Bestseller

Model 5904238484944 Dětská Chytre hodinky Garett Kids Sun Ultra 4G Blue Garett Kids Sun Ultra 4G Blue

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Dětské chytré hodinky Garett Kids Sun Ultra 4G Blue 5904238484944 jsou vyrobeny v modré barvě. Dotykový podsvícený displej lze přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim preferencím, pomocí různých ciferníků, ze kterých si můžete vybrat. Možnost uskutečňovat videohovory vám umožňuje být s dítětem v neustálém kontaktu s možností ho vidět. Během různých školních výletů můžete také přijímat, odmítat a volat, stejně jako posílat textové zprávy – stačí vložit SIM kartu. Rodičům se bude líbit vybavení, jako je tlačítko SOS, funkce geo-plot a vzdálené odposlechy. Chytré hodinky jsou vybaveny funkcemi vyhledávání zařízení, alarmem vybití, vestavěnou kamerou, krokoměrem, monitorem srdečního tepu, pulzním oxymetrem, monitorem krevního tlaku, monitorem spánku, obnovou trasy, prohlížečem fotografií, stopkami, budíkem, kalkulačkou a matematickou hrou. . Model má také vestavěný teploměr, plán lekce, hudební přehrávač, hlasový záznamník a kalendář. Zařízení je napájeno 900 mAh baterií, která vydrží až 7 dní. Navíc je kompatibilní s Androidem i iOS. Voděodolnost je IP67.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Videohovor

Díky vestavěné webové kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model videohovory. Můžete tak průběžně kontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je vše v pořádku a kde se nachází.

Hlasové zprávy

Vestavěný mikrofon v chytrých hodinkách umožňuje nechávat a přijímat hlasové zprávy. Díky tomu můžete zůstat se svým dítětem neustále v kontaktu.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Technologie teploměr venkovní teploty
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Data o počasí Teploměr
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Modrá
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 17.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Značka Garett
Model 5904238484944
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484944

Recenze o Garett Kids Sun Ultra 4G Blue 5904238484944

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty