně prošlo testem MIL-STD-810G, který testuje odolnost vůči extrémním teplotám, nárazům a vlhkosti.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L

Rozsáhlé funkce

Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 vám umožní komplexní péči o vaše zdraví díky řadě funkcí, které se zabývají monitorováním těla.

 • Serene™ - vestavěná dechová cvičení s výzvami ke zlepšení mysli a těla, kvality spánku a dlouhodobé pohody.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí Precision Prime™ - toto řešení využívá multisenzorickou technologii. Odstraňuje rušivé vlivy na pohyb hodinek během tréninku. Režim vysílání srdečního tepu umožňuje přenášet data do jiných produktů.
 • Nightly Recharge™ - pokročilé monitorování regenerace na základě hodnot srdečního tepu během spánku, variability srdečního tepu a dechové frekvence.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Sleep Plus Stages™ - monitoruje spánkové cykly a fáze a automaticky měří dobu a kvalitu spánku. Umožňuje posoudit vliv vašeho životního stylu na spánek.
 • Zdroje energie - přístroj ukazuje, jak vaše tělo během tréninku využívá různé zdroje energie. Rozděluje spotřebu energie podle zdrojů - sacharidů, bílkovin a tuků.
 • Ortostatický test - tato funkce umožňuje zjistit, jak se zotavujete po intenzivním a častém tréninku. Dbá také na optimalizaci tréninku a prevenci přetrénování. Měla by se provádět pravidelně.
 • Recovery Pro™ - tato funkce využívá data z Training Load Pro™, výsledky ortostatických testů a subjektivní hodnocení uživatele, aby vám poskytla komplexní informace o stavu vaší regenerace.
 • Test regenerace nohou a testy cyklistické a běžecké výkonnosti
 • .
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L

Buďte fit s chytrými hodinkami Polar Grit X Pro

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 jsou vaším osobním trenérem, který vás motivuje ke cvičení. Model je vybaven například:

 • Měření aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - měří denní aktivitu v pěti úrovních intenzity (klid, sezení, nízká, střední, vysoká) 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sleduje jeho čas, počítá kalorie, kroky a vzdálenost z každého dne, počítá dobu spánku.
 • FitSpark™ - osobní průvodce, který připravuje tréninkové plány na každý den. Určuje je na základě vaší tréninkové historie a aktuální úrovně kondice. Během školení poskytuje užitečné tipy. Aplikace vám každý den vygeneruje 2 až 4 tréninky - kardio, silový a doplňkový.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Hill Splitter™ - sleduje výsledky tréninků při jízdě do kopce a z kopce a vytváří souhrn, který umožňuje sledovat váš pokrok a porovnávat údaje z různých tréninků. Na základě údajů o rychlosti, vzdálenosti a převýšení detekuje úseky běhu do kopce a z kopce a hlásí srdeční tep, vzdálenost, rychlost, kopce a stoupání.
 • FuelWise™ - pomůže vám doplnit energii během dlouhých tréninků nebo sportovních akcí. Připomene vám doplnění tekutin a sacharidů. Upozornění na sacharidovou připomínku poskytuje odhad množství sacharidů, které budete během tréninku potřebovat. Připomínka hydratace funguje jako ruční budík.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Návrat do výchozího bodu - model mapuje trasu do výchozího bodu, takže se neztratíte ani na neznámých trasách.
 • Vizualizujte si všechny kopce a stezky - zkontrolujte sklon kopců a profilů pro každý úsek do kopce a z kopce.
 • Sportovní profily - Polar Grit X Pro podporuje více než 130 sportů, jako je plavání, běh, jízda na kole, kardio trénink, silový trénink a trénink více sportů.
 • Počítadlo kalorií - zjistěte, kolik kalorií jste spálili. Model shromažďuje informace na základě vaší hmotnosti, věku, výšky, pohlaví, maximální tepové frekvence a intenzity tréninku.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Krokoměr - přístroj počítá kroky, které během dne ujdete, a určuje tak ušlou vzdálenost. Počet kroků se odhaduje na základě frekvence, intenzity a pravidelnosti pohybů rukou.
 • Navigace po trase - přístroj má vestavěnou navigační funkci. Jakmile do něj nahrajete svou trasu, už se neodchýlíte od vyšlapané cesty.
 • Plánování trasypomocí aplikace Komoot - tato možnost vám umožní naplánovat trasu pomocí aplikace Komoot a nahrát ji do hodinek, které vás budou navigovat pomocí vestavěné navigace.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L
 • Výkon při běhu - získejte komplexní informace o intenzitě svých běžeckých tréninků. Tato funkce umožňuje sledovat svalovou zátěž během běžeckého tréninku, což vám umožní udržovat při běhu konzistentní úroveň úsilí. Výpočet svalové zátěže se provádí na základě rychlosti a sklonu.
 • Plavecké funkce - Polar Grit X detekuje vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, počet pohybů paží a dobu odpočinku. Vzdálenost a počet pohybů paží se počítá také při plavání v otevřené vodě.
 • Segmenty StravaLive - Strava Live vám posílá upozornění na nadcházející segmenty Strava, umožňuje zobrazit vaše výsledky a shrnuje vaše dokončené segmenty.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Black M/L

