Špičkové hodinky Montjuïc se sportovním, automobilovým charakterem potěší všechny milovníky rychlých čtyř kol. Objevte rozmanitost modelů a vyberte si ten, který dokonale vyhovuje vašemu vkusu a osobnosti. Hodinky Montjuic jsou nejen způsobem, jak se vyjádřit, ale také jak splnit vaše módní očekávání. Zjistěte, kolik zajímavých designů nabízí Montjuic ve světě pánských náramkových hodinek!
číst dál

Hodinky Montjuic

(19)

Nejoblíbenější
 1. -20%
  Hodinky Montjuic Speed Green SET Hodinky Montjuic Speed Green SET
  Doprava zdarmado 3 dnů
  7 416 Kč 5 933 Kč

  Montjuic Speed Green SET MJ1.0305.S

  Doprava zdarmado 3 dnů
 2. -20%
  Hodinky Montjuic Speed GMT Melbourne Blue Hodinky Montjuic Speed GMT Melbourne Blue
  Doprava zdarmado 3 dnů
  10 646 Kč 8 517 Kč

  Montjuic Speed GMT Melbourne Blue MJ3.0404.S

  Doprava zdarmado 3 dnů
 3. -20%
  Hodinky Montjuic Speed GMT Red Outback Hodinky Montjuic Speed GMT Red Outback
  Doprava zdarmado 3 dnů
  10 646 Kč 8 517 Kč

  Montjuic Speed GMT Red Outback MJ3.0203.S

  Doprava zdarmado 3 dnů
 4. -20%
 5. -20%
 6. -20%
  Hodinky Montjuic Speed Chrono Gold SS Hodinky Montjuic Speed Chrono Gold SS
  Doprava zdarmado 3 dnů
  11 910 Kč 9 528 Kč

  Montjuic Speed Chrono Gold SS MJ2.0701.S

  Doprava zdarmado 3 dnů
 7. -20%
 8. -20%
  Hodinky Montjuic Speed Chrono Blue SS Hodinky Montjuic Speed Chrono Blue SS
  Doprava zdarmado 3 dnů
  11 910 Kč 9 528 Kč

  Montjuic Speed Chrono Blue SS MJ2.0303.S

  Doprava zdarmado 3 dnů
 9. -20%
 10. -20%
 11. -20%
 12. -20%
 13. -20%
 14. -20%
 15. -20%
 16. -20%
 17. -20%
 18. -20%
 19. -20%
  Hodinky Montjuic Speed Standard Red PVD Hodinky Montjuic Speed Standard Red PVD
  Doprava zdarmado 3 dnů
  7 978 Kč 6 382 Kč

  Montjuic Speed Standard Red PVD MJ1.0102.B

  Doprava zdarmado 3 dnů
Nejoblíbenější

Montjuic je španělská značka, která nabízí sportovní hodinky. Jak je vidět na první pohled, společnost vytváří své designy inspirované především motoristickým sportem. Tento typ výrobků osloví nejen milovníky barev, ale také zpracování přímo ze závodní dráhy! Resendo Rabat, Tendu Rabat a Eduardo Mendeza jsou tvůrci této prestižní a velmi zvláštní dílny. Každý z nich snil o vytvoření vlastní značky hodinek, a proto se jim to společně podařilo. Návrhy silně inspirované motoristickým sportem upoutají pozornost a překvapí každým detailem.

Hodinky Montjuic - příběh, který stojí za vznikem značky

Otec a syn, známí jako Resendo a Tendu Rabatovi, působící v hodinářském průmyslu přibližně 20 let, si ve Španělsku získali mimořádnou popularitu. Jsou distributory mezinárodně uznávaných značek, jako jsou U-BOAT, Vostock Europe a mnoho dalších. Jejich jméno je již dlouho spojováno s hodinkami nejvyšší třídy a nepopiratelné přesnosti. Pánové spřádali plány na založení vlastní značky hodinek, ale něco tomu chybělo. Tím chybějícím prvkem, který projekt posunul kupředu, byl Eduardo Mendeza. Tento výjimečný muž se již 30 let věnoval tvorbě různých typů závodních strojků a ukázal se být ideálním společníkem pro založení společnosti. Spolupracovníci si společně stanovili priority, cíl a vybrali jméno. S odkazem na specifika společnosti se společníci jednomyslně rozhodli pro Montjuic - název odkazuje na legendární závodní dráhu v Barceloně.

Kolekce hodinek Montjuic

Značka nabízí několik řad hodinek: Speed Mecaquartz, Speed GMT a Speed Chronograph. Všechny tyto řady kromě přídomku "Speed" spojuje charakteristický design obálky, která svým vzhledem připomíná automobilový píst. Je vyroben z ušlechtilé oceli se saténovou povrchovou úpravou. Řemínky jsou vyrobeny ze silikonu nebo pryže příjemné na zápěstí pro ještě větší pohodlí při nošení a jsou k obálce připojeny pod úhlem. Na cifernících je vyryta trasa okruhu Montjuic, zatímco korunka odkazuje na ozubená kola, která se nacházejí na převodovce. Modely jsou doplněny safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou, takže můžete obdivovat každý detail ukrytý na ciferníku. V tmavých místnostech se osvědčí luminiscenční povrchová úprava Super-LumiNova na ručičkách.

Vybavení sportovních hodinek Montjuic

Kolekce Speed GMT je vybavena oblíbeným švýcarským strojkem Ronda. Mnozí z vás jistě znají jeho preciznost. Řada Mecaquartz pracuje s mechanismem japonského původu. Tento typ mechanismu zajišťuje přesnost chodu přibližně +/- 15 sekund za měsíc. Poslední řadou je Chronograph, která nabízí hodinky se strojkem Myiota MJ2.0701.S se stejnou přesností jako předchozí řady. Vyniká především bleskovou reakcí na tlačítka: chronograf nebo start.

//