Značka Esprit je nyní jedním z nejvýznamnějších hráčů na světovém trhu s módou - především s oblíbenými dámskými oděvy. Tím se však značka Esprit nezastavila a již nějakou dobu nabízí také hodinky. Splňují potřeby dnešního náročného spotřebitele?

číst dál

Hodinky Esprit

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Udržitelná móda, zajímavý design a ekologický design - to jsou hodinky značky Esprit. Každý výrobek byl vytvořen s ohledem na vás, aby vás každý den inspiroval a naplnil energií, díky níž můžete změnit svět.

Hodinky Esprit - jedinečný model od zkušeného výrobce

Značka Esprit byla založena v San Francisku v 60. letech 20. století. Susie a Doug Tompkinsovi, kteří předtím založili značku North Face, tehdy distribuovali oděvní výrobky prostřednictvím obchodního zástupce a prodávali oblečení přímo ze svého auta. Prodej se ukázal jako velmi plodný a po nějaké době mohli Tompkinsovi předat řízení prodeje profesionálnímu obchodnímu oddělení. Dnes se značka může pochlubit působením ve 40 zemích světa s více než 830 obchody a 15 000 prodejnami oblečení Esprit.

Oblečení? Nejen! Od roku 1990 se značka Esprit pod názvem "Esprit timewear + jewel" zabývá také tvorbou hodinek a šperků. Hodinky Esprit jsou dnes jedním ze synonym vysoké kvality v kombinaci s módním a exkluzivním vzhledem. Nevěříte tomu? Přesvědčte se sami, jaké hodinky máme v nabídce.

Angažovanost značky Esprit v oblasti životního prostředí a sociálních otázek

Špičkové výrobky značky Esprit a jejich jedinečný a rozpoznatelný design si bezpochyby spojíte. Aby je bylo možné vytvářet poctivým způsobem a nepoškozovat životní prostředí, zaměřila se společnost Esprit na ekologická řešení a udržitelnost. V čem se tato opatření projevují? Za prvé, Esprit jako první uvedl na trh výrobky s minimálním škodlivým dopadem na životní prostředí. Jejich oblečení a doplňky jsou vyrobeny například z organické bavlny, recyklovatelného polyesteru nebo materiálů vytvořených z nejedlého odpadu ze zemědělského průmyslu či průmyslových surovin na rostlinné bázi (tzv. technologie Archroma EarthColors®). Zadruhé se společnost snaží snižovat škodlivost výrobních procesů, např. spotřebu velkého množství vody nebo energie, a snižovat dopad škodlivých látek.

A co víc, kromě sledování "ekologické módy" má značka Esprit na paměti také blaho společnosti a lidí, se kterými pracuje. Sociální a charitativní akce, do kterých se zapojuje, jsou vždy na prvním místě. Neustále se zapojuje do různých sociálních a charitativních akcí. Společnost pomáhala a podporovala pomoc obětem tsunami nebo zemětřesení v Číně. Kromě toho také spolupracuje s UN Women, subjektem Organizace OSN pro rovnost pohlaví a posílení postavení žen, na projektech zaměřených na rovné zacházení s oběma pohlavími.

Hodinky Esprit - avantgardní styl pro moderní ženy

V současné době roste v Polsku zájem o krásně zpracované předměty - není tedy divu, že značka Esprit získává v naší zemi stále větší uznání. Zvláště esteticky zpracované modely - mezi módními (dámskými) hodinkami Esprit je třeba zmínit zejména mimořádně oblíbenou kolekci Esprit Essential Mini. Ta vyniká svým minimalistickým designem, který se snoubí s malými rozměry těchto hodinek. V kombinaci vytvářejí vysoce estetickou kombinaci, která rozhodně osloví každou dámu hledající vyvážený doplněk pro každou příležitost. Díky různým barvám a barevným kombinacím ciferníků, řemínků a obálek tyto hodinky dokonale ladí s moderním stylem.

Pro ty, kdo touží po avantgardní novince, je tu kolekce hodinek Esprit Disc - ta představuje jiný způsob zobrazení času, a sice místo ručiček jsou zde dva otočné ciferníky, na nichž jsou vyznačeny hodiny a minuty. Jejich správná kombinace ukazuje aktuální čas. Jedná se o skvělou volbu pro každou dámu, která hledá neobvyklé hodinky, podtrhující svým designem nevšední charakter své majitelky.

Stylové hodinky Esprit - univerzální doplněk pro každého muže.

Značka hodinek Esprit nezapomíná ani na muže. Výrobce nabízí řadu hodinek Esprit Linear Chronograph, která se díky svému konzervativnímu charakteru a použití známých a oblíbených vzorů skvěle kombinuje s jakoukoli pánskou stylizací. Umístěné chronografy navíc zajišťují měření času za jakýchkoli okolností, díky čemuž jsou tyto hodinky ideální pro doplnění výbavy řidiče nebo sportovce. Vyberte si nyní jedny z hodinek Esprit a přesvědčte se o jejich vysoké kvalitě a mimořádně estetickém zpracování.

Hodinky Esprit - pro koho?

Hodinky Esprit jsou určeny pro lidi, kteří chtějí vyjádřit sebe sama a zároveň dbají na životní prostředí a udržitelnost. Skvělé jedinečné designy uspokojí i ty nejnáročnější hledače nových trendů a neprošlapaných cestiček v módě. Dámy i pánové jistě objeví svůj jedinečný styl s modely Esprit. Vzhled těchto modelů jistě osloví mladé a sebevědomé lidi. Značka však nezapomíná ani na starší lidi. V kolekcích najdete také hodinky, které se vyznačují minimalismem, noblesou a sofistikovanou elegancí. Také pánové, kteří hledají doplněk k obleku, zde najdou něco, co splní jejich preference.

Hodinářství Esprit ve Varšavě

Vyberte si některý z modelů Esprit a přesvědčte se o vynikajícím zpracování hodinek této značky, které se hodí do každé situace. Navštivte naši prodejnu ve Varšavě nebo přejděte na stránky Zegarownia.pl a přesvědčte se, proč jsou hodinky Esprit mezi zákazníky tak oblíbené. Najděte hodinky Esprit za nejlepší ceny ve Varšavě!

Oficiální prodejce Esprit - autorizované prodejny - distributor

Hodinky Esprit, které najdete v našem obchodě, pocházejí výhradně od autorizovaných prodejců. To je zárukou jejich originality a vysoké kvality, což znamená, že získáte výrobek vytvořený přímo výrobcem.

//