-45%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050759000 Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Hodnocení zákazníků: 5
24 912 Kč 13 807 Kč 11 105 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 24 912 Kč Instalments 0%: 15 x 920 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Tvé fotky

Foto # z 2

Detaily Suunto SS050759000

Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 (+přídavný řemínek) jsou elegantní a sportovní chytré hodinky s připojením GPS. Na kartáčovaný a pískovaný rámeček a náramek modelu je použit vysoce kvalitní titan 5 stupňů (používaný ve zdravotnictví a leteckém průmyslu), který je lehký, odolný a bezpečný pro alergiky. V plastovém krytu vyztuženém skleněnými vlákny je umístěn barevný dotykový displej, který je chráněn tvrdým safírovým sklem. Obrazovka má vynikající kvalitu obrazu. Kovové části jsou potaženy diamantem. Přidáním dalších článků do sady je možné náramek přizpůsobit obvodu zápěstí až 20 cm. Mezi speciální funkce přístroje patří energeticky úsporné Bluetooth, pulzní oxymetr, nový snímač srdečního tepu automatické podsvícení ciferníku při zvednutí ruky, více než 80 sportovních režimů nebo podpora Komoot a Fatmap Suunto Plus. Aktualizace systému probíhají automaticky. Chcete-li využít všech výhod chytrých hodinek Suunto, doporučujeme používat řemínek ze silikonu. Vodotěsnost přístroje je 100 metrů. Baterie vydrží 25-170 hodin v režimu GPS a až 14 dní v časovém režimu. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je zabalen v originálním obalu. Součástí balení je silikonový pásek, který se skvěle hodí pro sportovní aktivity.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Přímo z kanceláře vstříc dobrodružství - Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 jsou určeny pro lidi, kteří míří z kanceláře rovnou do posilovny nebo na výlet. Tyto ultratenké a mimořádně odolné hodinky jsou nabité praktickými funkcemi, sportovními režimy a vymoženostmi, které vám usnadní každodenní život. Moderní displej zaručuje vysokou kvalitu obrazu a Bluetooth 5 zajišťuje efektivní správu napájení zařízení. Díky možnosti plánovat trasu, vestavěnému kompasu a barometru jsou chytré hodinky skvělým společníkem při dobrodružstvích. Rozsáhlé funkce školení a sledování zdravotního stavu vás účinně motivují k péči o vaši pohodu. Design propracovaný do nejmenších detailů rozhodně odlišuje tento model od ostatních hodinek tohoto druhu.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. Společnost Suunto se v průběhu let trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a navrhuje přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Suunto 9 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak jsou běžecké, outdoorové, extrémní, multisportovní hodinky (vyberte si, co je vašemu srdci nejbližší), které se na první pohled liší - a to velmi - od všeho, na co nás Suunto již u řady 9 zvyklo
.
Outdoor Magazyn
Časopis Outdoor
Nástroj, který je nejen užitečný, ale byl také vytvořen s ohledem na moderní design a vyroben za použití robustních a pokročilých technologií a materiálů.
Jedním
slovem: vřele doporučujeme
.
Climbing.co.uk
Climbing.co.uk
Suunto 9 Peak jsou moderní chytré sportovní hodinky s profesionálními funkcemi. Jsou to také nejtenčí a nejmenší hodinky, jaké kdy Suunto vyrobilo.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Vynikající kvalita provedení

HodinkySuunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 vynikají svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej, který se zobrazí po zvednutí ruky. Obrazovka je oproti předchozím modelům vylepšená a poskytuje lepší viditelnost obrazu.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Náramek v černé barvě, vyrobený z lehkého, odolného a hypoalergenního titanu.
 • Černá obálka z plastu vyztuženého skleněnými vlákny. Je vybaven titanovým rámečkem třídy 5.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru. V režimu GPS vydrží v provozu až 25-170 hodin.
Zegarki Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Rozsáhlé funkce

