Název značky Nine West je odvozen od adresy 9 West 57th v New Yorku, kde se nacházel první butik této světoznámé módní značky. Její sortiment zahrnuje nejen hodinky pro každou příležitost, ale i celou řadu doplňků, jako jsou boty, kabelky a šperky. Hodinky Nine West jsou určeny pro moderní ženy, které hledají moderní výrobky pro každou příležitost.

číst dál

Hodinky Nine West

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Nine West byla založena v roce 1978 a vznikla jako reakce na potřebu žen po cenově dostupných a stylových doplňcích pro každodenní nošení. Název značky je odvozen od adresy 9 West 57th v New Yorku, kde se nacházel první butik této jedné z nejoblíbenějších amerických módních značek na světě.

Původně sortiment Nine West tvořila především obuv a drobné doplňky v podobě kabelek a peněženek. Dnes zde kromě širokého výběru obuvi najdete také spodní prádlo, šátky, batohy, šperky a početnou skupinu módních a ležérních hodinek.

Současný design hodinek Nine West

Silnou stránkou hodinek Nine West je originální design, který dokonale odpovídá současným módním trendům. Hodinky jsou zajímavým doplňkem každé stylizace a dodávají pocit jedinečnosti a stylu. V nabídce jsou dámské i pánské modely hodinek. Všechny mají jedinečný charakter a design, který již po desetiletí diktuje každodenní módní trendy. S hodinkami Nine West podtrhnete svůj osobitý styl a všem ukážete, že držíte prst na tepu módních novinek.

Hodinky Nine West: dámská elegance na nejvyšší úrovni.

Dámy zde najdou zdobné květinové modely, jako jsou Emmaliana a Harblyn, klasičtější dámské hodinky s náramkem (Rivera, Embermae) nebo minimalistické a na detaily šetrné kousky (Makenah, Karena, Kaelah). Mezi hodinkami pro muže najdeme také mnoho zajímavých návrhů, které umožní rozšířit šatník o zajímavý šperk v podobě pánských hodinek, hodících se k ležérnímu i formálnějšímu oblečení.

Hodinky Nine West aneb spolehlivost a kvalita

Hodinky Nine West jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zvyšují prestiž a dodávají více stylu každodenním outfitům. Použitý quartzový strojek zaručuje dlouhou dobu nátahu hodinek a minerální sklíčko účinně chrání před poškrábáním a jakýmikoliv vrypy. Prvky hodinek vyrobené z ušlechtilé oceli jsou pokryty vysoce kvalitní PVD vrstvou, která je odolná proti oděru a při styku s pokožkou nealergizuje. Na všechny modely se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Oficiální prodejce Nine West - autorizovaný obchod - distributor

Značka Nine West je především o designu, který je dokonale v souladu s nejžhavějšími módními trendy. Hodinky této značky jsou dokonalou tečkou za vaším každodenním stylingem. Hodinky Nine West jsou ideální volbou pro každé roční období. Všechny modely dostupné v obchodě Hodinkovna pocházejí z oficiální distribuce.