Hodinky Swiss Military by Chrono jsou vyráběny v nezávislé švýcarské manufaktuře, ve společnosti s dlouholetou hodinářskou tradicí. Jsou vysoce ceněny pro svou přesnost a kvalitu hodinek s licencí Švýcarské konfederace. To znamená, že výrobky splňují nejvyšší požadavky a vyznačují se přesností, spolehlivostí a inovacemi. Díky výjimečnému designu a vynikajícímu výkonu si modely této značky získaly celosvětové uznání.

číst dál

Hodinky Swiss Military by Chrono

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Výjimečný, originální design a kvalita jsou to, čím jsou hodinky Swiss Military by Chrono proslulé. Sportovní design a výkonnostní vlastnosti, které hodinky přizpůsobují fungování v různých podmínkách, z nich dělají ideální doplněk pro dobrodruhy a osoby s aktivním životním stylem. Hodinky Swiss Military by Chrono jsou kvintesencí přirozených a vysoce ceněných švýcarských hodnot, jako je přesnost a kvalita.

Rodinná společnost Swiss Military by Chrono, která spolupracuje s armádou.

Chrono AG je nezávislá švýcarská rodinná společnost, která již více než 35 let vytváří hodinky v duchu vzácné švýcarské hodinářské tradice. V roce 1994 navázala společnost spolupráci se švýcarskou armádou, která svým vojákům vždy poskytovala robustní, spolehlivé a přesné výrobky. Takové jsou hodinky vyráběné rodinnou společností Chrono AG, z jejíž bohatých zkušeností v hodinářském průmyslu může švýcarská armáda čerpat.

Nejkvalitnější materiály ve švýcarských hodinkách Military by Chrono

Kolekce zahrnuje hodinky Swiss Military by Chrono pro muže i ženy. Jejich vodotěsnost začíná od 3 ATM až do 20 ATM, přičemž s touto třídou vodotěsnosti se lze s hodinkami potápět bez akvalungu. Obálky a náramky jsou vyrobeny z nerezové oceli 316L. Mezi řemínky jsou k dispozici kožené a gumové řemínky. Hodinky Swiss Military by Chrono mají safírová, minerální a safírem potažená minerální skla.

Záruka 5 let na hodinky Swiss Military by Chrono

U hodinek Swiss Military by Chrono je jednou z nejdůležitějších vlastností nejvyšší kvalita a spolehlivost, a proto se na ně vztahuje až pětiletá mezinárodní záruka. Tato renomovaná švýcarská značka má ve své kolekci sportovní i klasické hodinky. Díky jedinečnému designu a kvalitě jsou ideální pro aktivní sportovce, kteří si cení spolehlivosti a přesnosti. Klasické modely se vyznačují elegantním, tlumeným designem vhodným pro formální styling.

Oficiální prodejce Swiss Military by Chrono - autorizovaný obchod - distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí od licencovaných distributorů. V našem obchodě Hodinkovna najdete široký výběr hodinek Swiss Military by Chrono. Rychlé dodání zaručeno!