Bestseller-40%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050889000 Sportovní hodinky Suunto 9 Peak All Black Titanium Suunto 9 Peak All Black Titanium

12 923 Kč 7 729 Kč 5 194 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 12 923 Kč Instalments 0%: 15 x 515 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050889000

Suunto 9 Peak All Black Titanium​ SS050889000 jsou senzační sportovní hodinky, které jsou spolehlivým společníkem každého milovníka sportu. Vícebarevný dotykový displej je chráněn safírovým sklem. Kulaté pouzdro je vyrobeno z titanu s černým DLC povlakem a je kombinováno se silikonovým páskem. Hodinky disponují řadou praktických vymožeností, jako je GPS navigace, upozornění na volání, SMS a aplikace, předpověď počasí, Seil Race, stopky, časová pásma, Slunce (aktuální stav slunce), Swimrun, odhadovaná tréninková tepová frekvence, tachymetr, venkovní teploměr, tréninkové navádění, vibrace, výškoměr, správa napájení baterie, organizované tréninky a mnoho dalšího. Model byl navíc testován v náročných podmínkách. Zařízení je také vybaveno monitorováním spánku, pulzním oxymetrem, ovládáním hudby a časovačem plavání. A co víc, produkt běží na baterii, která vydrží až 25 hodin v režimu GPS a až 170 hodin v režimu prohlídky. Na hodinky je dvouletá záruka výrobce a firemní balení.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Co je v krabička?

  • Originální balení značky Suunto
  • Základní průvodce
  • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů hodinky vyzvedne kurýr
  • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050889000

Strojek Smartwatch
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safír
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Uniforma s knoflíkovými dírkami
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Titan
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Značka Suunto
Model SS050889000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209283​

Recenze o Suunto 9 Peak All Black Titanium SS050889000

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


//