Chytré hodinky Polar Vantage jsou hodinky navržené tak, aby sportovcům v jakékoli fázi kondice umožnily překonávat jejich limity a dosahovat jejich cílů. Chytré hodinky Polar Vantage kombinují minimalistický design a inovativní technologii, která vznikla na základě dlouholetého vědeckého výzkumu.

číst dál

Hodinky Polar Vantage

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Řada hodinek Polar Vantage je vybavena počítadlem kalorií, 130 sportovními režimy, sledováním srdečního tepu a kvality spánku a mnoha dalšími funkcemi, které vám pomohou pečovat o vaše zdraví, monitorovat váš zdravotní stav a provádět mimořádně efektivní tréninky. Je určena pro aktivní lidi, kteří se neomezují pouze na jeden sport.

Polar Vantage - plánujte si tréninky a sledujte své tělo

Personalizovaný tréninkový průvodce připravuje tréninkové plány na každý den, které jsou určeny vaší tréninkovou historií a aktuální úrovní kondice. Můžete si vybrat mezi kardio, silovými a doplňkovými tréninky. Polar Vantage podporuje více než 130 sportů! S chytrými hodinkami Polar Vantage můžete pečovat o své zdraví díky funkcím, které vám umožní sledovat výkonnost vašeho těla. Chytré hodinky mají zabudovaná dechová cvičení s výzvami, která vám pomohou zlepšit mysl a tělo, kvalitu spánku a dlouhodobou pohodu. Disponují mimo jiné také možností měření srdečního tepu ze zápěstí, což je řešení využívající multisenzorovou technologii, která eliminuje rušivé vlivy pohybu hodinek během tréninku a zajišťuje tak nejvyšší kvalitu měření. Hodinky Polar Vantage vám také umožňují sledovat vaši denní aktivitu v pěti úrovních intenzity, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a navíc počítají kalorie, kroky a vzdálenost z každého dne.

Dosáhněte svého plného potenciálu s hodinkami Polar Vantage

Polar Vantage je pozoruhodný inženýrský počin, který byl navržen tak, aby vám umožnil dosáhnout plného potenciálu. Každý detail těchto hodinek byl navržen s ohledem na jedinou věc - sport na nejvyšší úrovni. Chytré hodinky Polar Vantage byly vyvinuty ve spolupráci se sportovci, bývalými profesionály a sportovními vědci. Technologie chytrých hodinek Polar shromažďuje údaje o vašem těle a převádí je do přehledných informací, které můžete využít ke zvýšení efektivity tréninku a k dosažení co nejlepších výkonů. Přijměte výzvu! Vyberte si model Polar Vantage a vydejte se na cestu k dokonalé formě s efektivními tréninkovými plány!

Oficiální prodejce Polar Vantage - autorizovaný obchod - distributor

Zegarownia.pl je autorizovaným prodejcem Polar Vantage. Všechny hodinky pocházejí z oficiální distribuce. Zveme vás k nákupu v našem stacionárním a internetovém obchodě. Zaručujeme rychlé dodání.