Tajemné, nedobytné hlubiny jsou nesmírně podmanivým prostorem. Pohledy a dojmy, které lze načerpat ze zážitků podmořských dobrodružství, jsou nepopsatelné. Proto každý, kdo se věnuje této mimořádné vášni, potřebuje spolehlivé potápěčské hodinky, které jsou svému majiteli v každém ohledu šité na míru. Rozhodněte se pro hodinky Doxa SUB!

číst dál

Doxa SUB hodinky

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Přístroje Doxa SUB jsou určeny pro profesionální hloubkové potápění. Proto jsou vybaveny extrémně vysokou voděodolností, která se pohybuje od 600 do 1500 metrů: proto se tyto přístroje jistě osvědčí při každém podvodním dobrodružství. Jednosměrně otočný rámeček hodinek DoxaSUB navíc umožňuje přesné měření času stráveného pod vodou. Výrobce také vyvinul systém pro výpočet doby ponoru bez dekompresních zastávek.

Doxa SUB - nezbytný doplněk pro profesionální milovníky podvodních dobrodružství

Neméně důležitá je i estetická hodnota modelů Doxa SUB. Při jejich výrobě se používá vysoce kvalitní nerezová ocel 316L nebo lehký titan. Gumové řemínky i náramky jsou navrženy tak, aby dokonale padly k obleku a poskytly potápěči maximální pohodlí. Nelze opomenout, že některé z výrobků byly vytvořeny jako pocta modelu SUB 300T Conquistador z roku 1968: prvním široce dostupným potápěčským hodinkám vybaveným héliovým ventilem.

Špičkové potápěčské hodinky - DoxaSUB

Pokud je podmořský svět vaší vášní a potřebujete profesionální vybavení, hodinky z pera Doxa SUB jsou nabídkou, která vás rozhodně nezklame. Jejich originální design je poutavý a funkce představují dokonalou formu podpory při jakémkoli dobrodružství v hlubinách. Neváhejte a prohlédněte si náš obchod a najděte si ideální model Doxa SUB právě pro vás.

Prodejna hodinek Doxa SUB ve Varšavě

Prohlédněte si širokou nabídku hodinek v našem obchodě! Doxa SUB je jen jednou z mnoha značek, které u nás najdete. Objednejte si v našem internetovém obchodě nebo navštivte náš showroom ve Varšavě - hodinky Doxa SUB čekají jen na vás!

Oficiální prodejce Doxa SUB - autorizovaný obchod - distributor

Hodinářství je autorizovaným prodejcem značky Doxa SUB. Navštivte náš stacionární nebo internetový obchod, kde si můžete vybrat model podle svých individuálních potřeb. Najděte hodinky Doxa SUB za nejlepší ceny ve Varšavě!

//