Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 44 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model FTW4061 Pánské chytré hodinky Fossil Smartwatches Gen 6 Fossil Smartwatches Gen 6

Hodnocení zákazníků: 5
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Fossil Smartwatches gen 6 ftw4061 je skvělý dárkový nápad pro muže. Obálka z nerezové oceli je připojena k černému, silikonovému pásu, který je zvláště snadno udržován čistý. Barevný displej 1.28 "AMOLED byl potažen minerálním sklíčkem pro vnější ochranu. SmartWatch byl vybaven procesorem QualComm® Snapdragon ™ opotřebení 4100+ (funguje o 30% efektivněji při konzumaci menšího množství energie), výběru štítu, srdce Měření sazby, GPS, správa úkolů, oznámení, Google Pay a Bluetooth 5. Pracuje na základě operačního systému WEARS do systému Google. Produkt byl vyroben se zvláštní pozorností na nejmenší detaily. Je také vybaven mikrofonem a Reproduktor (provádění telefonních konverzací), senzor SPO2 (měřicí kyslík v krvi), barometru, monitorování spánku a přehrávání hudby přímo z hodinek. Wellness aplikační tratě aktivity, monitoruje pokrok, počítá spálené kalorií atd. Zařízení je kompatibilní s nejnovější verzí IOS a Android (bez verze IT a telefonů, ve kterých není obchod Google play). Vodní těsnost 30 m chrání před poškozením malého uzavření. S nákupem produktu Zos TAJE, na které se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Watch Faces

Google
Google

Model běží na operačním systému společnosti Google. Získáte tak přístup k asistentovi, který vám pomůže naplánovat den, stanovit cíle a najít odpovědi na vaše otázky. Vestavěný mikrofon umožňuje hlasové ovládání.

Pulsní
Pulsní

Model má vestavěný optický snímač srdečního tepu, pomocí kterého můžete průběžně sledovat svůj zdravotní stav nebo jednou za čas provést měření. Tato technologie vám umožní rychle reagovat, pokud zjistíte, že výsledky jsou alarmující.

Nabíjení
Nabíjení

Přístroj je vybaven moderní technologií, díky které můžete baterii nabít na 80 % i za půl hodiny. Chytré hodinky s plnou funkčností vydrží v provozu až 24 hodin. Režim úspory energie tuto dobu prodlužuje.

Hudba
Hudba

Pokud máte prémiové předplatné služby YouTube Music nebo Spotify, můžete pohodlně poslouchat a ovládat hudbu přímo ze zápěstí, aniž byste potřebovali telefon. Seznamy skladeb a oblíbení interpreti - vše na dosah ruky!

Okysličení krve
Okysličení krve

Přístroj je vybaven vestavěným senzorem SpO2, pomocí kterého můžete snadno kontrolovat úroveň okysličení krve. Tímto způsobem můžete pečovat o své zdraví a v případě potřeby rychle reagovat na příliš nízký výsledek.

Vyberte si svůj styl
Vyberte si svůj styl

Díky možnosti výměny ciferníku si můžete hodinky snadno přizpůsobit svému vkusu. Můžete si vybrat mezi minimalistickým a zdobnějším designem, digitálním a analogovým ciferníkem.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Fossil

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, NFC, USB
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas
Displej AMOLED, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger
Hudba a multimédia přehrávání hudby na hodinkách, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Bezkontaktní platby Google Pay™
Další funkce Hovory Smartwatch, Najděte telefon
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, sportovní režimy
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 44.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Značka Fossil
Model FTW4061
Typ Pánské
Záruka 2 roky
EAN 4064092070811

Recenze o Fossil Smartwatches Gen 6 FTW4061 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 23.11.22
  100%
  Skvělé hodinky.
  Arek
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


Viz také tyto produkty