Země jako Švýcarsko, Německo a Rusko si často spojujeme s výrobou luxusních a dokonale zpracovaných doplňků. Díky dlouholeté tradici ve výrobě hodinek si mnozí z nás vybírají hodinky právě z těchto zemí. A co na to říkají asijští výrobci? Objevte prestižní hodinky Fiyta!

číst dál

Fiyta hodinky

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Hodinky Fiyta jsou značkou, která již mnoho let zdokonaluje své hodinářské dovednosti a vytváří špičkové modely. Dnes je jednou z nejznámějších luxusních značek, která vyrábí hodinky z těch nejlepších materiálů. Čím vás Fiyta překvapí?

Zajímavá historie značky Fiyta

Značka Fiyta zahájila svou činnost v roce 1987 a začala ji s vysokým C. Od svého vzniku ji následovaly nejluxusnější evropské značky hodinek. Již v roce 1990 Fiyta všechny potěšila hodinkami, jejichž plášť byl vyroben z wolframu, tmavě šedého kovu, který se vyznačuje nadprůměrnou tvrdostí a čistotou. Vyvrcholením dosavadního úspěchu značky bylo její uvedení na burzu v roce 1993. Na počátku 21. století byla Fiyta pozvána na jeden z nejznámějších hodinářských veletrhů, výstavu hodinek a šperků Baselworld v Basileji. Díky tomu značka překročila rámec asijské skupiny zákazníků a stala se uznávanou a oceňovanou po celém světě. Dnes je značka velmi oblíbená u zákazníků z celého světa. Milovníci hodinek oceňují její originální přístup k designu, použití nejlepších materiálů a jedinečných mechanismů, které tato malá umělecká díla uvádějí do pohybu.

Proč jsou hodinky Fiyta tak ceněné?

Hodinky Fiyta jsou modely s velmi vysokým potenciálem. Značka si získala oblibu díky svému kreativnímu přístupu k výrobě hodinek, použití mechanismů od nejlepších čínských designérů, vybraným materiálům, které jí mohou ostatní značky závidět, a originálnímu marketingu, díky němuž si Fiyta získala oblibu po celém světě. Proč je tato značka jedinečná? Odpověď je jednoduchá - nevyrábí další levné hodinky, ale vytváří přístroje s duší, které si mohou dovolit nároční zákazníci. Pokud se tedy chcete zařadit do úzké skupiny majitelů luxusních a originálních hodinek, pak si prohlédněte nabídku značky Fiyta - jistě vás pozitivně překvapí!

Hodinky Fiyta - přehled nejzajímavějších kolekcí

Každé hodinky Fiyta jsou propracované do posledního detailu. Každá řada se vyznačuje jedinečnými prvky, které někdy chybí v návrzích jakékoli jiné značky. Nejpozoruhodnější z nich je řada Speacemaster, jejíž design připomíná ceněné hodinky, které byly vyneseny do vesmíru. Je třeba zmínit, že značka Fiyta získala exkluzivní právo vybavit hodinkami všechny taikonauty, ruskou obdobu kosmonautů a amerických astronautů. Tyto modely jsou skutečnou lahůdkou pro každého fanouška vesmíru.

Milovníkům elegance a prestiže doporučujeme kolekci Millenium Light. Obsahuje prvky vyrobené ze zlata, stříbra a platiny. Některé modely mají také indexy ve tvaru diamantu. Pokud jste tedy příznivci originálních a klasických hodinek, které budou vypadat perfektně k obleku nebo šatům, rozhodněte se pro hodinky Fiyta Millenium Light.

Hodinářství Fiyta ve Varšavě

Fiyta je prosperující čínská manufaktura, která své hodinky vytváří s láskou a nasazením. V našem obchodě Zegarownia.pl najdete kolekce pánských a dámských hodinek Fiyta. Ponořte se do světa dokonalých hodinek pro každou příležitost!

Oficiální prodejce hodinek Fiyta - autorizovaný obchod - distributor.

Obchod Zegarownia je autorizovaným prodejcem značky Fiyta. Navštivte náš stacionární nebo internetový obchod, kde si můžete vybrat hodinky, které budou odpovídat vašemu jedinečnému stylu. Hodinky Fiyta u nás najdete za nejlepší ceny na trhu.