Bestseller
Na skladě

Model GA-110-1AER Pánské hodinky G-SHOCK Casio GA-110-1AER G-SHOCK Casio

Hodnocení zákazníků: 5
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Možnost sjednání pojištění Prodlužte si na tento produkt záruku. Na kartě Rozšíření záruky zkontrolujte dostupné varianty a podrobnosti o službě.

Detaily

CASIO G-SHOCK GA-110-1AER Sledujte je sportovní hodinky pro muže vybavené slavným šokovým šokem. Obálka a proužek těchto hodinek jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který zahrnuje mimořádnou lehkost a pohodlí použití. GA-110-1AER je charakterizován vlastnostmi, jako jsou: Auto LED světlo podsvícení, světový čas (zobrazování času v různých časových pásmech založených na největších městech), distributor, automatický kalendář, 5 alarmů s možností NAP, stopky, časovače, vodní tesa Ve třídě 200m vysoce kvalitní minerální skluzavka. Tento model má navíc ochranu před magnetickými poli. Hodinky mají záruku na dobu 3 let s možností rozšíření až do 6 let za příplatek.

Funkce

5 denních alarmů

Denní alarm připomíná opakované události s nastaveným zvukem. Tento model má 5 nezávislých alarmů, které mohou být Petnic s praktickými připomenutími důležitých setkání.

Plastový řemínek

Plastový řemínek je pro hodinky ideální kvůli své pružnosti a odolnosti.

2letá baterie

Baterie, která dodá energii v průměru na 2 roky standardního provozu hodinek.

Auto-LED

Automatické podsvícení – při pohybu zápěstí směrem k obličeji se rozsvítí přisvětlovací dioda.

Plastové pouzdro

Pouzdro hodinek je vyrobeno z plastu.

Minerální sklo

Silné a poškrábané minerální sklo.

Co je v krabička?

 • 3-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Záruční karta
 • Krabice Casio

dozvědět se více z blogu

5 hodinek pro muže - do 1000 CZK

5 hodinek pro muže - do 1000 CZK

Více informací

Model GA-110-1AER
EAN 4971850935544
Značka G-SHOCK
Typ Pánské
Záruka 3 roky , prodloužení o další 3 roky
Vodotěsnost 200 metrů
Strojek Quartzový, Japonský, kalibr Casio 5146
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 55.0mm
Tloušťka pouzdra 16.9mm
Barva ciferníku Šedá
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Plastický
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 24 mm
Max. obvod zápěstí 18 cm

Recenze o G-SHOCK Casio GA-110-1AER (5)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 01.02.19
  100%
  Skvělé hodinky, pro své schopnosti a kvalitu je cena extrémně nízká. Odolný, skvěle funguje při běhu, vydrží pády a dokonce i nárazy. Doporučuji!
  Honore Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 06.09.17
  100%
  Ahoj. Koupil jsem si hodinky na webu Zegownia.pl. Od chvíle objednání jsem se těšil. Když jsem balíček zvedl, rychle jsem otevřel krabici a uviděl vkusnou plechovku s ON-CASIO G-SHOCK GA-110-1AER. Když jsem si ho objednával, říkal jsem si, jestli mi nebude moc malý na ruku. Když jsem si ho nasadil, zjistil jsem, že vypadá skvěle a je docela velký. Na ruce vypadá skvěle. Jeho zpracování je velmi dobré s důrazem na detail. Vyčnívající části pouzdra nad sklem dobře chrání sklo hodinek. Neobrite svítí skvěle v noci a pomocí diody podsvícení můžete snadno přečíst čas ve tmě. Zajímavé funkce, tj. Stopky s možností měření rychlosti, mezičasů a časů kol. Časovač automatického opakování je navíc ideální pro trénink. Pět alarmů, včetně jednoho s funkcí odložení. Celé to dotváří světový čas. Stručně řečeno, jsou to skvělé hodinky pro aktivní a náročné lidi, praktické, skvěle vypadající a také za skvělou cenu. Vřele doporučuji.
  staszekalcatras Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 06.09.17
  100%
  Ahoj. Koupil jsem si hodinky na webu Zegownia.pl. Od chvíle objednání jsem se těšil. Když jsem balíček zvedl, rychle jsem otevřel krabici a uviděl vkusnou plechovku s ON-CASIO G-SHOCK GA-110-1AER. Když jsem si ho objednával, říkal jsem si, jestli mi nebude moc malý na ruku. Když jsem si ho nasadil, zjistil jsem, že vypadá skvěle a je docela velký. Na ruce vypadá skvěle. Jeho zpracování je velmi dobré s důrazem na detail. Vyčnívající části pouzdra nad sklem dobře chrání sklo hodinek. Neobrite svítí skvěle v noci a pomocí diody podsvícení můžete snadno přečíst čas ve tmě. Zajímavé funkce, tj. Stopky s možností měření rychlosti, mezičasů a časů kol. Časovač automatického opakování je navíc ideální pro tréninky. Pět alarmů, včetně jednoho s funkcí odložení. Celé to dotváří světový čas. Stručně řečeno, jsou to skvělé hodinky pro aktivní a náročné lidi, praktické, skvěle vypadající a také za skvělou cenu. Vřele doporučuji.
  staszekalcatras Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Pojištění

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT