+ Dárek: čepice Suunto

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model SS050828000 Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green Suunto 9 Peak Pro Forest Green

Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Záruka doručení na středu
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Čepice jako dárek pro hodinky Suunto!

TPouze nyní získáte ZDARMA originální kšiltovku Suunto v hodnotě 620 Kč, která vás ochrání před sluncem při venkovním tréninku!

Detaily

Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 jsou nejnovější verzí nejprodávanějšího modelu 9 Peak obohacené o to nejlepší vybavení. Pokročilý procesor nabízí dvakrát rychlejší a efektivnější rozhraní. Je ještě citlivější na dotek, a to vám umožňuje využívat funkce efektivněji. Výbornou čitelnost informací a dat nezaručuje jen průhledné safírové sklíčko, ale také nové a přehlednější písmo, větší číslice a kontrastní barvy. Velkým plusem je prodloužená výdrž baterie, která nabízí 40 hodin práce v tréninkovém režimu a se zapnutou GPS. Konstrukce této odolné výbavy se skládá z: řemínku z materiálu příjemného na dotek, pouzdra z nerezové oceli a barevného dotykového displeje zajištěného safírovým sklem. Model kombinuje spolehlivost a sílu vojenského standardu MIL a funkce nejlepších outdoorových sportovních hodinek s dokonalým moderním designem charakteristickým pro Finsko. Voděodolnost výrobku je 10 ATM, záruka výrobce je 2 roky.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Konektivita

Inteligentní připojení s mobilními zařízeními díky inteligentní technologii Bluetooth.

FusedTrack ™

Algoritmus Suunto je jedinečný algoritmus FunedTraxtTrack ™ kombinuje data GPS a pohybových snímačů pro zlepšení přesnosti stopy a vzdálenosti. To vám umožní prodloužit životnost baterie snížením výkonu GPS bez významného ohrožení přesnosti.

GPS navigace

GPS umožňuje navigaci jak při plánované trase, míří do umístění POI nebo při návratu do výchozího bodu.

Správa napájení baterie

Inteligentní technologie baterií zajišťuje, že vaše hodinky nevyčerpají moci, když to nejvíce potřebujete. Kromě toho se hodinky učí vaše tréninkové vzory a dokonce vám připomíná, abyste ho účtovali, abyste byli vždy připraveni na další relaci.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou určeny pro konkrétní aktivity a účely, od příležitostné procházky venku do triatlonského závodu.

Testováno tvrdý

Hodinky byly testovány do extrému s tisíci hodin reálného využití v nejtěžších podmínkách Suuntho vnitřním testovacím týmem a sportovci po celém světě.

Nejvýkonnější hodinky Suunto všech dob

Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 je nejnovější verze nejprodávanějšího modelu 9 Peak, obohacená o mnoho nových funkcí a vylepšení. Tyto sportovní hodinky vynikají plnou funkčností a velmi tenkým a elegantním designem, pro který byly použity ty nejkvalitnější materiály. Absolvování nejpřísnějších testů podle norem americké armády pro odolnost s kladným výsledkem potvrzuje nadprůměrnou odolnost hodinek jak proti náhlým změnám teploty a tlaku, tak proti pádům a otřesům. Tento vysoce kvalitní přístroj Suunto byl vyvinut s ohledem na udržitelnost - energie potřebná k výrobě zařízení pochází ze 100% obnovitelných zdrojů. Když si vyberete hodinky Suunto 9 Peak Pro, získáte hodinky, které kombinují to nejlepší ze sportovních hodinek.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již dlouho známé jako ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Inovace v přístroji Suunto 9 Peak Pro

Ve srovnání s hodinkami Suunto 9 Peak má verze Pro dvakrát rychlejší rozhraní. Díky nové výkonné čipové sadě reaguje okamžitě na dotyk, takže se rychle a pohodlně používá. Model má také nové, jasnější písmo a kapacitní baterii, která vydrží 40 hodin při tréninku v nejlepším režimu GPS a až 21 dní při každodenním používání. Rychlé nabití vám během 10 minut dodá dostatek energie na dvouhodinový trénink.

Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Novinkou je také vojenská odolnost. Model byl podroben řadě testů na účinky náhlých změn teploty, poklesů, tlaku, písku, ledu a soli. Byl testován v souladu s normami MIL-STD-810H. Pokud jde o sportovní funkce, hodinky Suunto 9 Peak Pro mají dva nové sportovní režimy: šnorchlování a mermaiding. Je také vybaven dvěma dalšími navigačními systémy a měřením hloubky až do 10 metrů pod vodou.

Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Špičková kvalita provedení

HodinkySuunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 vynikají svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Oproti předchozím verzím má displej jasnější písmo, větší číslice a kontrastní barvy.
 • Tvrdé safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný látkový pásek v tmavě zelené barvě.
 • Černé pouzdro z nerezové oceli.
Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Rozsáhlé funkce

HodinkySuunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth Low Energy - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku
 • Funkce počasí
 • Kompas.
 • Výškoměr - barometrický a na základě údajů GPS.
Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Suunto - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Hodinky lze provozovat při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU.
Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 97 sportovních režimů.
 • Automatické aktualizace softwaru. Zavádění vylepšení a nových funkcí. Model se aktualizuje bezdrátově přes Bluetooth. Stav stahování aktualizací lze zobrazit prostřednictvím aplikace Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závod s virtuálním běžcem), Snap to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - model umožňuje nabít baterii pro dvouhodinový trénink za 10 minut.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a nehrozí, že by se hodinky vybily. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 Peak Pro power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Další informace.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

Maximální odolnost Suunto 9 Peak Pro - testováno podle vojenských standardů

Výrobky z kolekce Suunto 9 Peak Pro byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810H), jejichž úspěšné absolvování je potvrzením vynikající kvality a odolnosti. MIL-STD-810H je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní zkoušky. Stanovují ji Spojené státy publikací amerického ministerstva obrany za účasti americké armády, letectva a námořnictva a také Institutu environmentálních věd a technologií. Zahrnuje testy, které ověřují odolnost zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakým testům byl přístroj Suunto 9 Peak Pro podroben?

 • zkouška 500.6 - nízký tlak
 • zkouška 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • zkouška 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna řemínku díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak to děláte? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabičce?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Suunto

Specifikace

Techniczne

SděleníBluetooth™, USB
Technologiebarometr, kompas, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy, antimagnetická ochrana, protišoková ochrana
Displejvícebarevný
Velikost a rozlišení obrazovky240x240 px 1,2"
Tvar displejekolo
Dotykový displejAno
Baterielithium-iontová baterie, režimy úspory baterie
NabíjeníUSB kabel
Výkon podle výrobceNejlepší tréninkový režim GPS: až 40 hodin, denní použití: až 21 dní, rychlé nabíjení: 10 minut nabíjení stačí na 2 hodiny tréninku

Funkcje

Oznámenítelefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédiaovládání hudby z telefonu
GPSzabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
VibraceAno
Data o počasíVýškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkceBudík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdravíměření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkcekrokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplínyběh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty

Podstawowe

Barva ciferníkuZobrazit
SklíčkoSafírové
Materiál řemínkuMateriál
Barva řemínkuZelená
Šířka řemínku22.00 mm
Vodotěsnost100 metrů
Materiál pouzdraNerezová ocel
Šířka pouzdra43.00 mm
Tloušťka pouzdra11.00 mm
Max. obvod zápěstí175 mm
Operační systémAndroid OS, iOS
Telefonní aplikace Suunto App
Dostupné jazykyPL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
ZnačkaSuunto
ModelSS050828000
TypUnisex
Záruka2 roky
EAN6417084508652

Recenze o Suunto 9 Peak Pro Forest Green SS050828000

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Gravírování zdarma

Gravírování Gravírování na výrobku

Zaznamenejte důležité datum, příležitost, jméno…

 • Důležité datum
 • Vaše jména
 • Zvláštní příležitost
 • Jméno a příjmení obdarované osoby
 • ... nebo v dárku pošlete zprávu, která navždy zůstane.

Jak objednat gravírování zdarma pro tento produkt?

 1. Přidejte hodinky do košíku
 2. V košíku vedle těchto hodinek vyberte možnost „Objednávám gravírování zdarma“
 3. V okně, které se zobrazí, vyberte styl a zadejte obsah rytiny, poté potvrďte tlačítkem „Objednávám gravírování zdarma“
 4. Odešlete objednávku. Informace o rytci nám budou zaslány

Více o gravírování »

Vyjednávání o ceně

Našli jste v jiném obchodě nižší cenu? Zveme vás k jednání! Jsme přesvědčeni, že ceny, které nabízíme, jsou nejnižší, jaké můžete v Polsku získat v autorizovaném obchodě. Pokud však najdete stejné, originální, ale levnější hodinky v jiném obchodě, vyplňte následující formulář.


Up-sell produkty

 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek 11:00 - 19:00
Sobota 12:00 - 18:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT