Bestseller-7%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238485606 Pánské chytré hodinky Garett V10 Silver Steel Garett V10 Silver Steel

2 819 Kč 2 609 Kč 210 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 819 Kč Instalments 0%: 15 x 174 Kč
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238485606

Garett V10 Silver Steel 5904238485606 jsou praktické chytré hodinky pro muže. Design modelu se skládá z kovového pouzdra a náramku stříbrné barvy a dotykového displeje AMOLED s ochranou z hessianského skla, podsvícením a možností personalizace. Zařízení se páruje se systémy Android 4.4+ a iOS 9.0+ pomocí technologie Bluetooth. Hodinky umožňují přijímat z telefonu zvuková nebo vibrační oznámení týkající se zpráv, hovorů a upozornění z aplikace a přijímat, odmítat nebo uskutečňovat hovory ze zápěstí. Poslední jmenované usnadňuje vestavěná klávesnice pro vytáčení. K dispozici je také možnost vzdáleného pořizování fotografií telefonem a ovládání hudby, funkce vyhledávání v telefonu a hodinkách, budík pro vybíjení, informace o počasí, stopky, časovač, budík, kalendář, kalkulačka a možnost probuzení displeje pohybem zápěstí. Pro ty, kteří by chtěli lépe pečovat o své zdraví, výrobce připravil monitor spánku, teploměr, připomínače hydratace, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku a pulzní oxymetr. Sportovní nadšenci využijí 100 sportovních režimů, krokoměr a monitor nečinnosti. Výrobek je vodotěsný podle normy IP68. Součástí balení je přídavný silikonový řemínek.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěný teploměr

Vestavěný teploměr umožňuje rozpoznat zhoršení zdravotního stavu, které se může projevit zvýšenou tělesnou teplotou. Díky jejímu nepřetržitému sledování můžete rychle reagovat na první příznaky nemoci.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett
  • Přídavný silikonový pásek

Více informací Garett 5904238485606

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, jiný
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Mosaz
Barva řemínku Stříbrná
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Max. obvod zápěstí 235 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, ES, IT, CZ, SK, HU, LT, LV, EST, DA, SE, NL
Značka Garett
Model 5904238485606
Typ Pánské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485606

Recenze o Garett V10 Silver Steel 5904238485606

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


//