Dřevěné hodinky Plantwear si získaly srdce fanoušků v Polsku i v zahraničí. Jejich hodinky ze dřeva jsou malá umělecká díla, která vznikla kombinací ušlechtilého přírodního materiálu a špičkových hodinářských komponentů. Seznamte se s Plantwear - dřevěnými hodinkami!

číst dál

Hodinky Plantwear

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Plantwear je v současnosti jednou z nejlepších možností pro milovníky ekologického životního stylu. Modely hodinek Plantwear vyrobené ze dřeva dokonale odpovídají dnešním trendům ekologie a používání biologicky odbouratelných materiálů, ale zároveň nevypadají o nic méně exkluzivně než hodinky vyrobené tradičním způsobem.

Hodinky Plantwear - původ

Plantwear je polská značka z města Radzyń Podlaski, která se rozhodla, že vytvářet hodinky a různé doplňky ze dřeva je skvělý nápad, protože jde o použití materiálu, který je nejen biologicky odbouratelný, ale také umožňuje čerpat z přírody. Díky tomuto řešení má nyní každý možnost vybrat si důkladně individuální hodinky - vždyť žádné dva kusy dřeva nejsou stejné, což zaručuje naprosto jedinečný vzhled.

Proč si vybrat hodinky Plantwear?

Jednou z nesporných výhod těchto hodinek je jejich zaměření na ochranu životního prostředí - hodinek i samotné značky. Na výrobu obálek a náramků se používá velmi málo dřeva, což je navíc materiál, který lze poměrně snadno vrátit přírodě - značka Plantwear se zapojuje do ekologických kampaní a každý měsíc vysadí 50 stromů. Dalším důvodem, proč si vybrat hodinky Plantwear, je způsob jejich výroby - zpracování dřeva je pro životní prostředí nepochybně méně škodlivé než zpracování nerezové oceli. Ocel navíc nelze obnovit, což má za následek, že materiál použitý k výrobě hodinek skončí po nějaké době na skládce. Dřevěné hodinky Plantwear jsou naproti tomu biologicky odbouratelné, takže se v určitém okamžiku budou moci opět vrátit do koloběhu přírody.

Hodinky Plantwear - které z dřevěných nabídek byste si měli vybrat?

Výrobce nabízí řadu rozmanitých kolekcí, které svým zpracováním jistě potěší každého nositele. Jednou ze stěžejních řad bude bezpochyby řada Plantwear Select s moderním sportovním designem. Překvapivě i v této kolekci je náramek vyroben ze dřeva. Chronografy na ciferníku budou sloužit k měření výkonu nebo času potřebného k ujetí určité vzdálenosti, zatímco charakteristické vroubkování v horní části ciferníku, barevně kontrastující se zbytkem ciferníku, dodává hodinkám neokázalý, ležérní charakter.

Dámy zase potěší dřevěná kolekce hodinek Plantwear Lark Slim. Pastelové barvy a minimalistický charakter těchto modelů se dobře kombinují s moderním, zejména letním, městským stylem. Další pozornost upoutá skvěle zpracovaný kožený řemínek. Pohodlí a fantastický, ležérní styl jsou hlavními rysy této kolekce.

Pokud vyznáváte ekologický styl a vždy si vybíráte výrobky s minimálním narušením křehké přírodní rovnováhy, hodinky Platnwear jsou rozhodně něco pro vás. Nečekejte, objednejte si je hned a přesvědčte se, jak dokonale vám design takových hodinek sluší!

Oficiální prodejce Plantwear - autorizovaný obchod - distributor

Všechny hodinky Plantwear, které najdete v našem obchodě, pocházejí z autorizované distribuce, což znamená, že jsou vytvořeny pouze z dílů dodaných výrobcem a podle oficiálních specifikací. Díky tomu získáte výrobek popsaný značkou, na který se navíc vztahuje oficiální záruka.

Hodinářství Platnwear ve Varšavě

Výrobky Plantwear jsou určeny těm, kterým záleží na životním prostředí, a také těm, kteří se rádi odlišují. Navštivte náš stacionární obchod v nebo přejděte na stránky Zegarownia.pl a najděte hodinky Plantwear. Hodinky této značky najdete za nejnižší ceny ve Varšavě.