Chytré hodinky Michael Kors Access jsou vhodnou volbou pro všechny ženy, které si potrpí na styl šperků, ale zároveň chtějí mít přístup k pokročilým technologiím. Díky vysoké rozmanitosti funkcí a široké škále stylových možností jsou chytré hodinky Michael Kors Access nejlepší volbou pro každého, kdo hledá kombinaci značkového stylu a pokročilé technologie.

číst dál

Hodinky Michael Kors Access

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Technologicky vyspělé hodinky jsou stále oblíbenější, a tak není divu, že vznikla již čtvrtá generace. Značka Michael Kors Access skvěle kombinuje vylepšené funkce, jako je placení pomocí hodinek díky aplikaci Google Pay nebo vylepšený modul bluetooth, který umožňuje rychlejší a energeticky úspornější připojení k telefonu.

Michael Kors, který byl dosud na trhu s hodinkami známý jako návrhář stylových a módních hodinek, se rozhodl vytvořit zcela novou kolekci chytrých módních zařízení. A co víc, Michael Kors, který dosud vyráběl pouze hodinky pro dámy, se rozhodl překvapit své publikum i pánskými kousky.

Chytré hodinky MK Access pro muže a ženy

Chytré hodinky americké společnosti tvoří především dvě kolekce - dámská MK Access Bradshaw a specializovaná MK Access Dylan pro muže. Oba typy hodinek běží na softwaru Wear OS a prostřednictvím Bluetooth se bezproblémově připojují k telefonům se systémy Android a iOS. Díky tomu vás hodinky informují o příchozích zprávách a oznámeních ze sociálních sítí, umožňují vzdáleně spravovat hudební knihovnu a plně ovládat funkce chytrých hodinek z telefonu. Řada motivů nabízí možnost přizpůsobit si vzhled displeje hodinek, zatímco hodinky Bradshaw a Dylan lze díky vestavěnému akcelerometru používat jako fitness trackery. Jediným rozdílem mezi pánskými a dámskými hodinkami je materiál pouzdra a řemínku; zatímco dámské modely jsou vyrobeny z hypoalergenní nerezové oceli, často zdobené krystaly, pánské hodinky jsou vyrobeny z pohodlného a "sportovnějšího" plastu.

Inovativní funkce chytrých hodinek Michael Kors Access

Všechny chytré hodinky čtvrté generace se však vyznačují mimořádně užitečnými funkcemi. Tou zásadní je zavedení nového operačního systému Wear OS, který umožňuje ovládat chytré hodinky hlasovými příkazy, což výrazně usnadňuje ovládání jejich funkcí, například přepínání skladeb během písničky. Ano, i to chytré hodinky MK Access umí! Kromě toho umožňují placení hodinkami, což v kombinaci s aplikací Google Pay představuje mimořádně rychlý a jednoduchý způsob provádění bezkontaktních plateb. A co víc, hodinky Michael Kors Access čtvrté generace mají také zabudovaný snímač srdečního tepu, který vám umožní přesně sledovat váš puls a sledovat vaše fitness pokroky. Díky vestavěnému modulu GPS bude vaše lokalizace ještě snazší.

Všechna zařízení MK Access dostupná v našem obchodě jsou dodávána s certifikátem originality a vyhrazenou krabičkou. Rovněž se na ně vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Oficiální prodejce zařízení Michael Kors Access - autorizovaný obchod - distributor

Náš obchod nabízí hodinky nejvyšší kvality dodávané z oficiální distribuce značky Michael Kors Access. Modely jsou k dispozici v internetovém obchodě. Při nákupu online zajišťujeme rychlou dopravu.

//