Polar Grit X Pro - funkce pro každodenní použití

Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 bude dobře fungovat při každodenních aktivitách. Nabízí takové vybavení, jako je:

 • Oznámení z telefonu - buďte informováni pomocí oznámení z telefonu: zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.
 • Počasí - hodinky zobrazují údaje o počasí a předpověď na následující dva dny. Informuje vás také o časech východu a západu slunce.
 • Stopky, časovač.
 • Budík, datum a den v týdnu.
 • Ovládání hudby v telefonu ze zápěstí.
 • Možnost změny barvy ciferníku.
 • Možnost exportu dat do externích aplikací a služeb.
 • Senzory - GPS, Glonass, Galileo, QZSS, tlakový výškoměr, kompas.

Polar Grit X Pro

Polar Flow, tréninková data na jednom místě

Aplikace Polar Flow je služba, která vám umožňuje ukládat všechny údaje o tréninku, aktivitě, spánku a dosaženém pokroku na jednom místě - ve vlastním tréninkovém deníku. Máte možnost plánovat tréninky na celou sezónu a analyzovat svůj pokrok v reálném čase. S aplikací Polar Flow můžete automaticky synchronizovat všechna svá tréninková data s dalšími aplikacemi, například TrainingPeaks nebo Strava. Služba umožňuje přizpůsobit si individuální nastavení pro každý sport a sdílet výsledky s trenérem, což umožňuje aplikace Polar Flow for Coach.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů zůstane zařízení odolné proti poškození při plavání.

Záruka

Nahodinky Polar Grit X Pro Black M/L 725882058696 se vztahuje dvouletá záruka výrobce a jsou zabaleny v originální krabici.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Polar

Více informací Polar 725882058696

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, kompas, protišoková ochrana
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, QZSS
Data o počasí Předpověď počasí, Časy východu a západu slunce
Další funkce Čtení e-mailů, Budík, Odpočítávadlo, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Dostupné jazyky CHN, DAN, CZE, DUT, ENG, TUR, SWE, ES, RU, PT, IDN, DE, FR, FIN, IT, JPN, PL, NOR
Značka Polar
Model 725882058696
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 725882058696

Recenze o Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 10.04.23
  100%
  Dlouho očekávané. Čekání se vyplatilo!!! Tento model hodinek jsem si vybral, protože ze všech modelů chytrých hodinek nejvíce vyhovuje mé osobnosti a potřebám v mém věku. Doporučuji je všem, kteří ocení kvality tohoto typu hodinek. Stojí za to mít něco, co si zaslouží estetické kvality, nemluvě o funkcích, které má. S pozdravem.
  Ciacho Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně