Bestseller
Ukazatel dnů v týdnuAno, okienko
Ukazatel dnů měsíceAno, okienko
UkazatelFáze měsíce
Vteřinová ručičkaÁno
Typy indexůArabské číslice

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 40 mm

7038-1 Pánské hodinky Zeppelin Hindenburg 7038-1 Zeppelin Hindenburg

Hodnocení zákazníků: 5
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Zeppelin 7038-1

Hodinky Zeppelin Hindenburg 7038-1 jsou elegantní hodinky s klasickým designem, které na pánském zápěstí vypadají dokonale. Hodinky mají ocelové pouzdro a černý kožený řemínek. Hnací silou hodinek je přesný quartzový strojek. Světlý ciferník obsahuje ukazatel data a fáze měsíce. Číselník je pokrytý hessalitovým sklem. Voděodolnost 3ATM umožňuje i drobné postříkání. Na hodinky Zeppelin Hindenburg 7038-1 se vztahuje záruka 24 měsíců.
Zegarek Zeppelin 7038-1 - Kolekcja LZ129 Hindenburg

LZ129 Hindenburg collection

LZ129 Hindenburg je řada hodinek inspirovaná výjimečným letadlem, které bylo vzducholodí. To je patrné jak na ciferníku hodinek, tak na zadní straně obálky některých modelů, kde je originální rytina zobrazující autentický model vzducholodi. Sbírka Zeppelin LZ129 Hindenburg jistě zaujme každého leteckého nadšence.

Zegarek Zeppelin 7038-1 - Mechanismus

Mechanismus

O přesné měření hodin se stará švýcarský quartzový strojek Ronda 706.B osazený 5 drahokamy. Kalibr 706.B má průměr 23,30 mm a tloušťku 3,00 mm. Mechanismus má tři ukazatele, vteřinovou ručičku, datumovku a fáze měsíce, a je napájen baterií Renata 371.

Zegarek Zeppelin 7038-1 - Tarcza

Vytočte

Ciferník je krytý hessalitovým sklem, které poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy.

Zegarek Zeppelin 7038-1 - Pasek

Řemínek

Řemínek je vyroben z přírodní kůže pohodlné na zápěstí, která se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také precizním zpracováním.

Zegarek Zeppelin 7038-1 - Denní datum

Den Datum

Funkce Denní datum označuje den v měsíci i den v týdnu.

Hodinky Zeppelin 7038-1 - Ukazatel fáze Měsíce

Indikátor fáze Měsíce

Tento ukazatel je ideálním doplňkem pro ty, kteří jsou v přímém kontaktu s přírodou, jako jsou rybáři, lovci a zahrádkáři, protože ukazuje aktuální fázi Měsíce. Tento zajímavý prvek také dodává celkovému designu zajímavý a jedinečný nádech.

Hodinky Zeppelin 7038-1 - Vodotěsnost

Voděodolnost

Vodotěsnost 3 ATM zajišťuje ochranu proti malému náhodnému postříkání.

Zegarek Zeppelin 7038-1 - Značka

Značka

Německá značka Zeppelin je inspirována úspěchy Ferdinanda Grafa von Zeppelina - navržené modely vycházejí z jeho historie. Názvy řady jsou spojeny se jménem designéra a jeho šlechtickým titulem, zatímco stylistika připomíná hodinky z počátku 20. století, zaměřuje se na retro estetiku a barvy spojené se vzducholoděmi a odkazy na avioniku.

Co je v krabička?

 • Originální balení ZEPPELIN
 • Manuální
 • Certifikát originality / Záruční list = centrální servisní podpora ZEPPELIN
 • a potvrzení originality hodinek

Více informací Zeppelin 7038-1

Model 7038-1
EAN 4041338703818
Značka Zeppelin
Typ Pánské
Záruka 2 roky
Vodotěsnost 30 metrů
Strojek Quartzový
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 40.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.00 mm
Barva ciferníku Bílá
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Kůže
Barva řemínku Černá

Recenze o Zeppelin Hindenburg 7038-1 (7)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 26.04.23
  100%
  Hodinky jsem zakoupil ve stacionárním obchodě. Nejprve jsem se šel zvážit do různých modelů. Vůbec jsem nebyl rozhodnutý. Milá paní v obchodě mi radila s výběrem, až mi nakonec ukázala tento konkrétní model. Věděl jsem, že je to to, co hledám. Hodinky zaujmou neuvěřitelným smyslem pro detail, symetrií, přesností strojku a především pohodlím při nošení, ale stejně jsem asi nejvíce nakloněn ukazateli měsíčních fází. Moje předchozí hodinky ho neměly, nějak jsem ho v hodinkách nepotřeboval, ale teď jsem na "ano"! Doporučuji všem nerozhodným!
  Hubert Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 25.04.23
  100%
  Mega rychlé dodání. Hodinky vypadají na ruce ještě lépe než na obrázcích. Děkuji za skvělé balení - balíček dorazil v pořádku.
  Mario Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 25.09.20
  100%
  Elegantní - hodinky vypadají skvěle, mají opravdu pěkný, lehce perleťový ciferník, který se dobře kombinuje s košilemi a halenkami. Modul Moonphase je zajímavý a zdá se být úžasný. Tento model se mi opravdu líbí, jsem rád, že jsem na něj narazil. Vřele ho doporučuji!
  PJ Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 21.08.19
  100%
  Hodinky jsem koupil ve stacionárním obchodě. Nejprve jsem se šel podívat na různé modely. Vůbec jsem si nebyl jistý. Velmi milá dáma v obchodě mi poradila s výběrem a nakonec mi ukázala tento konkrétní model. Věděl jsem, že to je to, co hledám. Hodinky zaujmou neuvěřitelným smyslem pro detail, symetrií, přesností mechanismu a hlavně pohodlím při nošení, ale já jsem asi nejvíce zastáncem indikátoru fáze měsíce. Moje předchozí hodinky to neměly, nějak jsem to nepotřeboval, ale teď jsem na „ano“! Doporučuji každému nerozhodnému!
  Hubert Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 21.08.19
  100%
  Hodinky jsem koupil ve stacionárním obchodě. Nejprve jsem se začal zvažovat v různých modelech. Vůbec jsem si nebyl jistý. Velmi milá dáma v obchodě mi poradila s výběrem a nakonec mi ukázala tento konkrétní model. Věděl jsem, že to je to, co hledám. Hodinky zaujmou neuvěřitelným smyslem pro detail, symetrií, přesností mechanismu a hlavně pohodlím při nošení, ale já jsem asi nejvíce zastáncem indikátoru fáze měsíce. Moje předchozí hodinky to neměly, nějak jsem to nepotřeboval, ale teď jsem na „ano“! Doporučuji každému nerozhodnému!
  Hubert Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 28.06.18
  100%
  Stál jsem před koupí chytrých hodinek, ale značka Zeppelin mě okamžitě zaujala. Většina dnešních hodinek má podobný styl, ale i kdyby bylo logo výrobce odstraněno, Zeppelin lze poznat okamžitě. Je to díky svému jedinečnému retro stylu, který se hodí jak k obleku, tak k neformálnímu, poloformálnímu oblečení. Přesné zobrazení data (den v týdnu, den v měsíci a týden v roce - vzácnost!) Jsou velmi užitečné pro ovládání termínů delších projektů a zároveň navzdory mnoha funkcím není číselník přetížen. Kvalita zpracování - německá přesnost a švýcarský pohyb, to není co dodat. Další zvrat - brilantní, pevné pouzdro Zeppelin, prostě ve své třídě. Rychlost vyřízení objednávky, stejně jako nejnižší cena - obchod hodnotím ukázkově a už lovím jiný model. Doporučuji!
  Jan Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 28.06.18
  100%
  Když jsem přemýšlel o koupi chytrých hodinek, okamžitě mě zaujala značka Zeppelin. Většina dnešních hodinek je sice stylově podobná, ale i kdybyste odstranili logo výrobce, stejně byste Zeppelin okamžitě poznali. A to díky svému nezaměnitelnému retro stylu, který se hodí jak k obleku, tak k neformálnímu, polooficiálnímu outfitu.
  Přesné zobrazení data (den v týdnu, den v měsíci a týden v roce - rarita!) jsou velmi užitečné pro sledování termínů delších projektů a zároveň i přes množství funkcí není ciferník přetížen.
  Zpracování - německá preciznost a švýcarský mechanismus, jinými slovy, není co dodat, není co ubrat.
  Další lahůdka - brilantní, robustní pouzdro Zeppelin, prostě třída sama pro sebe.
  Rychlost vyřízení objednávky, stejně jako zdaleka nejnižší cena - obchod hodnotím příkladně a už lovím další model. Vřele doporučuji!
  Jan Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//