Řemínek hodinek je nedílnou součástí každých hodinek a možnost jeho výměny znamená, že můžeme experimentovat se stylem nebo ho přizpůsobit příležitosti. Značka Traser má ve své kolekci širokou škálu náramků a řemínků různých typů. Který z nich je pro vaše hodinky nejlepší?

číst dál

Řemínky hodinek Traser

(29)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Společnost Traser je definicí preciznosti a špičkové kvality zpracování, což bylo uznáno americkou armádou již v roce 1991. A přesně stejnými vlastnostmi se mohou pochlubit i řemínky hodinek této značky. Výměna řemínku vám umožní přizpůsobit si hodinky podle svých představ nebo osvěžit jejich styl.

Řemínky k hodinkám Traser pro vylepšení vašeho stylu

Správný řemínek je nezbytným doplňkem každých hodinek a jeho výměna představuje snadný způsob, jak experimentovat s úplně jiným, novým stylem. Bohatá a rozmanitá kolekce řemínků výrazně zvyšuje počet dostupných variant. Také u hodinek Traser máte mnoho možností, jak si hodinky přizpůsobit výměnou řemínku. K dispozici jsou klasické náramky, kožené, textilní, gumové nebo silikonové řemínky. Značka Traser navíc používá vonné látky v některých gumových a silikonových řemíncích. Řemínky jsou v nich namočené, aby zůstaly svěží a potlačily zápach potu, který se na hodinkách hromadí. To je důležité zejména u sportovních hodinek, které se používají při fyzických aktivitách. V hodinkách Traser® najdete dva modely, jejichž řemínky jsou napuštěny vonnou látkou (vanilkovou vůní). Jedná se o hodinky z řady P67 Officer Pro GunMetal s referencemi: 107423 a 107424, zatímco řemínky mají označení TS-107421 a TS-107420. Hodinky i řemínky najdete v našem obchodě!

Traser - hodinky a příslušenství připravené na cokoli

Každý z modelů hodinek značky Traser je certifikován jako Swiss Made. Tato zařízení zajišťují plnou čitelnost na souši i pod vodní hladinou. Ve dne i v noci - díky technologii trigalight® a použití safírového skla s antireflexní úpravou. Tyto hodinky mají extrémně vysokou odolnost proti vodě a přístroje některých kolekcí mají pouzdro vyztužené dvojitým skelným vláknem. Díky tomu jsou nejen ideální pro potápění ve velkých hloubkách, ale jsou také mimořádně odolné vůči jakémukoli mechanickému poškození.

Prodejna popruhů Traser ve Varšavě

Navštivte ještě dnes náš stacionární obchod nebo webové stránky a najděte si pás Traser na míru vašim individuálním aktivitám. Pásy Traser - ve Varšavě je najdete za nejlepší ceny!

//