Doxa je v současnosti jednou z nejznámějších značek hodinek v Polsku. Její výrobky jsou široce spojovány s prestiží, moderním designem a spolehlivostí. Doxa nabízí nejen elegantní dámské a pánské hodinky, ale také specializované potápěčské hodinky s pokročilými mechanismy.

Dámské hodinky Doxa - luxusní volba pro každou ženu

Dámské hodinky Doxa, které představujeme v této kategorii našeho obchodu, jsou modely z několika celosvětově oblíbených kolekcí. Zvláštní pozornost mezi nimi přitahují hodinky Doxa Slim, a to díky svému neobvyklému vzhledu. Díky použití moderních mechanismů bylo možné dosáhnout extrémně tenkého obalu. To má nejen estetický, ale i praktický význam - hodinky této řady nenarušují manžety košile nebo halenky. Dámské hodinky Doxa Slim se vyznačují také ciferníky v jednoduchém, minimalistickém stylu, s chronometry na 6. hodině.

Klasické dámské hodinky Doxa Tradition

Příznivci klasického designu by si měli dát pozor na dámské hodinky Doxa Tradition, které jsou v našem obchodě k dispozici v několika verzích. Jedná se o decentní, precizně zpracované hodinky s náramky z nerezové oceli nebo řemínky z přírodní kůže. Zákazníci si mohou vybrat hodinky s černým, zlatým, bílým nebo stříbrným ciferníkem. Čas v hodinkách měří kvalitní švýcarský quartzový strojek.

Vyberte si luxusní hodinky Doxa Royal Roman

Dámy, které si dávají záležet na detailech, jistě ocení dámské hodinky Doxa Royal Roman. Hodinky z této kolekce se na první pohled neliší od ostatních klasických modelů, ale při bližším pohledu upoutá pozornost neobvyklý design ciferníku. Ozdobnými prvky ciferníku jsou také velké římské číslice označující hodiny 3, 6 9 a 12. Hodinky Roxa Royal Roman jsou vybaveny prvotřídními švýcarskými quartzovými strojky značky Ronda. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika typů hodinek této řady, které mají kožené řemínky nebo náramky z nerezové oceli a liší se barvou ciferníku.

číst dál

Dámské hodinky Doxa

(3)

Nejoblíbenější
 1. -10%
  Dámské hodinky Doxa D-Lux 111.15.014.10 Dámské hodinky Doxa D-Lux 111.15.014.10
  Doprava zdarmado 3 dnů
  8 364 Kč 7 528 Kč

  Doxa D-Lux 111.15.014.10

  Doprava zdarmado 3 dnů
 2. -30%
  Dámské hodinky Doxa Slim 105.15.101.10 Dámské hodinky Doxa Slim 105.15.101.10
  Doprava zdarmado 3 dnů
  10 817 Kč 7 572 Kč

  Doxa Slim 105.15.101.10

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmado 3 dnů
 3. -40%
  Dámské hodinky Doxa Neo 121.15.023.01 Dámské hodinky Doxa Neo 121.15.023.01
  Doprava zdarmado 3 dnů
  7 711 Kč 4 626 Kč

  Doxa Neo 121.15.023.01

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmado 3 dnů
Nejoblíbenější

Dámské hodinky Doxa představují styl a třídu v hodinkách vyrobených z nejkvalitnějších materiálů. Společnost Doxa je po celém světě proslulá výrobou švýcarských hodinek s mimořádným důrazem na detail. Objevte svůj vysněný model Doxa.

Čím se vyznačují dámské hodinky Doxa?

Dámské hodinky Doxa, které představujeme v této kategorii našeho obchodu, jsou modely z několika celosvětově oblíbených kolekcí. Mezi nimi přitahují zvláštní pozornost hodinky Doxa Slim, a to díky svému neobvyklému vzhledu. Díky použití moderních mechanismů se podařilo dosáhnout extrémně tenkého obalu. To má nejen estetický, ale i praktický význam - hodinky této řady nenarušují manžety košile nebo halenky. Dámské hodinky Doxa Slim se vyznačují také ciferníky v jednoduchém, minimalistickém stylu, s chronometry na 6. hodině.

Dámské hodinky Doxa pro každou elegantní ženu

Milovnice klasického designu by si měly vyhlédnout dámské hodinky Doxa Tradition, které jsou v našem obchodě k dispozici v několika verzích. Jedná se o decentní, precizně zpracované hodinky s náramky z nerezové oceli nebo řemínky z přírodní kůže. Zákazníci si mohou vybrat hodinky s černým, zlatým, bílým nebo stříbrným ciferníkem. Čas v hodinkách měří kvalitní švýcarský quartzový strojek.

Dámské hodinky Doxa - modely nejvyšší kvality

Dámy, které si dávají záležet na detailech, jistě ocení dámské hodinky Doxa Royal Roman. Na první pohled se hodinky z této kolekce neliší od ostatních klasických modelů, ale při bližším pohledu vás zaujme neobvyklý design ciferníku. Ozdobnými prvky ciferníku jsou také velké římské číslice označující hodiny 3, 6 9 a 12. Hodinky Roxa Royal Roman jsou vybaveny prvotřídními švýcarskými quartzovými strojky značky Ronda. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika typů hodinek této řady, které mají kožené řemínky nebo náramky z nerezové oceli a liší se barvou ciferníku