Tajemné, nedobytné hlubiny jsou nesmírně podmanivým prostorem. Pohledy a dojmy, které si lze odnést z podmořských dobrodružství, jsou nepopsatelné. Proto každý, kdo se věnuje této mimořádné vášni, potřebuje spolehlivé potápěčské hodinky, které jsou v každém ohledu přizpůsobeny potřebám svého majitele. Vyberte si hodinky Doxa SUB!

číst dál

Doxa SUB hodinky

(110)

Strana
Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. Hodinky Doxa Sub 600T Caribbean Hodinky Doxa Sub 600T Caribbean
  Doprava zdarma 24H
  37 020,00 Kč

  Doxa Sub 600T Caribbean 862.10.201.32

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 3. Hodinky Doxa Sub 600T Sharkhunter Hodinky Doxa Sub 600T Sharkhunter
  Doprava zdarma 24H
  39 703,00 Kč

  Doxa Sub 600T Sharkhunter 861.10.101.20

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 4. LIMITOVANÁ EDICE
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. ETA VALJOUX stroj
Strana
Nejoblíbenější

Přístroje Doxa SUB jsou určeny pro profesionální hloubkové potápění. Proto jsou vybaveny extrémně vysokou vodotěsností od 600 do 1500 metrů: přístroje se tak jistě osvědčí při každém podvodním dobrodružství. Jednosměrně otočný rámeček hodinek DoxaSUB navíc umožňuje přesně měřit čas strávený pod vodou. Výrobce také vyvinul systém pro výpočet doby ponoru bez dekompresních zastávek.

Doxa SUB - nezbytná výbava pro profesionální milovníky podvodních dobrodružství Neméně důležitá je i estetická hodnota modelů Doxa SUB. K jejich výrobě se používá vysoce kvalitní nerezová ocel 316L nebo lehký titan. Gumové pásky i náramky jsou navrženy tak, aby dokonale přiléhaly k obleku a poskytovaly potápěči maximální pohodlí. Nesmíme zapomenout, že některé výrobky byly vytvořeny jako pocta hodinkám SUB 300T Conquistador z roku 1968: prvním široce dostupným potápěčským hodinkám vybaveným héliovým ventilem.

Špičkové potápěčské hodinky - DoxaSUB

Pokud je podmořský svět vaší vášní a potřebujete profesionální vybavení, hodinky z pera společnosti Doxa SUB jsou nabídkou, která vás jistě nezklame. Její originální design je poutavý a její funkce představují dokonalou oporu při každém dobrodružství v hlubinách. Neváhejte a prohlédněte si nabídku našeho obchodu, abyste našli ideální model Doxa SUB pro vás.

Hodinářství Doxa SUB

Prohlédněte si širokou nabídku hodinek v našem obchodě! Doxa SUB je jen jednou z mnoha značek, které zde najdete. Objednejte si v našem internetovém obchodě - hodinky Doxa SUB na vás čekají!

Oficiální prodejce Doxa SUB - Autorizovaný obchod - Distributor

Prodejna Hodinkovna je autorizovaným prodejcem společnosti Doxa SUB. Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete vybrat model na míru vašim individuálním potřebám. Hodinky Doxa SUB - v našem obchodě najdete nejlepší ceny!