Existují letecké hodinky, které se staly předlohou pro pozdější návrhy jiných značek. Patří k nim hodinky Fortis. Jedná se o výjimečné přístroje, které si získaly uznání nejen v hodinářském průmyslu, ale i u tak náročné skupiny, jako jsou piloti a kosmonauti. Proč si vybrat produkty Fortis?

číst dál

Hodinky Fortis

Autorizovaný dealer Všechny hodinky dostupné na Hodinkovna.cz jsou pravé, mají záruku výrobce a jsou dodávány v originálním balení.
Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Fortis je profesionální značka, která si dala za cíl vyrábět špičkové letecké hodinky. Po mnoha letech činnosti se společnost etablovala jako přední hodinářská značka vytvářející hodinky v tomto stylu. Fortis je značka nejen pro piloty a kosmonauty, ale také pro ty, kteří si potrpí na letecký styl, a proto je to nadčasový a zároveň vysoce praktický přístroj, který svého majitele nikdy nezklame. Objevte svět jedněch z nejprofesionálnějších leteckých hodinek Fortis!

Dlouhá tradice výroby hodinek Fortis

Značku Fortis založil v roce 1912 hodinářský nadšenec a podnikatel Walter Vogt. Proč je společnost v oboru úspěšná od samého počátku? To vše díky nekompromisní povaze jejího zakladatele, který si uvědomoval, že jeho budoucí zákazníci mohou ocenit pouze ty nejpřesněji padnoucí hodinky vyrobené z těch nejsofistikovanějších komponentů. Stalo se toto. Vogt začal rychle spolupracovat s Johnem Harwoodem a Fortis se tak stal první značkou na světě, která zavedla sériovou výrobu automatických hodinek. Jedná se pouze o první z mnoha inovativních prvků, které značka vytvořila. V následujících letech značka vytváří své první vodotěsné hodinky Fortis Marinemaster, kterým švýcarský institut COSC uděluje certifikát chronometru. Společnost Fortis dodnes dbá na nejlepší kvalitu zpracování svých výrobků. Společnosti důvěřují piloti a letečtí nadšenci po celém světě. Budete jedním z nich?

Fortis - nejlepší letecké hodinky

Proč byste se měli při hledání leteckých hodinek podívat na Fortis? Odpověď je velmi jednoduchá - jedná se o oblíbenou značku vojenských a akrobatických pilotů a fanoušků letectví po celém světě. Letecké hodinky Fortis Flieger jsou modelem, který definoval podobu leteckých hodinek a dočkal se mnoha napodobitelů po celém světě. Společnost Fortis však nezůstává jen u leteckých hodinek. Již v 60. letech minulého století vytvořila značka své první vesmírné hodinky na počest právě této činnosti. Právě na značku Fortis vsadila ruská kosmická agentura Roskosmos, která tyto hodinky používá ve vesmíru.

Které hodinky Fortis si vybrat?

Hodinky Fortis jsou určeny mužům, kteří ocení doplňky z nejlepších materiálů v klasickém stylu, které se hodí nejen pro jejich další let, ale i pro každodenní život. Fortis Flieger jsou již legendární hodinky, které jsou na hodinářském trhu přítomny již mnoho let. Právě hodinky z této řady jsou předlohou pro mnoho společností, které chtějí vytvářet letecké hodinky. Fortis Flieger je dobrá investice, která svého majitele nikdy nezklame. Pokud však patříte mezi milovníky vodních sportů, sáhněte po hodinkách Fortis Marinemaster. Tento model je vybaven časovačem Day Date, chronografem, tachymetrem, ručičkami a indexy s povrchovou úpravou Super-LumiNova a hliníkovým rámečkem s ukazatelem zásoby kyslíku. Jedná se o všestranný model, který skvěle doplní vybavení potápěče nebo milovníka vodních sportů. A nezapomeňme na hodinky s nejdelší historií přítomnosti ve vesmíru. Na Fortis X Roskosmos se vztahuje speciální certifikát ruské kosmické agentury Roskosmos, díky němuž si můžeme být jisti, že tato zařízení jsou oficiální součástí vybavení jejích studentů. Pokud jste tedy fanouškem kosmonautiky a oceňujete švýcarskou přesnost, vyberte si hodinky Fortis.

Oficiální prodejce Fortis - Autorizovaný obchod - Distributor

Prodejna Hodinkovna je autorizovaným prodejcem značky Fortis. Navštivte náš online obchod, kde si můžete vybrat hodinky, které budou odpovídat vašemu jedinečnému stylu. Hodinky Fortis u nás najdete za nejlepší ceny na trhu.