Pro mnohé je značka Esprit spojena především s oblečením. Ačkoli si společnost získala popularitu distribucí oděvů, prosadila se na mezinárodní úrovni, když se rozhodla vydat vlastní řady hodinek a šperků. Po téměř 30 letech jsou hodinky Esprit symbolem kvalitního výrobku a krásného designu.

číst dál

Dámské hodinky Esprit

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Nabídka značky Esprit je dostatečně rozmanitá, aby zaujala mnoho žen, které hledají hodinky různých typů. Přijďte do varšavského stacionáře Zegarownia nebo na stránky Zegarownia.pl a přesvědčte se, že výrobky této značky jsou ideální i pro vás!

Dámské hodinky Esprit - historie značky

Značka Esprit byla založena v San Francisku v 60. letech 20. století. Tehdy Susie a Doug Tompkinsovi, kteří již předtím vytvořili značku North Face, dodávali své výrobky prostřednictvím prodejní agentury a prodávali je ve vlastním autě. Prodeje se ukázaly být tak vysoké, že manželé rychle rozšířili své podnikání, a tak se zrodila značka Esprit. Dnes společnost působí po celém světě a prodává nejen oblečení, ale také hodinky a šperky.

Dámské hodinky Esprit - šik a elegance

V posledních letech Poláci mezi hodinkami stále častěji vyhledávají nadčasové modely s kvalitním zpracováním. Není tedy divu, že je o značku Esprit tak velký zájem. Mezi mnoha modely dostupnými pro ženy si zvláštní zmínku zaslouží řada dámských hodinek Esprit Essential. Vyniká minimalistickým designem a vysoce kvalitním vybavením. Bude ideální pro dámy, které hledají modely, jež doplní jejich styl bez ohledu na situaci. Druhou řadou, která stojí za zmínku, je řada Esprit Disc. Jedná se o návrh pro odvážné ženy se zálibou v avantgardě. Hodinky neukazují čas klasicky. Místo klasických ručiček jsou na ciferníku umístěny dva nezávislé ciferníky, které ukazují hodiny a minuty. Jsou to hodinky pro rázné ženy, které se nebojí vyniknout.