Koupil jsem to jako dárek. Hodinky vypadají velmi pěkně. Na ruce vypadá krásně. :) První hodinky, které jsem si koupil na základě fotek a videí z webu. Jsem velmi spokojen.
Agata
19.12.17
100%
Koupila jsem ho jako dárek. Hodinky vypadají moc hezky. Na ruce vypadají nádherně. :) Jsou to první hodinky, které jsem si koupila na základě fotek a videí z internetu. Jsem velmi spokojená.
Mám účet
Nemám účet
Proč mít účet?
Vytvořit účet
Proč mít účet?
Správce vašich osobních údajů je vlastníkem obchodu Hodinkovna.cz, 57 Concepts.
Zapomenuté heslo