-5%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 51 mm
Šířka řemínku 26 mm

010-02704-21 Sportovní hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

42 350 Kč 40 233 Kč 2 117 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 42 350 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garmin 010-02704-21

Hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 jsou vysoce pokročilé taktické sportovní hodinky pro speciální a vojenské úkoly. Jsou určeny profesionálním sportovcům, vojenskému personálu a těm, kteří se věnují přežití a outdoorovým aktivitám. Byly vytvořeny pro podporu uživatele v extrémních podmínkách v terénu, na vodě nebo ve vzduchu. Jeho odolná konstrukce, poskytování praktických funkcí a mimořádně efektivní výkon odpovídají standardům americké armády. Toto nejmodernější vybavení je vyrobeno z příjemného materiálu, polymeru vyztuženého sklem, titanu a tvrdého safírového skla. Solární mechanismus zajišťuje spolehlivý provoz po dobu několika hodin, dnů nebo dokonce měsíců. Kromě toho jsou hodinky plně vybaveny jak četnými režimy přizpůsobenými leteckým a taktickým úkolům, tak každodenními vymoženostmi, jako jsou bezkontaktní platby, připojení Bluetooth®, příjem oznámení z telefonu nebo možnost streamování hudby ze specializovaných aplikací.

Watch Faces

Solární nabíjení baterií (pouze Fenix 6 Solar)
Solární nabíjení baterií (pouze Fenix 6 Solar)

Nabíjení zařízení solární energií prodlužuje výdrž baterie, a to jak v režimu hodinek, tak v režimu GPS s přehráváním hudby při zapnutém solárním nabíjení.

Technologie PacePro
Technologie PacePro

Vlastní funkce PacePro vám pomůže udržovat tempo při běhu, což umožňují navigační pokyny. Ty jsou přizpůsobeny sklonu terénu a jsou vytvořeny na základě změn převýšení a osobních preferencí tempa.

Funkce surfování
Funkce surfování

Pracuje s aplikací Surfline Sessions™, která vytváří videozáznam každé vlny, na které surfujete před kamerou Surfline®, takže se na video můžete později podívat a zjistit, jak jste si vedli. Podívejte se, kolik vln jste chytili.

Statistiky výkonu
Statistiky výkonu

Model zobrazuje pokročilá tréninková měření, která zahrnují údaje o dynamice běhu, aklimatizaci na teplotu a vlhkost, kyslíkový strop zohledňující okolní teplotu a nadmořskou výšku, poradce pro odpočinek a další.

Vestavěné sportovní režimy
Vestavěné sportovní režimy

Vestavěné profily aktivit modelu vás budou informovat o vašich výkonech. Mezi režimy patří běh, plavání, jogging, jízda na kole, pěší turistika, veslování, lyžování, golf a další.

Simulace času závodu
Simulace času závodu

Vaše běžecká tréninková historie a celková kondice jsou základem pro odhad vašeho tempa na vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Tato funkce vám také umožňuje zkontrolovat vliv tréninku na vaši kondici.

Funkce

Solární nabíjení

Baterie zařízení má mimořádně dlouhou životnost, kterou umožňuje právě solární nabíjení. Prodlužuje provoz hodinek a zajišťuje jejich pohodlné používání.

42 tisíc golfových hřišť

Model má z výroby přednastaveno více než 42 000 golfových hřišť. Informace o každém z nich máte na dosah ruky.

Pokročilé plavecké funkce

Zařízení odesílá upozornění na tempo, zaznamenává cvičení a užitečné informace, když chcete zlepšit svůj výkon.

Pokročilé tréninkové funkce

Široká škála vestavěných profilů aktivit umožňuje sledovat výkon v různých disciplínách.

Barevný displej a volitelné číselníky

Model je vybaven kvalitním barevným displejem a možností volby ciferníků.

Kritické měření rychlosti plavání

Funkce měření kritické rychlosti plavání vás informuje o tom, kdy je vhodné zpomalit a kdy naopak zrychlit.

hodinky-garmin-logo

Garmin - nejlepší hodinky pro sportovce od roku 1989.

Na trhu od roku 1989. Garmin je americká značka specializující se na technologie GPS pro sportovní, automobilový, letecký, námořní a outdoorový průmysl. S ohledem na sportovce vyrábí Garmin hodinky určené pro aktivity, jako je běh, vodní sporty, cyklistika a dokonce i golf. Všechny jsou vybaveny měřením srdečního tepu na zápěstí a snímači GPS, které umožňují přesnou indikaci polohy, měření vzdálenosti a intenzity úsilí uživatele. V průběhu let společnost Garmin pokračovala ve vývoji technologií, kterými svá zařízení vybavuje.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Mimořádně odolné multisportovní hodinky Tactix® 7 PRO

Hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 jsou taktické sportovní hodinky, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné vojenské normy MIL-STD-810. Při výrobě tohoto modelu byly použity pokročilé technologie a vysoce kvalitní materiály. Hodinky představují řadu taktických a sportovních funkcí, které se osvědčí i v těch nejextrémnějších a nejnáročnějších tréninkových podmínkách. Mimo jiné disponují vestavěnými profily aktivit, tréninkovými tipy, režimem stealth a nočním režimem, ale také letištními základnami, tříosým kompasem, časovými zónami, asistentem odpočinku nebo připojením GPS, GLONASS a Galileo.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Mezi novinky řady Tactix® 7 patří funkce JumpMaster, která umožňuje výpočet výškových bodů otevření podle vojenských směrnic, náhled vybraných bodů na trase a také předinstalované mapy TopoActive a SkiView™. Dekodéry METAR a TAF zase poskytují informace o aktuálním počasí - také z leteckých základen. Neuvěřitelnou novinkou jsou také dostupné balistické funkce, jako je vestavěná balistická kalkulačka nebo aplikace AB SYNAPSE™ s přístupem k parametrům více než 1 200 typů munice.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Konstrukce balistického přístroje Garmin Tactix® 7 PRO

