Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238485590 Pánské chytré hodinky Garett V10 Silver-black Leather Garett V10 Silver-black Leather

Hodnocení zákazníků: 5
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238485590

Garett V10 Silver-black Leather 5904238485590 jsou funkční chytré hodinky pro muže. Design modelu tvoří černý kožený řemínek s ozdobnou perforací, kovový obal stříbrné barvy a dotykový displej AMOLED krytý hessian sklem s podsvícením a možností přizpůsobení. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Android 4.4+ a iOS 9.0+ a připojuje se přes Bluetooth. Pomocí hodinek můžete přijímat zvuková nebo vibrační oznámení z telefonu týkající se zpráv, hovorů a upozornění z aplikace a přijímat, odmítat nebo uskutečňovat hovory ze zápěstí. Posledně jmenované vám usnadní vestavěná klávesnice pro vytáčení. Výrobek dále nabízí možnost vzdáleného pořizování fotografií telefonem a ovládání hudby, funkci vyhledávání v telefonu a hodinkách, budík pro vybíjení, informace o počasí, stopky, časovač, budík, kalendář, kalkulačku a možnost probuzení displeje pohybem ruky. V péči o zdraví vám pomůže monitor spánku, teploměr, připomenutí hydratace, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku a pulzní oxymetr. Pro sportovní nadšence je připraveno 100 sportovních režimů, krokoměr a monitor nečinnosti. Výrobek je vodotěsný podle normy IP68. Součástí balení je přídavný silikonový řemínek.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěný teploměr

Vestavěný teploměr umožňuje rozpoznat zhoršení zdravotního stavu, které se může projevit zvýšenou tělesnou teplotou. Díky jejímu nepřetržitému sledování můžete rychle reagovat na první příznaky nemoci.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Garett
 • Přídavný silikonový pásek

Více informací Garett 5904238485590

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, jiný
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Kůže
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Max. obvod zápěstí 235 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, ES, IT, CZ, SK, HU, LT, LV, EST, DA, SE, NL
Značka Garett
Model 5904238485590
Typ Pánské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485590

Recenze o Garett V10 Silver-black Leather 5904238485590 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 19.12.23
  100%
  Mám je sice pár dní ,ale jsem moc spokojený . Jistě je budou určiti odborníci kritizovat jen proto ,že je to Polska výroba no za mne supr.Snad jen to upozornění na ruce mohlo být silnější .
  Medvěd
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně