Pánské hodinky Plantwear jsou malá umělecká díla. Výrobky této značky jsou vytvořeny z kombinace nejkvalitnějších dřevěných materiálů a dalších hodinářských komponentů. Značka dokonale odpovídá trendu zavádění biologicky odbouratelných výrobků, které jsou designově stejně dobré jako mnohé prémiové značky. Není tedy divu, že si příznivci hodinek a ekologie výrobky značky Plantwear zamilovali.

číst dál

Pánské hodinky Plantwear

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Pokud vám záleží na životním prostředí a chcete jedinečné hodinky, pak jsou výrobky Plantwear určeny právě pro vás! Navštivte naše stacionární prodejny ve Varšavě nebo přejděte na stránky Zegarownia.pl a najděte si svůj vysněný model.

Pánské hodinky Plantwear - tajemství značky

Plantwear je polská značka z města Radzyń Podlaski, která vzala své zákazníky útokem. Ve svém podnikání využívá dřevo neokázalým způsobem. Z rukou designérů vznikají nejen hodinky, ale také náhrdelníky, náramky a interiérové výrobky. Nejdůležitější je však pro firmu její oddanost dřevu a spokojenost zákazníků. V průběhu let značka rozvíjela své schopnosti tak, aby co nejlépe uspokojila své příznivce.

Pánské hodinky Plantwear - volba ekologicky smýšlejícího muže

Nejdůležitější předností značky Plantwear jsou hodinky zaměřené na ochranu životního prostředí. Značka zdůrazňuje svou angažovanost v ekologických kampaních. Unikátní je také samotná výroba hodinek, která méně poškozuje životní prostředí než u jiných značek, které používají klasické materiály. Značka nabízí řadu řad, které uspokojí každého nositele. Za zmínku stojí například kolekce pánských hodinek Plantwear Fox, která vyniká nejen jedinečnými materiály, ale také sportovním stylem. Jejich výjimečnost nespočívá pouze v tom, že jsou vyrobeny výhradně ze dřeva, ale mají i další funkce, které usnadňují každodenní život. Hodinky disponují ukazatelem dne v měsíci, chronografem a luminiscenční vrstvou, díky které snadno přečtete čas i v noci. Pánské hodinky Plantwear uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.