Konstrukce sportovních hodinek Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 se skládá z:

 • Černé polymerové pouzdro vyztužené skelnými vlákny s titanovým rámečkem.
 • Černý nylonovýřemínek.
 • Barevný transreflexní displej Memory-In-Pixel. Je plně čitelný na slunečním světle.
 • Bezpečnostní sklo Power Sapphire™.
 • Titanové víko.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Funkce přístroje Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Mezi funkce sportovních hodinek Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 patří:

 • synchronizace času prostřednictvím GPS, automatický letní čas.
 • Připojení Wi-Fi®, Bluetooth® a ANT+®.
 • Kompatibilita se smartphony Android™ a iPhone®.
 • Ovládání a přehrávání hudby z paměti hodinek (až 2000 skladeb). Streamování mimo jiné ze služeb Spotify, Deezer a Amazon Music.
 • Budík, časovač, stopky, kalendář.
 • Vestavěná svítilna se zeleným a bílým světlem.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics
 • Čas východu a západu slunce, předpověď počasí.
 • Předinstalované mapy SkiView™ a TopoActive vašeho regionu.
 • Oznámení z telefonu s možností odpovědět textovou zprávou a odmítnout hovor textovou zprávou (pouze pro Android™).
 • Funkce "najít můj telefon" a "najít mé hodinky".
 • Dálkové ovládání hodinek VIRB.
 • Aplikace Garmin Connect™ a Connect IQ™.
 • Bezkontaktní platby GarminPay™.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Vestavěné snímače na sportovních hodinkách Garmin.

 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Měření srdečního tepu na zápěstí GarminElevate™.
 • Vícefrekvenční určování polohy.
 • Barometrický výškoměr.
 • Tříosý elektronický kompas.
 • Gyroskop
 • Akcelerometr
 • Teploměr.
 • Pulsní oxymetr.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

Sportovní, taktické a vojenské funkce

 • Monitorování zdraví - dýchání, hladina kyslíku v krvi, energie, spánek a stres, úroveň hydratace, věk kondice (včetně funkcí Body Battery™ a Health Snapshot™).
 • Funkce sledování aktivity - počítadlo kroků, lišta pohybu, automatický cíl, spálené kalorie, vystoupaná patra, ujetá vzdálenost, minuty intenzivní aktivity (včetně funkce "Before You " a technologie PacePro™).
 • Režim posilovny - silový trénink, vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT), fitness trénink, trénink na eliptickém trenažéru, trénink na schodech, lezení po podlaze, stacionární veslování, pilates a jóga.
 • Funkce běh, jízda na kole, plavání - včetně běhu na běžeckém pásu, běhu na stezce, virtuálního běhu, ultraběhu, jízdy na horském kole , triatlonu, plavání v bazénu, plavání ve volné vodě.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics
 • Funkce pro outdoorové aktivity - pěší turistika, horolezectví a indoorové lezení, bouldering, lyžování, snowboarding, běh na lyžích, veslařské sporty, kajak, surfování, kitesurfing, windsurfing atd.
 • Taktické funkce - stealth režim, noční režim, lov, Kill Switch, JumpMaster, tlačítko pro vymazání dat, přímá navigace, zprávy o počasí.
 • Balistické funkce - vestavěná balistická kalkulačka, aplikace AB SYNAPSE™ s přístupem k parametrům více než 1 200 typů střeliva, integrace ekosystému Applied Ballistics s odečtem atmosférických dat.
 • Letecké funkce - globální databáze letišť, časová pásma včetně ZULU/UTC, mapy s leteckými navigačními body, údaje Nexrad, globální databáze Navaid, přístup k leteckému počasí - včetně radaru NEXRAD a dekodérů METAR a TAF.
 • Topografické mapy dostupné pro více kontinentů. Předem nahrané mapy TopoActive. Možnost stažení dalších map z celého světa. Snadné načítání a aktualizace map a softwaru bez počítače.

Vodotěsnost

Vodotěsnost přístroje je 100 metrů. To znamená, že hodinky lze používat při plavání, skákání do vody, šnorchlování a účasti na rychlých vodních sportech.

Záruka

Na sportovní hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení Garmin
 • Příručka
 • Záruka - 2 roky
 • Nabíjecí a datový kabel
 • Náhradní řemínek

Více informací Garmin 010-02704-21

Strojek Sluneční
Sdělení Bluetooth™, ANT+, Wi-Fi, USB
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu, přehrávání hudby na hodinkách
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS
Bezkontaktní platby Garmin Pay™
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Časová pásma, Korekce času pomocí GPS, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka, Zámek obrazovky, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Materiál
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 26.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 51.00 mm
Tloušťka pouzdra 15.00 mm
Značka Garmin
Model 010-02704-21
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 753759288839

Recenze o Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně