Furla je značka známá především díky svým krásným kabelkám, botám a koženým doplňkům. Je spojována s italským designem, který se zaměřuje na řemeslné zpracování a poskytuje zákazníkům pocit luxusu. Málokdo ví, že tato italská společnost dobývá také trh s hodinkami. Hodinky Furla jsou ztělesněním elegance, která se uplatní i při každodenním nošení.

číst dál

Furla hodinky

(10)

Nejoblíbenější
 1. Hodinky Furla Bangle Hodinky Furla Bangle
  Doprava zdarmado 3 dnů
  4 690 Kč

  Furla Bangle WW00010008L1

  Doprava zdarmado 3 dnů
 2. -25%
  Dámské hodinky Furla Tempo Mini WW00014002L2 Dámské hodinky Furla Tempo Mini WW00014002L2
  Doprava zdarmado 3 dnů
  6 606 Kč 4 951 Kč

  Furla Tempo Mini WW00014002L2

  Doprava zdarmado 3 dnů
 3. -25%
  Dámské hodinky Furla Cosy Seconds WW00013002L1 Dámské hodinky Furla Cosy Seconds WW00013002L1
  Doprava zdarmado 3 dnů
  4 115 Kč 3 084 Kč

  Furla Cosy Seconds WW00013002L1

  Doprava zdarmado 3 dnů
 4. -25%
  Dámské hodinky Furla Cosy Seconds WW00013007L3 Dámské hodinky Furla Cosy Seconds WW00013007L3
  Doprava zdarmado 3 dnů
  6 030 Kč 4 521 Kč

  Furla Cosy Seconds WW00013007L3

  Doprava zdarmado 3 dnů
Nejoblíbenější

Počátky značky Furla sahají do roku 1927, kdy se italský návrhář Aldo Furlanetto rozhodl založit v Bologni vlastní firmu. Jeho výrobky si rychle začaly získávat oblibu, a to díky elegantním ženám, které výrobky propagovaly i v zahraničí během svých četných cest. Rozvoj značky Furli zastavilo vypuknutí války - teprve deset let po jejím skončení otevřel Furlanetto svůj první obchod, který se nacházel v Bologni, což bylo pro značku důležité. Prodej se zvedl v 70. letech, kdy se k návrháři připojily jeho děti, které představily sezónní kolekce a pomohly svému otci modernizovat charakter značky. To umožnilo značce Furla uspět na světovém trhu.

Furla - historie značky

Když Aldo Furlanetto koncem 20. let 20. století založil svou značku, kladl důraz na vysokou kvalitu materiálů a výrobu s důrazem na detail. Řídit se těmito hodnotami mu umožnilo dosáhnout úspěchu, který se, na několik let přerušený válkou, zhmotnil v první prodejně Furli, otevřené v 70. letech v Boloni. Carlo, Paolo a Giovanna, návrhářovy děti, mu pomáhali starat se o propagaci značky a přizpůsobovat její profil měnící se době. Rozdělili kolekce do ročních období a představili nové výrobky, které byly stejně luxusní jako kabelky a kufry, s nimiž Furlanetto začínal. Tak vznikly hodinky Furla.

Hodinky Furla - závan luxusu na zápěstí

Sortiment značky zahrnuje ležérní i elegantní modely. Patří mezi ně jak hodinky na náramku, tak na řemínku. Jejich ciferníky obvykle zdobí decentní logo Furla. Minimalismus jde ruku v ruce s luxusem na dosah ruky. Díky tlumené barevné paletě se hodinky Furla budou dobře hodit k široké škále stylů. Najdete zde hnědé, bílé, růžové nebo žluté zlato. Spokojeni by měli být i příznivci šperkových doplňků - některé modely mohou úspěšně nahradit náramek. Malé obálky nebudou ohromovat drobná ženská zápěstí.

Kolekce hodinek Furla pro ženy

Každá kolekce hodinek Furla představuje jednotný design doplněný výraznými prvky. Řada Furla Cosy se bude dobře hodit ke každodennímu nošení i elegantním outfitům. Vybírejte z modelů na kožených řemíncích a ocelových náramcích. Ciferníky jsou zdobeny giloší a logem značky uprostřed. O chod se stará quartzový strojek. Jedná se o ideální volbu pro ženy, které chtějí vypadat elegantně bez ohledu na příležitost.

Furla Minimal Shape je ciferník zdobený jemným vzorem s použitím loga výrobce a zasazený do klasických stříbrných, zlatých a růžově zlatých obálek. Kolekce je doplněna kvalitními koženými řemínky. Tato kolekce bude dokonalým doplňkem vašeho každodenního stylu a zároveň vám dodá pocit výjimečnosti.

Oficiální prodejce značky Furla - autorizovaný obchod - distributor

Všechny námi prodávané hodinky pocházejí od licencovaných distributorů. Hodinářství Clockworks vám nabízí výběr hodinek Furla, které jsou k dostání jak v našem stacionárním obchodě, tak online. Slibujeme rychlou a bezpečnou dopravu!

//