Bestseller-5%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 50 mm
Šířka řemínku 26 mm
Na skladě

Model WVTX2-SVR Sportovní hodinky Coros Vertix 2 Coros Vertix 2

17 889,00 Kč 17 015,00 Kč 874,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 16 917,00 Kč 2 835,83 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Coros Vertix 2 WVTX2-SVR jsou stylové sportovní hodinky určené pro nejvytrvalejší zastánce zdravého životního stylu. Má titanové pouzdro, ve kterém je zabudován multifunkční dotykový LCD displej (šířka 1,4 palce). Výrobek chrání safírové sklíčko s diamantovým povlakem proti vnějšímu poškození. Model má mj Bluetooth, vždy podsvícený displej, navigace Breadcrumb a Back to Start, 24/7 monitorování krevního kyslíku, optický monitor srdečního tepu, všechny dvoufrekvenční satelitní systémy (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS), různé druhy map (krajina, regionální topografický, hybridní), elektrokardiogram, variabilita srdeční frekvence, Wi-Fi, hudba, srdeční frekvence 24/7, optický srdeční tep, barometrický výškoměr, akcelerometr, gyroskop, kompas, GOROS EvoLab, doba zotavení, triatlon, multisport, srdeční frekvence při plavání, sledování spánku, notifikace z telefonu (i při tréninku), integrace s dalšími aplikacemi (Strava, TrainingPeaks), aktivace chytrých hodinek pohybem zápěstí, personalizované tréninkové jednotky s tréninkovým plánem a četné sportovní režimy. Tento extrémně odolný model má navíc aklimatizační režim, ovládání kamery Insta360, intervalový trénink, měření výkonu při běhu na zápěstí a mnoho dalších vymožeností.

Watch Faces

Skitouring
Skitouring

Model je vybaven režimem skituringu. Na rozdíl od jiných značek kombinuje horolezectví s lyžováním. Umožňuje přepínat mezi režimy podle potřeby, včetně sjíždění z kopce.

Upozornění na výživu/hydrataci
Upozornění na výživu/hydrataci

Model umožňuje nastavit upozornění na výživu nebo hydrataci (v běžeckém nebo jiném sportovním režimu), takže budete vědět, že je čas dodat tělu potřebné kalorie nebo tekutiny.

Zóny srdeční frekvence
Zóny srdeční frekvence

Model je vybaven funkcí zónování srdečního tepu. Ty označují úroveň úsilí - první je například lehký běh, druhý trénink v závodním tempu, třetí rychlý běh, čtvrtý odpovídá velmi rychlému běhu a pátý intervalovým běhům.

Kompas
Kompas

Model je vybaven praktickým kompasem, který ukazuje světové strany a zeměpisné souřadnice získané ze satelitních systémů. Bude se vám hodit při túrách po neznámých stezkách nebo při běhu v novém terénu.

Indikátor spotřeby baterie
Indikátor spotřeby baterie

Vestavěný indikátor spotřeby baterie modelu umožňuje kontrolovat aktuální stav nabití baterie v reálném čase. Na základě shromážděných údajů může funkce odhadnout, kolik času uplyne, než se baterie vybije. Uvádí také statistiky.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Přístroj je vybaven sportovními režimy, které vám pomohou zvýšit efektivitu tréninku a poskytnou o něm podrobné informace. Patří mezi ně následující disciplíny: běh, jízda na kole, trénink v bazénu nebo posilování.

Co je v krabička?

  • 2 letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Coros
  • USB nabíječka

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, USB
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej LCD, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia přehrávání hudby na hodinkách
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Barometr, Upozornění na počasí
Další funkce Navigace na hodinkách, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, EKG snímač, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, tělocvična, triatlon, lezení, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko safírové sklíčko s diamantovým povlakem
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Oranžová
Šířka řemínku 26.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Titan
Šířka pouzdra 50.00 mm
Tloušťka pouzdra 16.00 mm
Dostupné jazyky PL
Značka Coros
Model WVTX2-SVR
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 810005781824

Recenze o Coros Vertix 2 WVTX2-SVR

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty