Bestseller

Model 5904238484913 Dětské Chytre hodinky Garett Kids Nice Pro 4G Pink Garett Kids Nice Pro 4G Pink

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Dětské chytré hodinky Garett Kids Nice Pro 4G Pink 5904238484913 zaujmou růžovou barvou, která přitahuje pozornost. Hodinky mají dotykový displej krytý hesalitovým sklem pro zajištění ochrany před nežádoucím vlivem vnějších faktorů. Díky různým ciferníkům, ze kterých si můžete vybrat, si můžete příslušenství přizpůsobit svým preferencím. Díky videohovorům uvidíte své dítě i na dálku. Model má slot pro SIM kartu, po jejímž otevření je možné přijímat, odmítat a volat. Rodiče potěší také tlačítko SOS, funkce geo-fence a vzdálený poslech. Chytré hodinky jsou vybaveny funkcemi vyhledávání zařízení, alarmem vybití, vestavěnou kamerou, krokoměrem, monitorem spánku, rekonstrukcí trasy, prohlížečem fotek, stopkami, budíkem, kalkulačkou a také matematickou hrou (doplňkové arkádové hry). Výrobek funguje na bázi 670 mAh baterie. Navíc je kompatibilní s Androidem i iOS. Voděodolnost je hodnocena na IP65.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP65

Třída voděodolnosti IP65 činí zařízení zcela prachotěsným a chráněným proti zaplavení z jakékoliv strany proudem vody o intenzitě 12,5 litrů za minutu.

Videohovor

Díky vestavěné webové kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model videohovory. Můžete tak průběžně kontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je vše v pořádku a kde se nachází.

Vestavěný teploměr

Vestavěný teploměr umožňuje rozpoznat zhoršení zdravotního stavu, které se může projevit zvýšenou tělesnou teplotou. Díky jejímu průběžnému sledování můžete rychle reagovat na první příznaky nemoci.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Růžová
Šířka řemínku 21.00 mm
Třída těsnosti IP65
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Značka Garett
Model 5904238484913
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484913

Recenze o Garett Kids Nice Pro 4G Pink 5904238484913

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty