Bestseller-41%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 50 mm
Šířka řemínku 24 mm
Na skladě

Model SS050568000 Pánské chytré hodinky Suunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 Suunto 7 Titanium Matte Black

Hodnocení zákazníků: 5
11 276,00 Kč 6 661,00 Kč 4 615,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 6 495,00 Kč 1 110,17 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Chytré hodinky Suunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 jsou ideálním modelem pro milovníky aktivního životního stylu. Plastový obal vyztužený skelnými vlákny je připevněn na textilním pásku. Rámeček kolem ciferníku je vyroben z titanu páté jakosti. Barevný dotykový displej zařízení je chráněn odolným sklem Gorilla Glass. Mezi funkce hodinek patří monitorování spánku a stresu, měření tepové frekvence na zápěstí, řada sportovních režimů, nahrávání GPS nebo hudby a ovládání ze zápěstí. Výrobek má vodotěsnost 50 metrů a výrobce na něj poskytuje záruku 2 roky.

Watch Faces

Mapy oblíbenosti a oblíbená výchozí místa
Mapy oblíbenosti a oblíbená výchozí místa

Mapy oblíbenosti ukazují, které trasy si komunita Suunto na celém světě vybírá nejčastěji. Umožňuje objevit nová místa pro cvičení ve vašem okolí nebo na novém místě. Oblíbené výchozí body ukazují, kde je nejlepší začít.

MyRadar
MyRadar

Když si stáhnete aplikaci MyRadar, získáte přístup k mapám s upozorněními na počasí - na déšť nebo bouřky. Můžete také sledovat HD snímky z bouřkových radarů, teplotu a výstrahy NOAA.

Navigace po trase
Navigace po trase

Během tréninku se vybraná trasa automaticky zobrazí v zobrazení mapy, pokud je zapnuta funkce GPS a vybraný režim má k dispozici mapu. Některé režimy mají také možnost zobrazit zbývající vzdálenost a odhadovaný čas příjezdu nebo čas na trase.

Úspora energie
Úspora energie

Úspora energie pomáhá prodloužit životnost baterie. Tento režim se také automaticky aktivuje, když je úroveň nabití baterie kriticky nízká. Můžete zvolit nastavení, které pomůže snížit spotřebu energie hodinek.

Předpověď počasí
Předpověď počasí

Hodinky zobrazují informace o aktuální předpovědi počasí - teplotu, rychlost větru, pravděpodobnost srážek nebo oblačnost. Aktuální čas se zobrazuje v horní části obrazovky.

Spotify
Spotify

Model je vybaven funkcí, která umožňuje poslouchat hudbu bez telefonu. Do hodinek si můžete stáhnout hudbu, připojit k nim sluchátka a poslouchat oblíbené skladby bez poplatků za připojení a data.

Funkce

50m odolný vůči vodě

Odolnost vůči vodě na 50 metrů znamená, že hodinky jsou odolné vůči velkým šploucháním a mohou být noseny ve sprše.

Odhadovaný wr.

Technologie zápěstí srdeční frekvence (WHR) měří tepová frekvence přes LED, které sledují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete zobrazit data tepové frekvence během cvičení nebo v každodenním použití.

ZDARMA Offline venkovní mapy

 

Google Fit ™

Google Fit ™ je aplikace, která sleduje vaši aktivitu.

Google Assistant

 

Google Pay ™

Google Pay je jednoduchý způsob, jak platit prostřednictvím hodinek s NFC v obchodech, kde jsou akceptovány bezkontaktní platby.

Chytré hodinky a sportovní hodinky v jednom - Suunto 7

HodinkySuunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 jsou kombinací odolnosti a rozsáhlé funkčnosti, která je ideální pro sportovní aktivity nebo dálkové expedice. V plastovém pouzdře vyztuženém skleněnými vlákny se ukrývá řada funkcí, jako je připojení GPS, ovládání hudby a měření srdečního tepu na zápěstí. Displej krytý sklem Gorilla Glass obklopuje rámeček z titanu páté jakosti. Celek je připevněn na textilním pásku. Řada Suunto 7 je zárukou kvality. Zařízení pracuje s operačním systémem Android™ nebo iOS.

Zegarki Suunto 7

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a vytváří zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Chytré hodinky Suunto 7 Titanium Matte Black

Dokonalý tréninkový asistent

Chytré hodinky Suunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 jsou modelem s rozsáhlou funkčností:

 • Více než 70 sportovních režimů.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí s informacemi o tepové frekvenci v úderech za minutu. Tepovou frekvenci lze zaznamenávat i během plavání. Funkce denní tepové frekvence umožňuje rychle zkontrolovat aktuální tepovou frekvenci, denní graf ukazuje, jak se mění během aktivity a odpočinku.
 • Měření vrcholového tréninkového efektu.
 • Ukazatel doby odpočinku.
 • Bezplatné venkovní mapy offline.
 • Vestavěné mapy oblíbenosti pro 15 aktivit.
 • Vestavěná GPS s měřením rychlosti a vzdálenosti a výškoměrem.
 • Analýza tempa, grafy rychlosti a trasy na mapě.
 • Tréninkový deník s funkcí dlouhodobého přehledu.
 • Propojení s aplikacemi, jako je Strava, TrainingPeaks.
 • Monitorování spánku - ukazuje, jak dlouho spíte a jak regenerační je váš spánek; pomáhá budovat správné spánkové návyky.
 • Měření aktivity a stresu - přístroj měří vaši aktivitu, stres a regeneraci během dne a ukazuje dopad cvičení a spánku na vaše tělo. Po probuzení se zobrazí prostředky získané přes noc.
 • Odolnost proti nárazům, vodě a nečistotám.
 • Kompatibilní s aplikací Suunto pro chytré telefony.

Aktivitu je možné sledovat také pomocí aplikace Google Fit™, která má navíc:

 • Měření spálených kalorií.
 • Graf srdečního tepu v reálném čase.
 • Průměrná tepová frekvence v reálném čase.
 • Krokové počítadlo.
Zegarek Suunto 7 Titanium Matte Black

Funkční chytré hodinky pro každodenní nošení

HodinkySuunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 jsou hodinky vybavené operačním systémem Wear OS od společnosti Google, který poskytuje přístup k celé řadě funkcí:

 • Přístup k tisícům aplikací z obchodu Google Play, které vám umožní výrazně rozšířit funkce hodinek podle vašich potřeb.
 • Pohodlné bezkontaktní platby (NFC) prostřednictvím služby Google Pay.
 • Inteligentní asistent Google Assistant.
 • Upozornění z aplikací telefonu (Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších ) na hodinkách.
 • Zobrazení upozornění na příchozí SMS a telefonní hovory.
 • Možnost nahrávat a poslouchat hudbu z aplikací dostupných v Google Play (včetně Spotify, Google Play Music).
 • Ovládání hudby ze smartphonu.
 • Kompatibilní s mobilními zařízeními Android™ nebo iOS.
 • Připojení k chytrému telefonu nebo sluchátkům přes Bluetooth.
 • připojení k internetu přes Wi-Fi nebo mobilní internet v chytrém telefonu.

Zegarek Suunto 7 Google Wear OS

Hudební hodinky Suunto 7

Vždy na správné cestě. Offline mapy a mapy popularity

S mapami Suunto 7 vždy sledujte správnou cestu! Díky bezplatným místním mapám, které obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, najdete cestu i bez připojení k síti. Mapy lze během cvičení snadno aktivovat přejetím prstu. Skvělou volbou pro sportovní nadšence jsou zabudované mapy popularity. Ty zahrnují 15 aktivit, jako je běh, plavání a jízda na kole. Díky informacím o oblíbenosti daných tras si můžete sami vybrat nejlépe prověřené místo pro trénink, nebo naopak takové, kde budete vy sami razit cestu.

Bezkontaktní platby Google Pay™

Hodinky Suunto 7 nabízejí možnost provádět bezkontaktní platby prostřednictvím služby Google Pay™. Nákupy přes aplikaci Wear OS by Google jsou 100% bezpečné a snadné. Služba Google Pay™ neodesílá spolu s platbou číslo vaší debetní nebo kreditní karty, používá pouze zašifrované číslo virtuálního účtu. Abyste mohli provést platbu hodinkami Suunto, musí být splněno několik podmínek:

 • Platby lze provádět v Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Švýcarsku, Itálii, Polsku, Rusku, Španělsku, Velké Británii nebo USA.
 • Platba vyžaduje spárování kreditní/debetní karty s chytrými hodinkami.

Pomocí hodinek lze platit na jakémkoli místě, které podporuje bezkontaktní platby. Stačí spustit aplikaci Google Pay™ na chytrých hodinkách Suunto a přiložit displej k terminálu. Poté budete vyzváni k potvrzení platby - v závislosti na nastavené konfiguraci to může být vzor, heslo nebo PIN.

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 50 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání. Hodinky jsou odolné i při ponoření do vody a plavání.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna popruhu díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 7 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 24 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Záruka

Nahodinky Suunto7 Titanium Matte Black SS050568000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení Suunto
 • Chytré hodinky Suunto 7
 • Kabel USB
 • Stručný průvodce
 • Leták s bezpečnostními pokyny a pokyny pro dodržování předpisů
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů od vás hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný prodejce Suunto = centrální servisní podpora Suunto ve Finsku

Více informací

Model SS050568000
EAN 6417084505880
Značka Suunto
Typ Pánské
Záruka 2 roky
Třída těsnosti 50 m (zgodnie z ISO 6425)
Strojek Smartwatch
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 50.00 mm
Tloušťka pouzdra 15.30 mm
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Gorilla Glass
Materiál řemínku Materiál
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 24.00 mm
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, NFC
Technologie gyroskop, digitální kompas, vestavěné mapy
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon
Data o počasí Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Asistent Google, Hlasové příkazy, Čtení e-mailů, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Automatická korekce času, Režim Nerušit, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Zámek obrazovky, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Bezkontaktní platby ano, Google Pay™
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu

Recenze o Suunto 7 Titanium Matte Black SS050568000 (2)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 14.05.21
  100%
  Skvělé hodinky. Na ruce vypadají elegantně a uvnitř mají spoustu užitečných funkcí a co je důležité, nejsou určeny jen pro sportovce. Možnost platit s těmito hodinkami je geniální.
  S nákupem jsem velmi spokojen.
  Vřele doporučuji!
  Arche Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 23.04.21
  100%
  zjevení
  Daro Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty