Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238485613 Pánské chytré hodinky Garett V12 Garett V12 Black Leather

Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238485613

Garett V12 Black Leather 5904238485613 jsou senzační chytré hodinky, které jsou svou konstrukcí a četnými vymoženostmi ideálním dárkem pro muže. Černé pouzdro je kombinováno s páskem z přírodní kůže. AMOLED displej s rozlišením 1,43" je proti vnějšímu poškození chráněn hesalitovým sklem. Model je vybaven s upozorněním na textové zprávy, tlakoměrem, 100 sportovními režimy, stopkami, časovačem a mnoha dalšími praktickými funkcemi. A co víc, produkt je vybaven 640 KB RAM, 128 MB ROM, menu v polštině, zvuková upozornění, upozornění na hovory, focení z telefonu, pulzní oxymetr, teploměr, připomenutí hydratace, informace o počasí, budík, kalkulačka a příjem, odmítnout a uskutečnit hovory. Zařízení je kompatibilní s Androidem 4.4, iOS 9.0 a novějšími verzemi. Vyplatí se také používat speciální aplikaci SMART-TIME PRO. Navíc kromě chytrých hodinek obsahuje sada přídavný pásek z příjemného silikonu.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěný teploměr

Vestavěný teploměr umožňuje rozpoznat zhoršení zdravotního stavu, které se může projevit zvýšenou tělesnou teplotou. Díky jejímu nepřetržitému sledování můžete rychle reagovat na první příznaky nemoci.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett
  • Přídavný silikonový pásek

Více informací Garett 5904238485613

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, jiný
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
Data o počasí Teploměr, Předpověď počasí
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Kalkulačka, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Kůže
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 49.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Max. obvod zápěstí 235 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, ES, IT, CZ, SK, HU, LT, LV, EST, DA, SE, NL
Značka Garett
Model 5904238485613
Typ Pánské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485613

Recenze o Garett V12 Black Leather 5904238485613

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně