Bestseller-40%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43mm

Model MK5739 Dámské hodinky Michael Kors Brandshaw MK5739 Michael Kors Brandshaw

Hodnocení zákazníků: 5
7 648,00 Kč 4 553,00 Kč 3 095,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 553,00 Kč Instalments 0%: 15 x 303,53Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Změňte velikost náramku Tento výrobek lze nastavit tak, aby se přizpůsobil vašemu zápěstí. Náramek vám zdarma upravíme na požadovanou velikost zápěstí. Více informací naleznete v části Vhodný náramek
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Možnost sjednání pojištění Prodlužte si na tento produkt záruku. Na kartě Rozšíření záruky zkontrolujte dostupné varianty a podrobnosti o službě.

Detaily

Dámské hodinky MK5739 Michael Korsa rozlišuje velmi atraktivní design, díky kterým je to extrémně stylový přízvuk každého stylu. Náramek a obálka jsou vyrobeny z nejvyšší kvality leštěné nerezové oceli ve zlatě. Černý oko-lovící štít kontrastuje se zlatými indexy a tipy, má datování v šest hodin a funkčního chronografu.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Michael Kors

Více informací

Model MK5739
EAN 4051432748103
Značka Michael Kors
Typ Dámské
Záruka 2 roky , prodloužení o další 1 rok , prodloužení o další 3 roky
Vodotěsnost 100 metrů
Strojek Quartzový
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 43.00mm
Tloušťka pouzdra 13.0mm
Barva ciferníku Černá
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Nerezová ocel
Barva řemínku Zlatá

Recenze o Michael Kors Brandshaw MK5739 (8)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 26.04.23
  100%
  Slovo na úvod: hodinky pro mě nejsou jen hodinky, jsou skvělým doplňkem stylingu, dokonalou náhradou šperku a hlavně poutavou cetkou :).
  Mým favoritem z hlediska designu, funkčnosti a dlouhé životnosti jsou jednoznačně hodinky MK 5739.
  Nákup jsem si dlouho zkoušela a k dnešnímu dni mohu s klidným svědomím říct, že jsem svého rozhodnutí ani na okamžik nelitovala. Hodinky používám už asi čtyři roky a za celou tu dobu jsem musel pouze jednou měnit baterii, což je obrovské plus. Ciferník i přes neustálé používání hodinek není poškrábaný.
  Slabší stránkou modelu je bohužel zlatý náramek, který se hodně opotřebovává. Podle toho, co jsem slyšel a četl, se problém s odchlipováním barvy netýká jen tohoto modelu MK, ale zde nebudu trvat na svém, protože jiné hodinky jsem osobně delší dobu neřešil. MK 5739 jsou masivní a poměrně těžké, i když pro mě je to plusová vlastnost. Mám rád pocit, že mám něco na ruce :).
  Abych to shrnul, jsem velmi spokojen. Jakmile najdu hodinkový skvost pro manžela, určitě se poohlédnu po novém modelu pro sebe ;).
  Ula Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 26.04.23
  100%
  Slovo na úvod: hodinky pro mě nejsou jen hodinky, ale i skvělý doplněk stylu, dokonalá náhrada šperku a hlavně poutavá cetka :) Vždycky jsem si říkala, že hodinky nejsou jenom hodinky, ale že je to i skvělý doplněk stylu, dokonalá náhrada šperku a hlavně poutavá cetka.
  Mým favoritem z hlediska designu, funkčnosti a dlouhé životnosti jsou jednoznačně hodinky MK 5739.
  Dlouho jsem se o jeho koupi pokoušela, ale dnes mohu s klidným svědomím říct, že jsem svého rozhodnutí ani na chvíli nelitovala.
  Hodinky používám asi 4 roky a za celou tu dobu jsem pouze jednou měnil baterie, za což obrovské plus. Ciferník i přes neustálé používání hodinek není poškrábaný.
  Slabší stránkou modelu je bohužel zlatý náramek, který se hodně opotřebovává. Podle toho, co jsem slyšel, se problém s opadávající barvou netýká jen tohoto modelu MK, ale zde nebudu trvat na svém, protože nemám dlouhodobé zkušenosti s jinými hodinkami od této firmy.

  Model MK 5739 je masivní a poměrně těžký, i když pro mě je to plusová vlastnost. Mám rád pocit, že mám něco na ruce :) A taky se mi líbí, když je na ruce něco, co se mi líbí.
  Abych to shrnul, jsem velmi spokojen. Brzy poté, co najdu hodinářský skvost pro manžela, se poohlédnu po novém modelu pro sebe ;) Všem děkuji.
  Ula Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 13.08.19
  100%
  Dlouho jsem přemýšlel o koupi hodinek pro svou milovanou a propadl jsem tomuto modelu - bylo to volské oko. Velká, docela masivní, pro ni ideální. Krása je v jednoduchosti, model přitahuje pozornost - zlatý, s černým pouzdrem, mimořádný a vypadá velmi bohatě. Při nákupu tohoto konkrétního modelu jsem se řídil vzhledem a především mechanismem, protože má údajně dlouho vydržet. Od Zegownia.pl jsem obdržel všechny odpovědi na své otázky, máte profesionální přístup ke klientovi a respekt k vám. Toto jsou moje druhé hodinky, které jsem si objednal. Můj Seiko Presage je již rok starý a funguje perfektně, jsem rád, že jsem nebyl zklamaný nákupy na czasownia.pl. Vřele doporučuji.
  vandamianos77 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Pojištění

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty