Salvatore Ferragamo je italská značka, jejíž historie sahá až do roku 1923 a která sídlí v malebné Florencii. Salvatore Ferragamo se specializuje na výrobu exkluzivních doplňků, koženého zboží, oděvů a od roku 1960 také švýcarských hodinek.

číst dál

Hodinky Salvatore Ferragamo

(10)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Hodinky s logem Salvatore Ferragamo jsou nejen krásné a jedinečné, ale vyznačují se precizním řemeslným zpracováním, pravým italským uměním a individualitou, která je obsažena v každém modelu. Značka se zaměřuje na to, aby každé hodinky s jejím logem doplňovaly dámské i pánské oblečení. Hodinky značky jsou určeny těm, kteří jsou odvážní, kteří oceňují novinky a odvážná řešení.

Hodinky Salvatore Ferragamo - z lásky k detailu

Značka Salvatore Ferragamo dbá i na ty nejmenší detaily, proto používá nejkvalitnější ušlechtilou ocel, které dodává nejrůznější barvy. Krásné ciferníky chrání vysoce ceněné safírové sklíčko, které se vyznačuje zvýšenou odolností proti poškrábání. Mezi širokou nabídkou najdeme modely na ocelových náramcích i kožených řemíncích, takže každý má šanci najít si model podle individuálních preferencí.

Hodinky Salvatore Ferragamo - značka bez hranic

Po smrti zakladatele společnosti převzala vedení jeho manželka Wanda, která provedla řadu změn. Rozšířila sortiment o parfémy, nové řady oblečení a představila také kolekci neobvyklých hodinek. Díky ní se na trh dostaly pozoruhodné modely, od kterých je těžké odtrhnout oči. Výjimečné, netradiční barevné kombinace, zajímavé obálky nebo ornamenty na ciferníku dělají z každých hodinek Salvatore Ferragamo malé umělecké dílo. Řemeslné zpracování této značky oceňují muži i dámy po celém světě.

Salvatore Ferragamo - hodinky se šperkařskou elegancí

Hodinky Salvatore Ferragamo nejsou určeny pouze k měření času, ale mají být také ozdobou, a dokonce nahradit šperky. Jedinečné větší síťované náramky nebo minimalistické náramkové obruče krásně zdobí zápěstí, takže šperky nejsou potřeba. Každý model sám o sobě je silnou stránkou ležérního i elegantního stylu.

Oficiální prodejce hodinek Salvatore Ferragamo - autorizovaný obchod - distributor.

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce. Na Zegarownia najdete široký výběr hodinek Salvatore Ferragamo. Navštivte náš kamenný i internetový obchod. Podtrhněte svůj výjimečný styl hodinkami s logem Salvatore Ferragamo.