Doodle je značka, která potěší svým designem. Vytváří návrhy, které určitě zaujmou. Podívejte se, které z rozsáhlé nabídky hodinek této značky nyní podtrhnou váš jedinečný styl!

číst dál

Hodinky Doodle

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Doodle je značka, která nás svými návrhy potěšila teprve nedávno, ale rozhodně stojí za to se s ní seznámit! Je to značka, která vytváří hodinky z těch nejlepších materiálů, které jsou úžasné svým designem. Které se líbí vám?

Hodinky Doodle - značka, která vás nadchne

Doodle v každém svém modelu ukazuje mládí a životní energii. Hodinky Doodle mohou být zábavné, inspirativní a budou vám slušet. Umožní vám zvýraznit váš jedinečný styl, ať už je to pin-up nebo rockový styl. Není překvapením, že značka ve své kolekci používá motiv tetování, protože hodinky, které vytváří, mají být projevem vašeho celoživotního stylu.

Doodle - hodinky jako tetování

Designéři značky Doodle se při tvorbě svých modelů vydali jedním směrem - má jít o jeden koncept v pěti různých kolekcích. Tak vznikly řady Tattoo, Oriental, American, Nature a Santa Muerte. Každá z nich je jedinečná a má velmi odlišné barvy a vzory. řada Tattoo je poctou bohaté tradici zdobení těla tetováním. Modely z této série vypadají jako rukáv tetování provedeného špičkovým umělcem. Najdete zde vzory, které lze nalézt i na tělech mnoha lidí. Jedná se o zajímavé zpestření každé stylizace.

Rozšířením série Tattoo je kolekce Santa Muerte. Modely této série zdobí krásné vzory lebek, které známe především z bohaté tradice mexického svátku Dia de los Muertos neboli Svátku mrtvých. Calavera (Cukrová lebka), jak se vzor nazývá, pochází z ručně vyráběných ozdob na hroby blízkých, ale dnes jsou spojovány především s tetovacími vzory. Jsou barevné a dodají energii každému stylu.

Hodinky s čmáranicemi - dáváte přednost retro nebo orientálnímu stylu?

S popularizací Ameriky došlo k rozšíření této kultury. Série Doodle in America ukazuje, jak je v naší mysli zakořeněná. Hodinky z této kolekce jsou především pokusem o prezentaci stylu pin-up. Trend ze 40. a 50. let 20. století je stále aktuální a oblíbený. Mezi modely v této sérii nechybí ženské a námořnické vzory, kterými je tento styl známý.

Kolekcí, která bude rovněž zdůrazňovat ženský styl a svět kolem nás, je řada Nature. Tyto hodinky obsahují především vzory týkající se flóry a fauny, které jsou zobrazeny na světlém pozadí. Velmi dobře doplní jemný styl, protože nejsou tak nápadné jako ostatní řady značky.

Jste fanouškem východní kultury? Orientální série je šitá na míru právě vám! Modely této kolekce jsou pravou esencí indické, čínské a japonské kultury. Najdete zde vzory indických bohů, květinové a zvířecí vzory i světoznámé draky. Zdůrazněte svůj pestrý a jedinečný styl s hodinkami Doodle.

Hodinky Doodle - vynikněte v davu

Doodle nabízí modely, které lze rozdělit na dámské, pánské a unisex. Liší se pouze velikostí obálky, použitím stejných materiálů a jedinečným designem. Každý si tak může vybrat ten, který se mu líbí více, bez ohledu na pohlaví, vkus nebo věk.

V dnešní době triumfují klasické hodinky. Díky nim vypadají všichni velmi podobně. Pokud vám při nákupu hodinek jde především o zpestření a zpestření každodenního vzhledu, pak jsou hodinky Doodle určeny právě vám! Vynikněte v davu s hodinkami této značky.

Prodejna hodinek Doodle ve Varšavě

Prohlédněte si širokou nabídku hodinek v našem obchodě! Doodle je jen jednou z mnoha značek, které zde najdete. Objednejte si hodinky v našem internetovém obchodě nebo navštivte náš showroom ve Varšavě - hodinky Doodle čekají jen na vás!

Oficiální prodejce Doodle - autorizovaný obchod - distributor

Obchod Zegarownia nabízí originální hodinky Doodle dodávané z oficiální distribuce značky v Polsku. Zajišťujeme rychlou expedici zboží objednaného v internetovém obchodě. Můžete také nakupovat v našem stacionárním showroomu.