Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 53.60 mm
Šířka řemínku 26 mm
Na skladě

Model GX-56BB-1ER Pánské hodinky G-SHOCK KING of G Tough Solar GX-56BB-1ER G-SHOCK KING of G Tough Solar

Hodnocení zákazníků: 4.95
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Možnost sjednání pojištění Prodlužte si na tento produkt záruku. Na kartě Rozšíření záruky zkontrolujte dostupné varianty a podrobnosti o službě.

Tvé fotky

Foto # z 2

Detaily

Model GX-56BB-1er je pokračováním bestsellingu před několika lety GX-56 časovače, nazvaný král G. G-Shock tvrdý Solar GX-56BB-1er hodinky je věnován mužům, kteří očekávají více než standard časovač. Jedná se o velkolepou kombinaci vynikajícího mechanismu, funkčnosti a velkého vzhledu. Černá plastová obálka s autorským systémem G-Shock zaručuje bezprecedentní trvanlivost a odolnost vůči otřesům, při zachování pozorovacího světla. Tmavý pás byl vyroben z neuvěřitelně odolného plastu, což dělá hodinky vypadají skvěle. Odolnost vůči vodě za 200 metrů umožňuje používat časovač i když povrch plavání a ponorka pro významnou hloubku. G-Shock tvrdý solární analogový digitální GX-56BB-1er se vztahuje na 3-letý záruka výrobce, s možností nákupu dalších 3 let v distributorovi CASIO.

Funkce

5 denních alarmů

Denní alarm připomíná opakované události s nastaveným zvukem. Tento model má 5 nezávislých alarmů, které mohou být Petnic s praktickými připomenutími důležitých setkání.

Indikátor nabití

Stav nabití baterie lze kdykoli zkontrolovat díky indikátoru nabití.

Plastový řemínek

Plastový řemínek je pro hodinky ideální kvůli své pružnosti a odolnosti.

Full-auto iluminátor

Funkce automatického podsvícení se vypne, když je v okolí dostatečný jas, a zapne se, když je málo světla nebo tma.

Plastové pouzdro

Pouzdro hodinek je vyrobeno z plastu.

Minerální sklo

Silné a poškrábané minerální sklo.

Co je v krabička?

 • 3-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Záruční karta
 • Krabice Casio

dozvědět se více z blogu

5 hodinek pro muže - do 1000 CZK

5 hodinek pro muže - do 1000 CZK

Více informací

Model GX-56BB-1ER
EAN 4549526127304
Značka G-SHOCK
Typ Pánské
Záruka 3 roky , prodloužení o další 3 roky
Vodotěsnost 200 metrů
Strojek Sluneční, Tough Sluneční, Japonský, kalibr Casio 3221
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 53.60 mm
Tloušťka pouzdra 17.50 mm
Barva ciferníku Černá
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Plastický
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 26.00 mm

Recenze o G-SHOCK KING of G Tough Solar GX-56BB-1ER (40)

Hodnocení zákazníků: 4.95
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 04.02.22
  100%
  K dispozici je také ... Casio G-Shock King, mimořádný, silný, výkonný a zároveň jediný svého druhu. Při výběru byly určité pochybnosti, ale moje intuice byla správná! Výhody a parametry hodinek není třeba popisovat, každý znalec řady G-Shock je přesně zná. I přes velikost hodinek - na ruce vůbec nevadí, jsou lehké a tvarované. Popis hodinek dvěma slovy: MÍRA CHARAKTERU ... Doporučuji a děkuji firmě ZEGAROWNIA.
  JAKUB
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 04.02.22
  100%
  Jsou chvíle, kdy se divíte, proč jste žili tak dlouho bez vědomí určitých věcí. Skvělé věci! To byl okamžik, kdy jsem se dozvěděl o existenci modelu King ... přečetl jsem si ho, podíval se na něj, vyzkoušel a ... chtěl jsem ho mít! Svou jednoduchostí a elegancí mě natolik okouzlila (ve své třídě je jedinečná), že jsem si ji mohl zakoupit pomocí obchodu clockownia.pl. Doporučuji každému, kdo se stále ptá - není co dělat. Musíte vzít! Zpracování, celkový vzhled a komfort nošení jsou na nejvyšší úrovni. Svou kopii jsem mírně upravil - poutko na opasek jsem nahradil kovovým a nyní se cítím ještě jistěji. To samozřejmě může některé ortodoxní uživatele značky naštvat, ale ať hodí kamenem ten první, kdo si nemoduje své "miminko";) Starý kmet, a já mám radost jako dítě :) Přemýšlela jsem o jiném nákupu, ale díky slevovému kuponu, který mi byl zaslán spolu s hodinkami, vím, že budou další :) a možná i další..;) Hodinky samotné, stejně jako clockownia, doporučuji. pl store - péče o zákazníky je pilířem existence společnosti a jejím vzorem. Děkujeme za spoustu zábavy! Až do dalšího nákupu!
  Stary chłop
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 26.11.21
  100%
  Dnes mi byly doručeny mé vysněné Casio G Shock King od G Tough Solar.Jsou krásné, pevné, s charakterem, jsou to prostě král hodinek - název se hodí k produktu...Upřímně doporučuji všem mimořádným a aktivních lidí.
  Czarek
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Pojištění

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT