-15%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 46 mm
Šířka řemínku 22 mm

Model 010-02641-10 Sportovní hodinky Garmin Forerunner 255 Garmin Forerunner 255

8 771,00 Kč 7 441,00 Kč 1 330,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 7 441,00 Kč Instalments 0%: 15 x 496,07Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garmin Forerunner 255 010-02641-10 jsou multifunkční sportovní hodinky nejvyšší kvality. Barevný displej (s rozlišením 260x260 px) je zabezpečen sklem Corning® Gorilla® Glass 3 pro ochranu před poškozením i v extrémních podmínkách. Zařízení je vybaveno mj v synchronizaci času GPS, připomenutí relaxace, odmítnutí hovoru textovou zprávou (možnost pouze pro Android), předpověď počasí, Trueup, dechová frekvence (při cvičení), hlavní benefit (štítky tréninkových efektů) a mnoho dalších. Zařízení je kompatibilní se systémy Android a iOS. A co víc, obsahuje také 32 GM paměti, budík, tepovou frekvenci na zápěstí (Elevate), upozornění na abnormální (vysokou nebo nízkou) srdeční frekvenci, monitorování spánku, měření pulzního oxymetru a monitor energie Body Battery. Černý silikonový řemínek je kombinován s masivním pouzdrem, na jehož výrobu byl použit materiál vyztužený skelnými vlákny.

Funkce

Garmin Connect

Pomocí aplikace Garmin Connect můžete sledovat, monitorovat a sdílet údaje o aktivitě, které vaše zařízení zaznamenává. Je to také vaše šance připojit se k jedinečné komunitě.

Garmin Pay

Garmin Pay umožňuje provádět bezkontaktní platby pomocí hodinek a používat platební karty, které používáte každý den. Nemusíte s sebou nosit peněženku ani telefon.

Vestavěné sportovní aplikace

Sportovní aplikace zabudované do modelu umožňují efektivní trénink venku i v hale a umožňují sledovat vaše pokroky v reálném čase.

Zdravotní statistiky

Sledováním zdravotních statistik můžete mít přehled o tom, co se děje ve vašem těle. Patří mezi ně srdeční frekvence, úroveň stresu a kvalita dýchání.

PacePro

Funkce PacePro poskytuje praktické pokyny k tempu během celé aktivity. Ty jsou založeny na změnách nadmořské výšky a osobních preferencích. Pomohou vám naplánovat optimální tempo tréninku a dosáhnout maximálního výkonu.

Funkce zabezpečení a sledování

Bezpečnostní a sledovací funkce vám pomohou udržet se v bezpečí - když ucítíte nebezpečí nebo hodinky zjistí nehodu, funkce tísňového volání a detekce událostí odešlou vaši polohu tísňovým kontaktům.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Nabíjecí kabel
  • Krabice Garmin

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, ANT+, NFC, USB
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas, teploměr venkovní teploty
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS
Bezkontaktní platby Garmin Pay™
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Automatická korekce času, Korekce času pomocí GPS, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Corning® Gorilla® Glass 3
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 50 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 46.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Max. obvod zápěstí 205 mm
Značka Garmin
Model 010-02641-10
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 753759279875

Recenze o Garmin Forerunner 255 010-02641-10

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně