Doporučeno jako dárek ❄
BestsellerNový výrobek
Šířka řemínku22.00 mm
Materiál řemínkuSilikon
SklíčkoSafírové
Velikost a rozlišení obrazovky466x466 px, 1,43"
Dotykový displejAno

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050929000​ Sportovní hodinky Suunto Race All Black Suunto Race All Black

Hodnocení zákazníků: 5
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050929000​

Suunto Race All Black SS050929000 jsou sportovní hodinky s velkým displejem, ideální pro trénink a soutěže. Ocelové pouzdro i silikonový řemínek jsou vyvedeny v klasické černé barvě. Dotykový displej AMOLED je chráněn před poškozením safírovým sklem. Digitální korunka výrazně usnadňuje navigaci v menu. Model je vybaven mnoha praktickými funkcemi pro trénink (pomad 95 sportovních režimů), zdraví i každodenní život. Patří mezi ně barometr, nadmořská výška založená na GPS, funkce počasí, kompas, navigace s trasovými body a vizualizací trasy nebo ukazatele spálených kalorií a srdečního tepu při každodenních aktivitách. Vodotěsnost 100 metrů umožňuje potápění se zařízením na zápěstí. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňují pohodlný přístup k bezplatným mapám, i když jste offline. Mohou se pochlubit detailní přesností a umožňují přesnou navigaci po trase a předem definovaných bodech zájmu (POI).

Upozornění na bouřku
Upozornění na bouřku

Model je vybaven praktickou funkcí alarmu při bouřce. Díky tomu bude skvělým společníkem na dlouhých cestách a s předstihem vás upozorní na poruchu počasí, čímž zajistí bezpečnost.

95+ Sportovní režimy
95+ Sportovní režimy

Hodinky Suunto Vertical mají více než 95 vestavěných sportovních režimů. Bez ohledu na to, jaké disciplíně se věnujete, můžete pomocí tohoto modelu měřit všechny nejdůležitější parametry související s vaší aktivitou.

Čas východu a západu slunce
Čas východu a západu slunce

Obzvláště užitečnou funkcí na stezce je zobrazení času východu a západu slunce. Napovídá, kdy se vydat na cestu a kdy se vyplatí nastavit návrat, aby vás nepřekvapila tma.

Personalizovaný ciferník hodinek
Personalizovaný ciferník hodinek

Hodinky jsou vybaveny různými motivy ciferníků - minimalistickými, digitálními i odkazujícími na analogové modely. V závislosti na svých potřebách si můžete určit, jaké funkce budou na hlavním displeji.

Předpověď počasí
Předpověď počasí

Model je vybaven podrobnou předpovědí počasí. Ukazuje teplotu, tlak na mořské hladině, výstrahu před bouřkou a časy východu a západu slunce. Má automatický výškový profil.

Funkce

Sledování aktivity

Sledujte svou aktivitu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zařízení neustále počítá vaše kroky a spálené kalorie.

Tipy pro adaptivní trénink

Přístroj sleduje úroveň vaší kondice a na základě vašich pokroků a cílů vám přizpůsobuje osobní tréninkové tipy. Doporučuje regeneraci po náročném tréninku a motivuje vás ke cvičení, když je to potřeba.

Výškoměr

Výškoměr umožňuje vypočítat vaši nadmořskou výšku na základě referenční hodnoty. Referenční hodnotou může být atmosférický tlak na úrovni moře nebo referenční nadmořská výška.

Barometr

Barometr zobrazuje aktuální atmosférický tlak na úrovni moře. Tento údaj vychází z referenčních hodnot zadaných v nastavení a z průběžně měřeného absolutního atmosférického tlaku.

Připojení Bluetooth

Hodinky Suunto využívají technologii Bluetooth k odesílání a přijímání informací z mobilního zařízení, pokud jsou hodinky spárovány s aplikací Suunto Movescount. Stejná technologie se používá také ke spárování modulů POD a snímačů.

Digitální kompas

Hodinky jsou vybaveny digitálním kompasem, který umožňuje orientaci vzhledem k magnetickému severu. Jedná se o kompas s kompenzací náklonu, který poskytuje přesné údaje, i když přístroj není nastaven vodorovně.

Suunto Race All Black - sportovní hodinky s velkým displejem, ideální pro trénink

Řada Suunto Race byla vytvořena s ohledem na skutečné sportovce. Suunto vychází vstříc jejich potřebám tím, že vytváří pokročilé sportovní hodinky s displejem AMOLED s vysokým rozlišením a baterií s dlouhou výdrží. K vybavení modelů této řady patří podrobné a bezplatné offline outdoorové mapy, více než 95 sportovních režimů, připomínání výživy na trase a sledování variability srdečního tepu HRV.

brands_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, vynikající i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto přístroje vybaveny, výrazně usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivity a vytváří vybavení pro sportovce i cestovatele. Již řadu let si trvale drží přední pozici mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje modely, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Suunto Race All Black SS050929000

Extrémně čistý a jasný displej AMOLED

Displej AMOLED s vysokým rozlišením je novinkou v rodině sportovních hodinek Suunto. Dotykový displej s úhlopříčkou 1,43 palce umožňuje pohodlné čtení času a dalších údajů, a to i při jasném slunečním světle. Je to výjimečný komfort při tréninku a každodenních výzvách.

Suunto Race All Black SS050929000

Digitální korunka pro plynulou navigaci v menu

Model Suunto Race je vybaven mimořádně praktickou digitální korunkou. Je to nová dimenze pohodlí při navigaci v menu, zejména při tréninku nebo outdoorových výpravách. Umožňuje přibližovat a oddalovat zobrazení mapy a ovládat funkce hodinek.

Suunto Race All Black SS050929000

Denní widgety a měření HRV

Mezi novinky hodinek Suunto Race patří měření variability srdečního tepu HRV. Ukazuje rovnováhu nervového systému, informuje o zdravotním stavu a úrovni stresu. Další novinkou jsou denní widgety, jejichž rozložení si můžete upravit podle svých preferencí. Sledování srdečního tepu, chytrá oznámení nebo budík? Nyní máte vše na dosah ruky!

Suunto Race All Black SS050929000

Široká funkčnost

Sportovní hodinky Suunto Race All Black SS050929000 jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako jsou:

 • Bezplatné outdoorové mapy dostupné offline.
 • Barometrické měření nadmořské výšky - díky vestavěnému snímači přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni hladiny moře.
 • Odhad tepové frekvence na zápěstí.
 • Více než 95 sportovních režimů, včetně běhu, fitness, jógy atd., plavání, jízdy na kole.
 • Upozornění na výživu a cvičení.
 • Měření variability srdeční frekvence HRV.
Suunto Race All Black SS050929000
 • Plánování trasy pomocí Heatmaps.
 • Odolná baterie umožňující hodinkám pracovat 40 hodin na nejlepší frekvenci GPS.
 • Navigace se dvěma pásmy - GPS a GNSS - umožňuje odečítat a zaznamenávat ujeté trasy.
 • Inteligentní konektivita - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Navigace s trasovými body a vizualizací trasy.
 • Sledování spánku - režim, který umožňuje sledovat hloubku, kvalitu a délku spánku, stejně jako buzení nebo průměrnou tepovou frekvenci v klidu.
Suunto Race All Black SS050929000
 • Digitální kompas.
 • Informace o počasí.
 • Indikátory: tréninková zátěž a regenerace.
 • Adaptivní průvodce tréninkem.
 • Intervalový tréninkový režim.
 • Vyhledávání telefonu.
 • Vícenásobný alarm.
Suunto Race All Black SS050929000

Nejvyšší kvalita zpracování

Konstrukce hodinek Suunto Race All Black SS050929000 se skládá z:

 • Černé pouzdro z nerezové oceli.
 • Vyrobeno z odolného silikonu, řemínek má černou barvu.
 • Barevný dotykový displej AMOLED.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Digitální korunka, která umožňuje ovládat menu, přibližovat a oddalovat zobrazení mapy.
Suunto App route

Suunto App

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní ještě lépe využívat funkce vašich chytrých hodinek. Po její instalaci získáte přístup k:

 • Souhrny aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou žít zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, jako je Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli ostatní uživatelé aplikace, a usnadňují tak objevování nových tras. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Suunto App main view
 • Sportovní služby Suunto, například Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Naplánujte si nové trasy přímo v chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Podívejte se, jak vytvářet vlastní trasy - zjistěte více.
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Průvodci a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Prozkoumejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto na maximum každý den. Zjistěte více.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus Sport™

Další možnosti hodinek SuuntoPlus Sport™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s hodinkami Suunto ještě efektivnější:

 • Režim běžce duchů
 • Režim běžce
 • Šplhání (Climbing)
 • Bezpečný (Safety)
 • Smyčka (Loop)
 • Sprint (Tisk)
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Zjistěte více.

Suunto partners

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují výkon při tréninku. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí připojit hodinky k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Při zakoupení přístroje Suunto získáte 60denní zkušební období pro přístup k aplikaci Strava Summit zdarma.
 • Tréninkové vrcholy - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30 dní bezplatného přístupu k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje tipy užitečné pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu údajů po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje je odesílat přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Voděodolný

Díky vodotěsnosti 10 ATM byste se neměli obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění.

Záruka

Na hodinky Suunto Race All Black SS050929000 poskytuje výrobce dvouletou záruku.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050929000​

Strojek Smartwatch
Swiss made Ne
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Perforovaný
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 49.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Značka Suunto
Model SS050929000​
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209849​

Recenze o Suunto Race All Black SS050929000​ (4)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 03.11.23
  100%
  Z hlediska uživatelského rozhraní je nové rozhraní mnohem přehlednější než u předchozích modelů hodinek suunto (suunto 9 baro, suunto 5 peak). Ve srovnání s předchozími modely je to velký krok vpřed. Používání widgetů je nyní příjemnější, stejně jako jejich barevné schéma a viditelnost. S displejem AMOLED jsem neměl žádné problémy jak v šíleně jasných, tak v tmavých podmínkách. Funguje velmi dobře. Jedinou připomínku mám k tomu, že v první verzi softwaru jsem při otevírání některých nabídek zaznamenal menší zpoždění. Uvítal bych, kdyby to bylo o něco rychlejší. Naštěstí se hodinky aktualizovaly a fungují perfektně.
  Ark Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 29.10.23
  100%
  Displej AMOLED je na stejné úrovni jako ostatní hodinky v této oblasti (Garmin, Polar) a přesnost GPS se zatím v mých testech zdá být v souladu s hodinkami Suunto Vertical - které byly v podstatě ve vedoucí skupině hodinek s GPS na trhu.
  Jedním ze zpřístupněných widgetů je nový widget pro sledování HRV. Ten jsem u předchozích modelů Suunto neviděl, ani nespojuji příliš mnoho konkurenčních hodinek, které by jej měly.
  Obvykle v nejnovějších hodinkách najdete dvě úrovně pro odemknutí bodových údajů HRV. V případě hodinek Suunto jsou ej tři úrovně. Jako první se zobrazí hodnota HRV z poslední noci, kdy jste s hodinkami spali. Poté se po třech nocích zobrazí průměrná hodnota z posledních sedmi dnů (ta samozřejmě zahrnuje celých sedm dnů, ale průměr se začne zobrazovat po třech nocích).

  Pak následuje něco, na co většina čeká - získání stavu HRV, který ukazuje trend od základní hodnoty. Ten získáte po celých 14 nocích ukládání dat.
  Run4u Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 29.10.23
  100%
  První testy za mnou. První dojem - velký. Ve srovnání s 9 Peak je to obr. Po nasazení je však již docela pohodlný. Displej je velmi dobře čitelný, mapy jsou super přehledné. Skrolovací kolečko je vynikající. Podle mého názoru je to to nejlepší, co mohli udělat, konečně umožňuje smysluplnou navigaci po funkcích nebo posouvání po mapě.
  KS Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 18.10.23
  100%
  Hodinky jsem včera sledoval osobně. Působí super dojmem. OLED displej je velmi jasný a přehledný. Navíc se dá v nastavení ještě více zesílit. Dle mého názoru se v současné době jedná o jedny z nejlépe čitelných hodinek na trhu. Co se týče funkcí, mají všechny funkce svého "dražšího bratra - Suunto Vertical" - ale rozhodně mají jiný design. Co mě opravdu oslovilo, je ciferník - jedná se pravděpodobně o první model Suunto s ciferníkem. Působí velmi intuitivně. Připojení k telefonu je mega rychlé a efektivní. GPS - i když jsem testoval v budově, připojil se k satelitům během několika sekund. Myslím, že tento model pořádně zamíchá trhem se sportovními hodinkami.
  Speed80 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//