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth 5 - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku
 • Funkce počasí
 • Kompas.
 • Barometrický výškoměr.
Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto 9 Peak - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Možnost provozu hodinek při teplotách od -20 do +55 °C.
 • Navigace GPS.
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto - vždy připraven

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 mají:

 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Automatické aktualizace softwaru. Zavedení vylepšení a nových funkcí hodinek. Model se aktualizuje bezdrátově přes Bluetooth. Stav stahování aktualizací lze zobrazit prostřednictvím aplikace Suunto.
 • Podpora režimů Komoot a Fatmap Suunto Plus™: Ghost Runner (závodění proti předchozímu tréninkovému rekordu), Force to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - nový kabel umožňuje nabít baterii zařízení za 40 minut, přičemž 5 minut nabíjení stačí na hodinu tréninku.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto 9 Peak - přizpůsobte si ho podle sebe!

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 mají elegantní černý náramek z titanu s 5 stupni odstupňování. Tento materiál se používá v lékařském a leteckém průmyslu. Titan je díky svým hypoalergenním vlastnostem také nejlepší alternativou pro alergiky. Pokud však chcete rychle změnit styl svých hodinek, je to s hodinkami Suunto nejjednodušší. Součástí hodinek Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 je silikonový řemínek a díky mechanismu "Quick-release" to zvládnete během několika sekund. Hodinky, které jsou elegantní a sportovní zároveň? Je to možné! Vše v provedení Suunto 9 Peak Full Titanium Black!

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a hodinky netrpí vybíjením baterie. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Lze nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykové obrazovky a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání v bazénu nebo ve volné vodě. Pro sportovní aktivity se doporučuje silikonový pásek.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna řemínků díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak to děláte? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky svého tréninku na displeji chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný prodejce Suunto = centrální servisní podpora Suunto ve Finsku
 • Přídavný řemínek ze silikonu

Více informací Suunto SS050759000

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safír
Materiál řemínku Titan
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.60 mm
Max. obvod zápěstí 17.5 cm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Značka Suunto
Model SS050759000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084507938

Recenze o Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 (5)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 06.11.22
  100%
  Skvělé hodinky, lehké, rychlé dodání.
  Tim Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 29.07.22
  100%
  Jak můžete vidět na přiložené fotografii, miluji vodní sporty. Jsem aktivní člověk. Hodinky Suunto mi velmi pomohly při sledování a analýze mého zdravotního stavu a kontrole potřebných parametrů. Od této chvíle vím, jakých výsledků dosahuji a co bych měl zlepšit. Materiály použité při konstrukci a mnoho mnoho dostupných funkcí mě přimělo k tomu, že jsem se bez váhání rozhodl pro koupi tohoto modelu. Nyní nelituji, naopak, rozhodl jsem se jej co nejlépe ohodnotit a podělit se o své zkušenosti. Cena vás možná zpočátku trochu odradí, ale věřte mi, že stojí za každou korunu. Možná ji budete utrácet za návštěvy u lékařů a přitom vám stačí sportovat s chytrými hodinkami Suunto.
  Antoni Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 04.06.22
  100%
  Velmi povedené hodinky s přiloženým silikonovým řemínkem, který se skvěle hodí na trénink. Na večer měním řemínek na náramek po 10s a mám mega styl. Vřele doporučuji.
  Bert94 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 14.05.22
  100%
  Velmi funkční sportovní hodinky pro amatéry i profesionály. Přiložený gumový řemínek je skvělý zejména pro náročnější sportovní aktivity, lépe sedí na ruce a umožňuje přesnější měření HR.
  Pavel
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 05.05.22
  100%
  Ještě jsem ho neviděla osobně, ale na obrázcích vypadá nádherně. Navíc jsou velmi lehké, což je u náramkových hodinek naprosto nevídané. Ale máme tu titan páté úrovně, který se používá ve vojenském průmyslu.
  Arek
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně