Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 45 mm
Šířka řemínku 20 mm

Model 5904238485477 Chytre hodinky Garett Verona Złoto-Czarny Garett Verona Złoto-Czarny

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Chytré hodinky Garett Verona Gold-Black 5904238485477 představují elegantní design, nadčasové barvy a výrazné zpracování. Dotykový podsvícený displej je pokryt hesalitovým sklem, které zajišťuje ochranu před negativními vlivy vnějších faktorů. Doplněk odesílá upozornění na hovory, upozornění na SMS a upozornění aplikací prostřednictvím vibrací nebo hlasového signálu. Model má řadu vymožeností, jako je budík, monitor krevního tlaku, pohybový senzor, informace o počasí, krokoměr, časovač, monitor nečinnosti, monitor spánku, odmítnutí hovoru, úplný přehled o aktivitě a spánku, upozornění na hydrataci, pulzní oxymetr a monitor srdečního tepu. Přítomnost četných sportovních režimů osloví především milovníky fyzické aktivity. Pomocí hodinek můžete také ovládat hudební přehrávač v telefonu, pořizovat fotografie pomocí telefonu a vyhledávat polohu telefonu nebo zařízení. Produkt je kompatibilní se systémy Android 4.4+ a iOS 8.0+.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Ovládání hudby v mobilu

Ovládání hudby v telefonu vám umožňuje přepínat, zastavovat a spouštět hudbu na smartphonu ze zápěstí. Díky tomu nemusíte vytahovat telefon, abyste přeskočili skladbu, kterou nechcete poslouchat.

Monitor srdečního tepu

Chytré hodinky jsou vybaveny měřičem tepové frekvence, díky kterému můžete průběžně sledovat hodnotu svého tepu a rychle reagovat v případě netypických výsledků.

Pulzní oxymetr

Chytré hodinky jsou vybaveny vestavěným pulzním oxymetrem, díky kterému budete průběžně sledovat hladinu kyslíku v krvi. Pokud se ukáže, že saturace je příliš nízká, máte možnost rychle reagovat.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej AMOLED
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem
Další funkce Budík, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Kůže
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 45.00 mm
Tloušťka pouzdra 7.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, ZH, GR, FR, DE, IT, ES, NL, PT, RU, TR, JA, RO, TH, VI, ID
Značka Garett
Model 5904238485477
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238485477

Recenze o Garett Verona Złoto-Czarny 5904238485477

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně