Salvatore Ferragamo je italská značka, jejíž historie sahá až do roku 1923 a která sídlí v malebném městě Florencie. Salvatore Ferragamo se specializuje na výrobu exkluzivních doplňků, koženého zboží, oděvů a od roku 1960 také švýcarských hodinek.

číst dál

Hodinky Salvatore Ferragamo

(15)

Nejoblíbenější
 1. Hodinky Salvatore Ferragamo Gancini Hodinky Salvatore Ferragamo Gancini
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  17 910,00 Kč

  Salvatore Ferragamo Gancini SFIK01520

  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
 2. Hodinky Salvatore Ferragamo Gancini Hodinky Salvatore Ferragamo Gancini
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  17 910,00 Kč

  Salvatore Ferragamo Gancini SFYC00321

  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
Nejoblíbenější

Hodinky s logem Salvatore Ferragamo jsou nejen krásné a jedinečné, ale vyznačují se precizním zpracováním, pravým italským řemeslem a individualitou uzavřenou v každém modelu. Značka se zaměřuje na to, aby každé hodinky s jejím logem doplňovaly dámské i pánské oblečení. Hodinky této značky jsou určeny odvážným lidem, kteří oceňují inovace a odvážná řešení.

Hodinky Salvatore Ferragamo - z lásky k detailu.

Značka Salvatore Ferragamo dbá i na ty nejmenší detaily, a proto používá nejkvalitnější nerezovou ocel, které dodává nejrůznější barvy. Krásné ciferníky chrání vysoce ceněné safírové sklíčko, které se vyznačuje zvýšenou odolností proti poškrábání. V široké nabídce najdeme modely na ocelových náramcích i kožených řemíncích, takže si každý může najít model podle svých individuálních preferencí.

Hodinky Salvatore Ferragamo - značka bez hranic

Po smrti zakladatele společnosti převzala vedení jeho manželka Wanda a provedla řadu změn. Nabídku rozšířila o parfémy, nové řady oblečení a kolekci výjimečných hodinek. Díky ní byly na trh uvedeny originální modely, od kterých je těžké odtrhnout oči. Výjimečné, netradiční barevné kombinace, zajímavé obálky nebo ozdoby na ciferníku dělají z každých hodinek Salvatore Ferragamo malé umělecké dílo. Řemeslné zpracování značky oceňují muži i ženy po celém světě.

Salvatore Ferragamo - hodinky s elegantním šperkem

Hodinky Salvatore Ferragamo neslouží pouze k měření času, ale mají také dekorativní funkci a mohou nahradit i šperky. Unikátní náramky s většími očky nebo minimalistické obruče krásně ozdobí zápěstí a učiní šperky zbytečnými. Každý model je sám o sobě silnou stránkou ležérního i elegantního stylu.

Oficiální prodejce Salvatore Ferragamo - Autorizovaný obchod - Distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce. V obchodě Hodinkovna najdete široký výběr hodinek Salvatore Ferragamo. Vítejte v našem internetovém obchodě. Podtrhněte svůj jedinečný styl hodinkami s logem Salvatore Ferragamo.