Bestseller-24%
Šířka řemínku24.00 mm
Materiál řemínkuMateriál
SklíčkoSafírové
Dotykový displejAno

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 50 mm
Šířka řemínku 24 mm

SS050565000 Pánské chytré hodinky Suunto 9 Baro Granite Titanium SS050565000 Suunto 9 Baro Granite Titanium

Hodnocení zákazníků: 5
8 449 Kč 6 431 Kč 2 018 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 8 449 Kč Instalments 0%: 15 x 429 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Tvé fotky

Foto # z 2

Detaily Suunto SS050565000

Odolné, víceúčelové, sportovní chytré hodinky GPS s barometrickým měřením nadmořské výšky a baterií s dlouhou výdrží.
Hodinky Suunto 9 G1 Baro Granite Titanium SS050565000 jsou vhodným modelem pro sportovní nadšence, kteří mají rádi všechny druhy aktivních výzev. Pohodlí a bezpečnost používání zajišťují použité materiály. Obal z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny je připevněn na tmavě modrém látkovém řemínku. Mezi speciální funkce přístroje patří GPS navigace, více než 80 sportovních režimů a funkce pro vyhodnocování tepové frekvence na zápěstí. Vodotěsnost modelu 100 metrů ho chrání při plavání. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je zabalen v originálním obalu. Součástí balení jsou dva popruhy - střední a velký. Jedná se o pohodlné řešení pro milovníky zimních sportů, protože delší popruh lze úspěšně nosit na silném rukávu bundy.

Watch Faces

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Měření tepové frekvence na zápěstí
Měření tepové frekvence na zápěstí

Na obrazovce se zobrazí graf vaší tepové frekvence za posledních 12 hodin, který ukazuje její průměrnou hodnotu. Okamžitá srdeční frekvence ukazuje aktuální hodnotu srdeční frekvence. Model také zobrazuje graf srdečního tepu pro sportovní aktivity a spánek a uvádí jeho průměrnou hodnotu.

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Zatížení a regenerace
Zatížení a regenerace

Tělesné zdroje se promítají do úrovně energie uživatele, ovlivňují odolnost vůči stresu a schopnost přijímat každodenní výzvy. Přístroj zobrazuje dobu aktivity a odpočinku a dobu jejich trvání.

Měření výkonu
Měření výkonu

Dobrá kondice má vliv na celkové zdraví, pohodu a sportovní výkon. Na základě zjištěné odezvy srdeční frekvence model ukazuje aktuální úroveň kondice, tj. zda tělo dobře využívá dodávaný kyslík.

Safe
Safe

Při horských výpravách nebo lesních túrách je třeba pamatovat na riziko nebezpečných situací. Chytré hodinky shromažďují informace pro záchranáře. To zahrnuje polohu, vzdálenost a nadmořskou výšku od výchozího bodu trasy.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Prémiové sportovní chytré hodinky

Chytré hodinky Suunto 9 Baro Granite Titanium SS050565000 jsou sportovní model pro aktivní lidi, kteří se rádi vydávají do přírody. Tyto hodinky mají spoustu praktických funkcí, sportovních režimů a vybavení, které jsou užitečné při každodenním používání. Díky výkonné baterii a praktickému modulu GPS vydrží výrobek v cestovním režimu až 170 hodin. Hodinky se nezaleknou ani těch nejdrsnějších podmínek - lze je používat v mrazu i extrémním horku - a umožňují využívat statistiky počasí, jako je například alarm bouřky. Tento model má jedinečný charakter, který obzvláště umocňuje kouzlo jakéhokoli sportovního stylu. Součástí balení jsou dva popruhy - střední a velký, které se mohou hodit zejména při zimních sportech - dlouhý popruh se hodí na rukáv bundy.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. Společnost Suunto se v průběhu let trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a navrhuje přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Suunto 9 G1 Baro Granite Titanium SS050565000

Vynikající kvalita provedení

HodinkySuunto 9 G1 Baro Granite Titanium SS050565000 jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej chráněný safírovým sklem.
 • Pevný látkový pásek v tmavě modré barvě.
 • Námořnicky modrá polyamidová obálka vyztužená skelnými vlákny.
 • Rámeček je vyroben z titanu páté třídy.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru.
Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Granite Titanium SS050565000

Rozsáhlé funkce

Hodinky Suunto 9 Baro Granite Titanium SS050565000 mají:

 • Měření barometrické výšky - díky vestavěnému senzoru přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě získaných měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni moře.
 • Odhad tep ové frekvence nazápěstí - přístroj je schopen snímat průtok krve cévami, což umožňuje odhadnout tepovou frekvenci během cvičení.
 • 80 sportovních režimů - ke každé aktivitě je přiřazen definovaný počet sportovních režimů. Můžete si také vytvořit nové vlastní režimy podle svých potřeb.
 • Inteligentní režimy baterie - zařízení může pracovat ve třech předdefinovaných režimech baterie: Výkon, vytrvalost a ultra.
 • Navigace GPS - umožňuje načítat a zaznamenávat ujeté trasy. Inteligentní připojení - umožňuje inteligentní připojení k mobilním zařízením.
 • NavigacePOI (Point of Interest ) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Fusedtrack™ - algoritmus, který kombinuje data GPS a pohybového senzoru pro zlepšení přesnosti sledování a vzdálenosti. Díky tomu mohou chytré hodinky pracovat déle na baterii, protože se sníží výkon GPS, aniž by se snížila přesnost měření.
 • Statistiky počasí - výstrahy před bouřkami, časy východu a západu slunce.
 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další (dostupné na webu Suunto Movescount.com).
 • Kompatibilní s aplikacíKomoot pro plánování tras a navigaci. Uživatelé v něm mohou vytvářet vlastní prohlídky založené na OpenStreetMaps a poskytovat tipy a doporučení ostatním. Uložené trasy se automaticky synchronizují s přístroji Suunto a Komoot.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a nehrozí, že by se hodinkám vybila baterie. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlouhý trénink? Prodloužení životnosti baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Lze nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykové obrazovky a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci získáte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 50 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte bát, že by se hodinky při postříkání vodou poškodily. Hodinky jsou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Suunto 9 maximální odolnost - testováno podle vojenských standardů

Hodinky Suunto 9 a Suunto 9 Baro Titanium Collection byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810), jejichž úspěšné absolvování potvrzuje vynikající kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní zkoušky stanovený Spojenými státy publikací Ministerstva obrany USA za účasti americké armády, letectva a námořnictva a Institutu environmentální vědy a technologie, který zahrnuje zkoušky k ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakým testům prošly chytré hodinky Suunto 9?

 • zkouška 500.6 - nízký tlak
 • zkouška 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • zkouška 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna řemínků díky technologii "Quick-release

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 24 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak to děláte? Níže uvedená videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je snadné a rychlé. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 G1 Baro Granite Titanium SS050565000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný prodejce Suunto = centrální servisní podpora Suunto ve Finsku
 • Dva popruhy - střední a velký

Více informací Suunto SS050565000

Strojek Smartwatch
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Barometr, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Materiál
Barva řemínku Námořnická modrá
Šířka řemínku 24.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 50.00 mm
Tloušťka pouzdra 16.80 mm
Max. obvod zápěstí 220-250 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Značka Suunto
Model SS050565000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084505927

Recenze o Suunto 9 Baro Granite Titanium SS050565000 (3)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 25.04.23
  100%
  Zakoupil jsem před rokem a jsem mega spokojen. Doporučuji, koupila bych si ho znovu.
  Mario Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 22.05.22
  100%
  Mega cena, doporučeno.
  Marii
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 22.05.22
  100%
  Velmi cool hodinky, vřele doporučuji. Nyní za mega cenu
  Arek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně