-4%

5904238484913 Dětské Chytre hodinky Garett Kids Nice Pro 4G Pink Garett Kids Nice Pro 4G Pink

1 960 Kč 1 889 Kč 71 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 1 890 Kč Instalments 0%: 15 x 126 Kč Pay for 30 days
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484913

Dětské chytré hodinky Garett Kids Nice Pro 4G Pink 5904238484913 zaujmou růžovou barvou, která přitahuje pozornost. Hodinky mají dotykový displej krytý hesalitovým sklem pro zajištění ochrany před nežádoucím vlivem vnějších faktorů. Díky různým ciferníkům, ze kterých si můžete vybrat, si můžete příslušenství přizpůsobit svým preferencím. Díky videohovorům uvidíte své dítě i na dálku. Model má slot pro SIM kartu, po jejímž otevření je možné přijímat, odmítat a volat. Rodiče potěší také tlačítko SOS, funkce geo-fence a vzdálený poslech. Chytré hodinky jsou vybaveny funkcemi vyhledávání zařízení, alarmem vybití, vestavěnou kamerou, krokoměrem, monitorem spánku, rekonstrukcí trasy, prohlížečem fotek, stopkami, budíkem, kalkulačkou a také matematickou hrou (doplňkové arkádové hry). Výrobek funguje na bázi 670 mAh baterie. Navíc je kompatibilní s Androidem i iOS. Voděodolnost je hodnocena na IP65.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP65

Díky vodotěsnosti IP65 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti zaplavení proudem vody o objemu 12,5 litru za minutu, který se na něj valí z obou stran.

Videohovory

Díky vestavěné kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model vést videohovory. Můžete tak v reálném čase zkontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je v pořádku a kde se nachází.

Vestavěný teploměr

Vestavěný teploměr umožňuje rozpoznat zhoršení zdravotního stavu, které se může projevit zvýšenou tělesnou teplotou. Díky jejímu nepřetržitému sledování můžete rychle reagovat na první příznaky nemoci.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484913

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Růžová
Šířka řemínku 21.00 mm
Třída těsnosti IP65
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Značka Garett
Model 5904238484913
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484913

Recenze o Garett Kids Nice Pro 4G Pink 5904238484913

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně