Bestseller-25%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 20 mm
Na skladě

Model 725882064260 Sportovní hodinky Polar Unite black S-L Tunnel Polar black S-L Tunnel

3 789,00 Kč 2 854,00 Kč 935,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 854,00 Kč 475,67 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Hodinky Polar Unite 725882064260 jsou ideální pro amatérské i profesionální sportovce. Jeho kulatý černý obal je vyroben z odolného polymeru vyztuženého skleněnými vlákny. Je zavěšen na lehkém silikonovém řemínku, který se velmi snadno čistí a pohodlně nosí. Celek doplňuje ciferník v podobě displeje krytého sklem Asahi. Zařízení je vybaveno řadou funkcí, které jsou vhodné pro aktivní životní styl - patří mezi ně: měření tepové frekvence na zápěstí, sportovní profily, počítadlo kalorií, monitorování spánku a regenerace, GPS po připojení k chytrému telefonu, oznámení z telefonu nebo dechová cvičení. Model je poháněn quartzovým strojkem. Díky vodotěsnosti do 30 metrů podle normy ISO 22810 jsou hodinky vhodné pro plavání. Záruka na výrobek je 2 roky.

Funkce

Sledování aktivit

Podívejte se, jak aktivní jste opravdu ve svém každodenním životě a získáte praktické tipy, které vám pomohou dosáhnout svého každodenního cíle činnosti.

Nepřetržitý srdeční frekvence

Získejte podrobné informace o tom, jak vaše srdce funguje po celý den. Kontinuální tepová frekvence vám poskytuje podrobné údaje o vaší celkové činnosti a spálených kalorií, stejně jako zaznamenává nejvyšší a nejnižší čtení tepové frekvence dne.

Výcvikový průvodce FITSPARK ™

Tréninkový průvodce FITSPARK ™ zajišťuje, že jste připraveni pro vaše pronásledování dobýt stezky s ready-made denní tréninky, které odpovídají vašemu zotavení, připravenosti a tréninkové historii.

GPS přes mobilní telefon

Párujte své hodinky s telefonem pro sledování rychlosti, vzdálenosti a trasy.

Nightly Recharge ™

Noční Recharge ™ vám řekne, jak dobře se zotavujete v noci z kmene způsobeného tréninkem a dalšími požadavky vašeho dne.

Pokročilé zápěstí založené srdeční frekvence

Sleduje tepovou frekvenci s technologií Fusion Fusion Prime ™.

Chytré hodinky Polární jednota - s ohledem na aktivní uživatele

Hodinky Polární jednota 725882054339 jsou ideálním modelem pro lidi, kteří chtějí aktivně sledovat svůj trénink a vědět co nejvíce o výkonnosti svého těla. Kulatý černý obal je vyroben z polymeru vyztuženého skelnými vlákny a je zavěšen na pohodlném silikonovém řemínku. Celek je odolný a velmi lehký. V obálce je umístěn elektronický barevný displej, který je chráněn před poškozením sklem Asahi. Přístroj nabízí mimo jiné také měření srdečního tepu na zápěstí, tréninkové funkce, sledování pokroku, tipy pro každodenní cvičení, monitor spánku nebo GPS, které jsou k dispozici po spárování s telefonem. Vodotěsnost výrobku je 10 ATM.

zegarchy-polar-logo

Polar - nejlepší hodinky pro běžce s pokročilou GPS

Hodinky Polar jsou inovativní zařízení s pokročilým snímačem GPS vhodné pro běh. Poskytují přesné měření rychlosti a vzdálenosti při venkovních sportech a po tréninku umožňují zobrazit trasu na mapě v aplikaci a na webových stránkách Polar Flow. Na webu Polar Flow si můžete vytvořit tréninkové cíle a uložit je do tréninkového deníku. Přístroj umožňuje nastavit jednotlivé tréninkové fáze s indikací tepové frekvence nebo rychlosti, takže můžete plánovat intervalový trénink nebo přidávat jednoduché tréninkové cíle.

Zegarek Polární jednota

Design a specifikace

Hodinky Polární jednota černá S-L Tunnel 725882064260 jsou vybaveny:

 • Kulatá obálka v černé barvě, pro jejíž výrobu byl použit polymer vyztužený skleněnými vlákny.
 • Černý silikonový řemínek vhodný pro zápěstí s obvodem 130-210 mm.
 • Elektronický barevný dotykový displej IPS TFT se senzorem osvětlení ALS.
 • Sklo Asahi pokrývající displej.
 • Tlačítko z nerezové oceli.
Zegarek Polární jednota
 • Vibrační signalizace.
 • Tlačítkový zámek.
 • Dobíjecíbaterie s kapacitou 174 mAh Li-pol. Výdrž baterie je až 50 hodin v tréninkovém režimu (kombinace GPS a měření tepové frekvence na zápěstí), až 4 dny v režimu hodinek s 24hodinovým měřením tepové frekvence.
 • Kompatibilní s operačními systémy Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 nebo novějšími, s počítači s operačním systémem Windows 7 nebo novějším, s webovou službou Polar Flow, s mobilní aplikací Polar Flow přes Bluetooth Smart.
 • Kompatibilita s řešeními třetích stran.
Zegarek Polární jednota

Pečujte o své zdraví s hodinkami Polární jednota

HodinkyPolární jednota 725882064260 vám umožní pečovat o své zdraví díky řadě funkcí, které vám umožní sledovat své tělo:

 • Serene™ - model má zabudovaná dechová cvičení s výzvami, která vám pomohou zlepšit mysl a tělo, kvalitu spánku a dlouhodobou pohodu.
 • Nightly Recharge™ - pokročilé monitorování regenerace na základě hodnot srdečního tepu během spánku, variability srdečního tepu a dechové frekvence.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí Precision Prime™ - toto řešení využívá multisenzorickou technologii . Eliminuje rušivé vlivy pohybu hodinek během tréninku a zajišťuje nejvyšší kvalitu měření.
 • Sleep Plus Stages™ - monitoruje spánkové cykly a fáze a automaticky měří dobu a kvalitu spánku. Porovnáním výsledků spánku můžete posoudit, jaký vliv má váš životní styl na váš spánek.
Zegarek Polární jednota

Udržujte se v kondici s chytrými hodinkami Polární jednota

Hodinky Polární jednota 725882064260 vám umožní efektivní trénink a budou vás motivovat tím, že budou ukazovat váš průběžný pokrok. Model je vybaven takovými prvky, jako jsou:

 • Měření aktivity 24/7 - monitoruje vaši denní aktivitu v pěti úrovních intenzity (klid, sezení, nízká, střední, vysoká) 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ukazuje, jaká je vaše aktivita v průběhu týdne. Sleduje jeho čas, počítá kalorie, kroky a vzdálenost z každého dne, počítá dobu spánku.
 • FitSpark™ - osobní průvodce tréninkem, který připravuje tréninkové plány na každý den. Ty jsou určeny vaší tréninkovou historií a aktuální úrovní kondice. Během tréninku hodinky poskytují užitečné tipy. Aplikace každý den vygeneruje 2 až 4 tréninky. Můžete si vybrat mezi kardio, silovým a doplňkovým tréninkem.
 • Sportovní profily - Polární jednota podporuje více než 100 sportů.
Zegarek Polární jednota
 • Počítadlo kalorií - zjistěte, kolik kalorií jste spálili. Model shromažďuje informace na základě vaší hmotnosti, věku, výšky, pohlaví, maximální tepové frekvence a intenzity tréninku.
 • Krokoměr - přístroj počítá kroky, které během dne ujdete, a určuje tak ušlou vzdálenost. Počet kroků se odhaduje na základě frekvence, intenzity a pravidelnosti pohybů rukou.
 • Běžecký tréninkový program - je individuální tréninkový plán přizpůsobený vašim potřebám. Pomůže vám efektivně se připravit na maraton nebo půlmaraton.
 • Oznámení o nečinnosti.
 • Intervalový časovač - užitečný pro intervalový trénink. Signalizuje, kdy změnit intenzitu z nižší na vyšší a naopak. Na základě vzdálenosti nebo času můžete pro daný intervalový trénink nastavit dva časovače.
Hodinky Polární jednota černé

Polární jednota - každodenní funkce

Hodinky Polární jednota 725882064260 jsou vybaveny funkcemi užitečnými pro každodenní život:

 • Oznámení z telefonu - mějte přehled o oznámeních z telefonu: zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.
 • Měnitelná barva ciferníku - vyberte si z různých barev, které můžete měnit, kdykoli se vám zachce.
 • Stopky, časovač.
 • Budík, datum a den v týdnu.
 • Možnost exportu dat do externích aplikací a služeb.
 • GPS z telefonu.
 • Připojení Bluetooth Smart.

Polární jednota

Polar Flow, tréninková data na jednom místě

Aplikace Polar Flow je služba, která vám umožňuje ukládat všechny údaje o tréninku, aktivitě, spánku a dosaženém pokroku na jednom místě - ve vlastním tréninkovém deníku. Máte možnost plánovat tréninky na celou sezónu a analyzovat svůj pokrok v reálném čase. S aplikací Polar Flow můžete automaticky synchronizovat všechna svá tréninková data s dalšími aplikacemi, například TrainingPeaks nebo Strava. Služba umožňuje přizpůsobit si individuální nastavení pro každý sport a sdílet výsledky s trenérem, což umožňuje aplikace Polar Flow for Coach.

Vodotěsné

Vodotěsnost zařízení je až do 30 m (ISO 22810, vhodné pro plavání).

Záruka

Hodinky Polární jednota černé 725882064260 se dodávají s dvouletou zárukou výrobce a jsou zabaleny v originální krabici.

Co je v krabička?

 • Originální značkové balení Polar
 • Manuální
 • Záruční list
 • Nabíjecí kabel USB

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Technologie tachymetr
Displej IPS, TFT, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone
GPS sdílené se smartphonem
Další funkce Čtení e-mailů, Budík, Odpočítávadlo, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, tachymetr, tréninkový deník, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, zdatnost
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 20.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.00 mm
Max. obvod zápěstí 130-210 mm
Dostupné jazyky chiński (uproszczony), duński, czeski, holenderski, angielski, turecki, szwedzki, hiszpański, rosyjski, portugalski, indonezyjski, niemiecki, francuski, fiński, włoski, japoński, polski, norweski
Značka Polar
Model 725882064260
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 725882064260

Recenze o Polar black S-L Tunnel 725882064260

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT